2021-10-17   23:13:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

33_S
Gren 33, 50m Brstsim Damer 
Sponsor: Klaravik 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
11 r och yngre 
96  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  25 m  48.43   
93  Wilde Elin  2008  KARLSTAD  AG8608  25 m  49.04   
103  Blithikiotis Nefeli Maria  2011  KARLSTAD  AB4211  25 m  51.72   
88  Granzell Moa  2008  KARLSTAD  AB9808  25 m  52.25   
22  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  56.87   
130  Larsson Filippa  2011  SOLSTA  AA0811  25 m  1:00.56   
10  Spjut Josefine  2009  ARVIKA SS  AK2409  25 m     
56  Wrangstl Isabella  2009  KARLSTAD    25 m     
57  Hultqvist Lea  2009  KARLSTAD    25 m     
12 r 
84  Segerstrm Elin  2007  KARLSTAD  AF7407  25 m  40.10   
29  Bcker Ella  2007  GRUMS SS  AH1607  25 m  42.69   
142  Srqvist Cornelia  2007  MLS SS  AG6807  25 m  47.15   
91  Westerlund Nellie  2007  KARLSTAD  AO0807  25 m  50.43   
Vernersson Allis  2007  ARVIKA SS  AR4207  25 m  55.13   
20  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  59.29   
21  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  1:00.68   
13 r 
74  Sjlander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  40.49   
80  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  42.93   
50  Rashiid Rania  2006  KARLSKO SF  AX0206  25 m  45.16   
82  Tallberg Emilia  2006  KARLSTAD  AO2206  25 m  46.76   
83  Biro Boglarka  2006  KARLSTAD  AO9806  25 m  46.90   
18  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  50.56   
51  Krona Alva  2006  KARLSKO SF  BI1206  25 m  52.70   
47  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  52.78   
Spjut Felicia  2006  ARVIKA SS  BN4406  25 m  57.47   
14 r 
38  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  36.92  EFT 
72  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  37.16   
85  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  37.27   
28  Sjbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  37.88   
118  Bruce-Holm Linna  2005  SFFLE SS  AH4205  25 m  38.49   
121  Orban Amanda  2005  SFFLE SS  AH9205  25 m  40.07   
135  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  50 m  42.14   
138  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  42.26   
76  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  43.84   
10  109  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  44.51   
11  137  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  45.17   
12  132  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  46.23   
13  17  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  46.75   
14  120  Leander Sofie  2005  SFFLE SS  AH3405  25 m  49.54   
15  55  Sletvold-Walby Mari  2005  KARLSKO SF  BU2805  25 m  1:00.41   
15 r 
113  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  38.54   
68  Segerstrm Erica  2004  KARLSTAD  AR9804  50 m  38.73   
16  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  41.64   
106  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  50 m  44.20   
Norn Ida  2004  ARVIKA SS  BV6804  25 m  52.00   
16 r 
25  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  38.58   
67  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  41.43   
17 - 18 r 
Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  36.90   
66  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  39.47   
134  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  39.59   
146  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  50 m  40.97  EFT 
131  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  50 m  41.07   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 januari 2019 
Licensierad till: Wermlands Simfrbund  Utskriftstid  08:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner