2021-10-25   13:22:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 50m Brstsim Herrar 
Sponsor: Klaravik 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
11 r och yngre 
102  Vasileios Blithikiotis Ektoras  2008  KARLSTAD  AM3308  25 m  43.05   
140  Straubhaar Adam  2008  HK SIM  AH4308  25 m  45.64   
97  Hellgren Olof  2008  KARLSTAD  AE0708  25 m  48.80   
90  Mathisen Oskar  2009  KARLSTAD  AA4509  25 m  49.17   
125  Locken Linus  2008  SFFLE SS  AC5508  25 m  49.93   
12 r 
78  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  39.10   
81  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  47.32   
Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  50.91   
98  Widstrm Aron  2007  KARLSTAD  AK9907  25 m  52.77   
86  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  54.53   
100  Kjellberg Lundmark Love  2007  KARLSTAD  AM1907  25 m  55.23   
11  nilsson viktor  2007  ARVIKA SS  AS2307  25 m  56.48   
92  Holmgren Zander  2007  KARLSTAD  AF5907  25 m  57.56   
149  Salomao Miettinen Luukas  2007  KARLSTAD  AP2907  25 m  59.97  EFT 
10  104  Borgstrm Gustav  2007  KARLSTAD  AS2507  25 m  1:03.69   
13 r 
139  Karlsson Leo  2006  HK SIM  AH6706  25 m  39.16   
19  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  41.70   
129  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  42.29   
87  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m  45.19   
150  Salomao Miettinen Aleksi  2006  KARLSTAD  AV4306  25 m  49.95  EFT 
53  Gullbrand Mio  2006  KARLSKO SF  AT4506  25 m  55.59   
Pihlgren Melwin  2006  ARVIKA SS  AV2106  25 m  59.90   
144  Staaf Calle  2006  KARLSTAD    25 m     
14 r 
77  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  45.46   
15 r 
108  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  33.76   
64  Blund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  35.89   
26  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  36.04   
27  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  38.87   
70  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  39.27   
Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  44.59   
16 r 
60  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  31.54   
141  Rydergren Mns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  34.48   
105  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  36.11   
69  Sjlander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  38.72   
75  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  39.65   
110  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  50 m  45.72   
17 - 18 r 
15  Faber Bjarne  2001  DEJE SS  BA9901  25 m  35.09   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 januari 2019 
Licensierad till: Wermlands Simfrbund  Utskriftstid  08:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner