2021-10-18   00:55:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 2 2018-2019 Karlstad    Utskriftsdatum  27 januari 2019   
  Tvlingsort  Karlstad    Utskriftstid  14:08   
  Arrangr  Karlstads Simsllskap         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  26 januari 2019         
 
 
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer  Finaler (4) 
Sponsor: Byggfolket 
 
Berknad start 15:35 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
Felicia Spjut  2006  BN4406  ARVIKA SS    25m  1:59.50 
127  Thea Eriksson  2006  AS0606  MLS SS    25m  1:34.05 
120  Sofie Leander  2005  AH3405  SFFLE SS    25m  1:34.53 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
126  Vilma Thorpman  2006  AS5406  MLS SS    25m  1:33.52 
46  Ida Pettersson  2006  AO7806  KARLSKO SF    25m  1:26.61 
48  Linne Therus  2005  BC1805  KARLSKO SF    25m  1:24.97 
80  Alva Granzell  2006  AK1406  KARLSTAD    25m  1:24.55 
37  Alice Bergstrm  2004  AS5404  KARLSKO SF    25m  1:24.61 
45  Maja Nyberg  2004  BM9804  KARLSKO SF    25m  1:26.08 
132  Tyra Jacobsson  2005  AB0805  HK SIM    25m  1:27.88 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
62  Elsa Bergsten  2002  AZ3202  KARLSTAD    25m  1:21.10 
79  Alice Johnson  2005  AU2805  KARLSTAD    25m  1:19.81 
39  Smilla Lthgren  2004  BA4404  KARLSKO SF    25m  1:17.96 
112  Alice Nordn  2003  BM6203  LINDESBERG    25m  1:17.14 
25  Pauline Grubb  2003  AA4403  GRUMS SS    25m  1:17.64 
121  Amanda Orban  2005  AH9205  SFFLE SS    25m  1:18.88 
Majken Pettersson  2001  BG6201  ARVIKA SS    25m  1:19.85 
137  Runa Eriksson  2005  AQ1605  HK SIM    25m  1:21.88 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
118  Linna Bruce-Holm  2005  AH4205  SFFLE SS    25m  1:15.08 
134  Ellen Eriksson  2001  BP7201  HK SIM    25m  1:14.13 
67  Clara Gustavson  2003  BA4403  KARLSTAD    25m  1:10.30 
61  Linna Englund  2003  AI5403  KARLSTAD    25m  1:09.04 
116  Ida Lithner  2004  AB6204  SFFLE SS    25m  1:09.14 
111  Elise Tegin  2004  AL2804  LINDESBERG    25m  1:12.34 
106  Filippa Karlsson  2004  AF8804  KATRINEHOL    25m  1:14.14 
122  Ebba Locken  2006  AH6606  SFFLE SS    25m  1:16.17 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  27 januari 2019 
Licensierad till: Wermlands Simfrbund  Utskriftstid  14:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner