2021-10-25   13:00:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
Sponsor: Hamilton 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
17 - 18 r 
30  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  2:19.59   
31  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  2:32.55   
Pettersson Majken  2001  ARVIKA SS  BG6201  25 m  2:33.61   
16 r 
59  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:12.53   
34  Hammarbck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  2:32.56   
15 r 
116  Lithner Ida  2004  SFFLE SS  AB6204  25 m  2:16.09   
111  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  2:17.78   
106  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  2:24.39   
71  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  2:24.85   
45  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  2:30.86   
16  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  2:34.63   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  2:35.70   
37  Bergstrm Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  2:36.50   
14 r 
72  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  2:18.94   
28  Sjbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  2:22.16   
63  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  2:22.40   
119  Halldan Tilde  2005  SFFLE SS  AH6205  25 m  2:22.74   
135  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  2:24.29   
79  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  2:28.27   
121  Orban Amanda  2005  SFFLE SS  AH9205  25 m  2:34.22   
109  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  2:34.57   
137  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  2:39.81   
10  17  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  2:57.30   
11  120  Leander Sofie  2005  SFFLE SS  AH3405  25 m  2:59.54   
12  48  Therus Linne  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  3:02.31   
13 r 
65  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  2:19.68   
49  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  2:32.21   
122  Locken Ebba  2006  SFFLE SS  AH6606  25 m  2:33.43   
114  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  2:41.62   
80  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  2:44.20   
127  Eriksson Thea  2006  MLS SS  AS0606  25 m  2:52.68   
126  Thorpman Vilma  2006  MLS SS  AS5406  25 m  2:55.33   
82  Tallberg Emilia  2006  KARLSTAD  AO2206  25 m  3:16.20   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 januari 2019 
Licensierad till: Wermlands Simfrbund  Utskriftstid  08:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner