2019-12-07   00:47:02
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Årgang 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

21_S
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
67  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:10.17   
234  Hyltoft Caroline Lærke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  1:11.79   
224  Kapke Clara  2006  SØNDERBORG  0614AB  25 m  1:11.94   
43  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  1:12.35   
87  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  1:13.20   
249  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  1:13.75   
35  Bach Anna  2006  HOLSTEBRO  0694AF  25 m  1:15.06   
212  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  1:15.20   
229  Rønnow Ida  2006  AABYBRO  0658AE  25 m  1:15.32   
10  57  Øhlenschlæger Emilie  2006  ESBJERG  0652AC  25 m  1:15.36   
11  108  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:15.62   
12  184  Håkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  1:15.66   
13  Bøgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  1:15.88   
14  161  Stoltenhoff Katrine  2006  BRÆDSTRUP  0672AM  25 m  1:16.53   
15  117  Jochumsen Sophia  2006  VEJLE  0642AE  25 m  1:16.75   
16  160  Rasmussen Annemone  2006  BRÆDSTRUP  0674AC  25 m  1:16.76   
17  199  Obert Freja  2006  ODDER  0622AT  25 m  1:16.84   
18  241  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  1:16.93   
19  187  Thormann Katrine Bøeg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:17.34   
20  189  Abel Aia Caroline  2006  NORD  0666AL  25 m  1:17.57   
21  210  Michaelsen Trine Lundø  2006  SILKEBORG  0648AJ  25 m  1:18.61   
22  137  Dige Anne Katrine  2006  SKOVBAKKEN  0654AF  25 m  1:19.17   
23  211  Mølgaard Mia Borup  2006  SILKEBORG  0626AM  25 m  1:19.32   
24  39  Lindholm Mille Dahl  2006  HOLSTEBRO  0662AK  25 m  1:19.82   
25  20  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  1:20.14   
26  169  Bisgaard Nellie Vad  2006  HOBRO  0658AS  25 m  1:20.17   
27  165  Stamholt Anne  2006  HADERSLEV  0652AM  25 m  1:20.93   
28  162  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELFINEN  0636AW  25 m  1:21.05   
29  230  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  25 m  1:21.42   
30  62  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  1:21.57   
31  21  Lysgaard Maria  2006  LYSENG  0682AC  25 m  1:21.89   
32  91  Møller Marie Kromann  2006  AGF  0654AM  25 m  1:22.03   
33  92  Kallestrup Therese T.  2006  AGF  0614AT  25 m  1:22.06   
34  175  Kristensen Signe  2006  HORSENS  0624AK  25 m  1:22.18   
35  15  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:22.27   
36  24  Ancker Anna  2006  LYSENG  0692AI  25 m  1:22.39   
37  226  Helt Therese J  2006  AABYBRO  0658AK  25 m  1:22.87   
38  138  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  25 m  1:23.93   
39  90  Hansfort Karoline  2006  AGF  0668AM  25 m  1:24.21   
40  55  Pedersen Cecilie Baltzer  2006  ESBJERG  0662AR  25 m  1:24.54   
41  188  Petersen Pernille  2006  JARL  0638AN  25 m  1:24.83   
42  193  Sørensen Mathilde Hoff  2006  NORD  0654AS  25 m  1:24.87   
43  12  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:27.44   
44  27  Christensen Ane  2006  KOLDING  0618AA  25 m  1:27.51   
45  139  Vinther-Okholm Mejse  2006  H2Odense  0646AV  25 m  1:27.78   
46  159  Harpøth Stella  2006  BRÆDSTRUP  0656AH  25 m  1:28.45   
47  214  Poulsen Elea Amalie  2006  SILKEBORG  0672AJ  25 m  1:28.96   
48  243  Russo Luanna  2006  AALBORG  0604AM  25 m  1:29.98   
49  113  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:30.64   
50  134  Willumsen Sofie Nørskov  2006  SKOVBAKKEN  0656AE  25 m  1:39.31   
51  166  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m     
52  200  Lindb Mathilde Kirkegaard  2006  SKIVE  0696AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  27 marts 2019 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  20:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark