Program för Falu SkinsGames 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2019 |
|
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:01 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 15:16 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Alice Lundin |
2007 |
AJ3207 |
FALUN |
|
25m |
|
106 |
2 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
26 |
3 |
Elna Zetterberg |
2007 |
AB3807 |
SK ENA |
|
25m |
|
190 |
4 |
Agnes Sundqvist |
2005 |
BL0405 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:59.10 |
93 |
5 |
Iza Johansson |
2005 |
BJ3605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
24 |
6 |
Emilia Torgén |
2005 |
BR5805 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
61 |
7 |
Olivia Eriksson |
2007 |
AT3207 |
FALUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Cecilia Brunzell |
2006 |
AF7806 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:51.56 |
191 |
2 |
Emma Mossnelid |
2006 |
BB6406 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:45.66 |
264 |
3 |
Kristina Kannegiesser |
2004 |
BQ8404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
5:40.92 |
105 |
4 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
5:39.76 |
192 |
5 |
Emelie Runarsson |
2006 |
BD5206 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:39.82 |
262 |
6 |
Irene Nasta |
2004 |
BP6404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
5:43.49 |
52 |
7 |
Emma Färlin |
2006 |
AV8206 |
FALUN |
|
25m |
5:47.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Elin Finne |
2007 |
AG0807 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
5:37.72 |
2 |
2 |
Edith Wallberg |
2007 |
AA3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
5:31.97 |
20 |
3 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
5:28.35 |
222 |
4 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:23.00 |
194 |
5 |
Saga Andersson |
2006 |
BH8806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:27.13 |
49 |
6 |
Sara Strömsöe |
2006 |
AV2406 |
FALUN |
|
25m |
5:28.50 |
236 |
7 |
Wilda Furberg |
2003 |
BW0403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:33.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:20.36 |
263 |
2 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
25m |
5:12.09 |
42 |
3 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
5:05.11 |
88 |
4 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:02.13 |
223 |
5 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:03.71 |
266 |
6 |
Alice Eriksson |
2004 |
BQ0604 |
SK ÄGIR |
|
25m |
5:09.55 |
131 |
7 |
Agnes Jonasson |
2005 |
AQ9805 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
5:14.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
4:53.50 |
213 |
2 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:49.89 |
249 |
3 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:41.57 |
252 |
4 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:37.12 |
253 |
5 |
Agnes Jakobsson |
2005 |
AF2805 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:41.23 |
230 |
6 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:44.73 |
17 |
7 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
4:52.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 februari 2019 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:01 |
|