2021-03-09   05:26:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Älgadoppet 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

5_S
Gren 5, 100m Medley Damer 
 
Sponsor: Beginners 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
75  Ericsson Wilma  2002  MASS  BE8602  25 m  1:17.00   
77  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  25 m  1:19.32   
78  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  25 m  1:19.61   
108  Svensson Mathilda  2003  SKÖVDE SS  AI8603  25 m  1:21.03   
85  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  1:21.94   
51  Björkdahl Gabriella  2004  LIDKÖPING  AM1404  25 m  1:22.97   
201  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  1:23.31  EFT 
119  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  1:23.78   
79  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  1:24.93   
10  121  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  1:25.45   
11  125  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  1:25.56   
12  82  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  1:25.93   
13  101  Pihlblad Ida  2001  SKARA SS  BM5201  25 m  1:26.24   
14  91  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  25 m  1:27.24   
15  37  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  1:28.00   
16  80  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  1:28.82   
17  120  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  25 m  1:29.52   
18  172  Bennehed Agnes  2005  VÄNERSBORG  AC3405  25 m  1:29.55   
19  87  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  25 m  1:29.65   
20  151  Andersson Thea  2003  VARABYGDEN  BR1203  25 m  1:30.15   
21  127  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  1:30.51   
22  73  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  25 m  1:30.65   
23  111  Bergkvist Fanny  2004  SKÖVDE SS  AM8204  25 m  1:30.97   
24  200  Gustafsson Sofie  2003  SKÖVDE SS  AT4203  25 m  1:30.98  EFT 
25  52  Larsson Rebecka  2003  LIDKÖPING  BH1803  25 m  1:31.25   
26  81  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  1:32.25   
27  50  Vendel Gunnarsson Sara  2005  KARLSBORG  BD7805  25 m  1:33.55   
28  123  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  1:34.25   
29  143  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  1:34.43   
30  54  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  25 m  1:34.49   
31  84  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  1:36.12   
32  Götestam Sundén Ella  2007  ALE  AL0807  25 m  1:36.88   
33  90  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  25 m  1:36.90   
34  39  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  1:37.05   
35  114  Vizlin Ida  2004  SKÖVDE SS  BQ4404  25 m  1:37.99   
36  72  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m  1:40.15   
37  10  Klerfors Elin  2007  ALE  AM1207  25 m  1:41.16   
38  171  Persson Tilda  2004  VÄNERSBORG  AH3804  25 m  1:42.34   
39  134  Zana Szofia  2008  TROLLHÄTTA  AL8408  25 m  1:46.07   
40  15  Lindberg Bandelin Moa  2006  ALE  BJ8406  25 m  1:46.51   
41  179  Grönlund Amanda  2008  VÄNERSBORG  AB2208  25 m  1:48.03   
42  58  Larsson Josefin  2008  LIDKÖPING  AD5208  25 m  1:49.00   
43  139  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  25 m  1:49.53   
44  135  Zana Regina  2010  TROLLHÄTTA  AA9810  25 m  1:50.51   
45  154  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m  1:51.18   
46  96  Haglund Agnes  2007  S 02  BB2607  25 m  1:54.05   
47  41  Norman Indra  2008  SK GÖTENE  AL4408  25 m  1:54.50   
48  177  Selin Alma  2006  VÄNERSBORG  AO1206  25 m  1:55.31   
49  16  Gustafsson Julia  2006  ALE  BJ3406  25 m  1:57.63   
50  138  Metcalfe Zoe  2008  TROLLHÄTTA  AN8408  25 m  2:03.97   
51  13  Johansson Lilly  2007  ALE  AR4607  25 m  2:10.92   
52  95  Abdullah Medina  2007  S 02  AX2607  25 m  2:12.65   
53  Thiger Clara  2003  ALE  AX6604  25 m     
54  12  Johansson Alice  2005  ALE  BN9405  25 m     
55  14  Källefjärd Filippa  2006  ALE  BJ6406  25 m     
56  21  Persson Ida  2004  ALE  BY6404  25 m     
57  55  Axelsson Lilly  2006  LIDKÖPING  AW5606  25 m     
58  98  Runnestad Thea  2003  S 02  CC7603  25 m     
59  102  Sunnerdahl Emma  2006  SKARA SS  BE0406  25 m     
60  116  Partanen Belinda  2005  SKÖVDE SS  BO8205  25 m     
61  118  Johnsson Tilde  2004  TROLLHÄTTA  AH9804  25 m     
62  136  Levin Disa  2007  TROLLHÄTTA  AX6807  25 m     
63  137  Sahl Elsa  2006  TROLLHÄTTA  BK0206  25 m     
64  141  Lindstrand Amanda  2008  TROLLHÄTTA  AN0408  25 m     
65  144  Dalek Maja  2008  TROLLHÄTTA  AW3208  25 m     
66  145  Andersson Molly  2009  TROLLHÄTTA  AJ7609  25 m     
67  152  Lindblom Elin  2007  VARABYGDEN  AS7207  25 m     
68  157  Larsson Jill  2009  VARABYGDEN  AM6009  25 m     
69  165  Nyström Emma  2005  VÄNERSBORG    25 m     
70  182  Edström Linnea  2008  VÄNERSBORG  AG4608  25 m     
71  185  Skybro Wilhelmsson Emilia  2008  VÄNERSBORG  AQ4808  25 m     
72  186  Lindberg Tea  2008  VÄNERSBORG  AR1208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 april 2019 
Licensierad till: Simklubben Vänersborg  Utskriftstid  14:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner