Startliste for Sparekassen Vendsyssel Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Vendsyssel Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
27 januar 2019 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
14:49 |
|
|
Arrangør |
Vendsyssel Cup & Svømmeklubben S68 Hjørring |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 januar 2019 |
|
|
|
|
Løb 16, 100m Medley Damer |
Finaler (4) |
Årg. 2007-2019: Louise Bach Andersen 1:18.58 2012-11-01 |
Årg. 2005-2006: Anna Munk Fuglsang 1:13.32 2018-01-29 |
Årg. 2003-2004: Lærke Høgsted 1:10.74 2018-01-29 |
Årg. 0-2002: Mary Folkedal Hole (2000) 1:12.43 2018-01-29 |
|
Heat 1 (4) (Årg. 2007-2019) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Mathilde Christiansen |
2007 |
0786AI |
S 68 |
|
25m |
1:43.69 |
160 |
2 |
Reka Szephalmi |
2009 |
0992AD |
S 68 |
|
25m |
1:40.45 |
70 |
3 |
Sofie Jeppesen |
2007 |
0788AN |
AABYBRO |
|
25m |
1:37.37 |
162 |
4 |
Patricia Nættermann |
2007 |
0704AG |
S 68 |
|
25m |
1:28.60 |
49 |
5 |
Signe Broe Larsen |
2007 |
0756AR |
BSK08 |
|
25m |
1:33.64 |
31 |
6 |
Clara Kornum |
2007 |
0704AM |
SØHESTEN |
|
25m |
1:40.10 |
159 |
7 |
Alma Nygreen Sakic |
2008 |
0822AG |
S 68 |
|
25m |
1:40.48 |
225 |
8 |
Helene Lavrsen |
2008 |
0854AG |
NORD |
|
25m |
1:46.83 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Mathilde Hoff Sørensen |
2006 |
0654AS |
NORD |
|
25m |
1:22.24 |
119 |
2 |
Cecilie Michaelsen |
2005 |
0592AM |
S 68 |
|
25m |
1:20.66 |
44 |
3 |
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
0556AS |
BSK08 |
|
25m |
1:15.93 |
64 |
4 |
Ida Rønnow |
2006 |
0658AE |
AABYBRO |
|
25m |
1:14.52 |
107 |
5 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
25m |
1:14.63 |
41 |
6 |
Kristine Vestergaard |
2005 |
0596AH |
BSK08 |
|
25m |
1:17.31 |
216 |
7 |
Karoline Iversen |
2005 |
0528AM |
NORD |
|
25m |
1:21.53 |
218 |
8 |
Astrid Jensen |
2005 |
0566AO |
NORD |
|
25m |
1:22.99 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
Freja Klitgaard Larsen |
2004 |
0494AU |
NORD |
|
25m |
1:28.80 |
98 |
3 |
Emma Jensen |
2003 |
0322AT |
S 68 |
|
25m |
1:24.25 |
207 |
4 |
Anne-Sophie Andersen |
2004 |
0424AP |
NORD |
|
25m |
1:15.48 |
152 |
5 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
1:22.73 |
130 |
6 |
Sara Bundgaard |
2003 |
0368AM |
S 68 |
|
25m |
1:25.58 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Emma Steen |
2000 |
0076BC |
SØHESTEN |
|
25m |
1:24.10 |
36 |
2 |
Cecilie Prior |
2002 |
02224A |
SØHESTEN |
|
25m |
1:22.73 |
156 |
3 |
Amalije Kristensen |
2002 |
0212AX |
S 68 |
|
25m |
1:20.67 |
151 |
4 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
25m |
1:15.21 |
66 |
5 |
Emma Viborg Larsen |
2001 |
0112AT |
AABYBRO |
|
25m |
1:19.69 |
155 |
6 |
Cecilie V Jensen |
2002 |
0298AN |
S 68 |
|
25m |
1:21.71 |
238 |
7 |
Helena Rosenfeldt Zillmer |
2002 |
0206BE |
NORD |
|
25m |
1:22.86 |
32 |
8 |
Maria Kornum |
2001 |
0114AV |
SØHESTEN |
|
25m |
1:25.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
27 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
14:49 |
|