2021-10-25   12:50:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 35
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 2 2018-2019 Karlstad    Utskriftsdatum  27 januari 2019   
  Tvlingsort  Karlstad    Utskriftstid  08:13   
  Arrangr  Karlstads Simsllskap         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  26 januari 2019         
 
 
 
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar  Finaler (4) 
Sponsor: Klaravik 
 
Berknad start 11:08 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
Melwin Pihlgren  2006  AV2106  ARVIKA SS    25m  57.38 
11  Viktor Nilsson  2007  AS2307  ARVIKA SS    25m  52.95 
92  Zander Holmgren  2007  AF5907  KARLSTAD    25m  53.25 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
98  Aron Widstrm  2007  AK9907  KARLSTAD    25m  47.85 
86  Johan Pellfolk  2007  AC3507  KARLSTAD    25m  47.22 
99  Fabian Holmstrm Pettersson  2006  AT2506  KARLSTAD    25m  44.12 
87  Erik Bjurenhed  2006  AI2506  KARLSTAD    25m  43.53 
81  Alexander Albringer  2007  AB1907  KARLSTAD    25m  43.66 
100  Love Kjellberg Lundmark  2007  AM1907  KARLSTAD    25m  46.14 
90  Oskar Mathisen  2009  AA4509  KARLSTAD    25m  47.54 
104  Gustav Borgstrm  2007  AS2507  KARLSTAD    25m  52.17 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
129  Casper Larsson  2006  AG7906  SOLSTA    25m  42.30 
102  Ektoras Vasileios Blithikiotis  2008  AM3308  KARLSTAD    25m  40.59 
78  Lex Albringer  2007  AA0907  KARLSTAD    25m  37.24 
139  Leo Karlsson  2006  AH6706  HK SIM    25m  35.40 
77  Erik Pellfolk  2005  AG7305  KARLSTAD    25m  36.59 
123  Hugo Koivumki  2004  AT2904  SFFLE SS    25m  37.31 
125  Linus Locken  2008  AC5508  SFFLE SS    25m  42.14 
140  Adam Straubhaar  2008  AH4308  HK SIM    25m  43.53 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
64  Marcus Blund  2004  AE4304  KARLSTAD    50m  35.13 
141  Mns Rydergren  2003  AP8703  KATRINEHOL    25m  34.65 
69  Elias Sjlander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m  33.22 
105  Kevin Grahn  2003  AH9103  KATRINEHOL    25m  29.02 
60  Ludvig Mathisen  2003  AD7903  KARLSTAD    25m  32.93 
108  Olle Pettersson  2004  AJ1304  KATRINEHOL    25m  34.07 
75  Filip Hedin  2003  AS1503  KARLSTAD    25m  34.86 
110  Amadeus Ahlman  2003  AW4703  KATRINEHOL    25m  35.38 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  27 januari 2019 
Licensierad till: Wermlands Simfrbund  Utskriftstid  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner