2019-12-06   21:31:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Årgang 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

2_S
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
81  Sanggaard Anders  2005  AGF  0519AH  25 m  1:09.71   
37  Drechsler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  1:13.41   
101  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:14.60   
164  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  1:15.47   
180  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:15.54   
48  Wemmelund Sigurd  2005  HERNING  0589AI  25 m  1:16.03   
133  Andersen David Kilsgaard  2005  SKOVBAKKEN  0567AM  25 m  1:16.61   
116  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  1:18.26   
28  Busk Daniel  2005  KOLDING  0583AK  25 m  1:18.29   
10  118  Majgård Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  1:18.71   
11  182  Jensen Kasper  2005  IKAST  0559AJ  25 m  1:19.53   
12  100  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:19.81   
13  54  Clausen Carl  2005  ESBJERG  0533AH  25 m  1:20.63   
14  119  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  1:20.74   
15  88  Toustrup Viggo Lind  2005  AGF  0561AJ  25 m  1:20.96   
16  13  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  1:21.35   
17  106  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  1:21.83   
18  171  Thorhauge Christian  2005  HOBRO  0545AM  25 m  1:21.86   
19  237  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  1:22.01   
20  176  Sørensen Kristian Sabroe  2005  HORSENS  0583AA  25 m  1:22.27   
21  245  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  1:22.37   
22  75  Hansen Kresten Skau  2005  DELTA  0595AF  25 m  1:22.78   
23  66  Duvander Nicolas  2005  ESBJERG  0563AE  25 m  1:22.88   
24  196  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  1:22.95   
25  231  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m  1:22.98   
26  53  Nikolajsen Andreas  2005  ESBJERG  0595AC  25 m  1:23.74   
27  74  Christensen Johan Erdmann  2005  DELTA  0553AH  25 m  1:24.67   
28  50  Klicman Sebastian Emil F.  2005  FREM  0561AE  25 m  1:25.05   
29  73  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  1:25.53   
30  61  Heeb Karl  2005  ESBJERG  0581AM  25 m  1:26.64   
31  158  Andersen Matti  2005  BRÆDSTRUP  0583AL  25 m  1:26.68   
32  244  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  25 m  1:27.46   
33  59  Mathiasen Hjalte S  2005  ESBJERG  0531AM  25 m  1:28.07   
34  128  Jakobsen Tobias  2005  VIBORG  0573AM  25 m  1:28.33   
35  219  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  1:28.86   
36  125  Svenstrup Kristian  2005  VIBORG  0533AN  25 m  1:29.95   
37  126  Sørensen Emil Ulrich  2005  VIBORG  0575AM  25 m  1:31.00   
38  29  Thomsen Axel Kenneth  2005  KOLDING  0541AJ  25 m  1:31.63   
39  77  Madsen Mikkel Holme  2005  DELTA  0539AK  25 m  1:31.63   
40  18  Thuelund Teodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  1:32.13   
41  208  Larsen Nicklas Rossau  2005  SILKEBORG  0529AI  25 m  1:32.47   
42  89  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m  1:33.38   
43  49  Johannessen Anders Mosbæk  2005  FREM  0529AG  25 m  1:37.29   
44  155  Laursen Mathias Nybro  2005  AUNING  0503AN  25 m  1:38.26   
45  228  Larsen Bastian Stausholm  2005  AABYBRO  0555AO  25 m  1:38.38   
46  111  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  25 m  1:38.94   
47  170  Hansen Lucas  2005  HOBRO  0581AL  25 m  1:42.41   
48  44  Fogh Magnus  2005  HEI  0503AH  25 m     
49  45  Boest Casper  2005  HEI  0585AK  25 m     
50  132  Østerberg Gustav Dalby  2005  SKOVBAKKEN  0571AC  25 m     
51  192  Laursen Frederik  2005  NORD  0561AI  25 m     
52  222  Hald Søren Winther  2005  STRUER  0551AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 marts 2019 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  20:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark