Program för Tyresö Knatte
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Medley Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2019 till den 16 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Fjärilsim FL 12
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
|
Thea Holmberg |
2007 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
3 |
|
Isabelle Lindstedt |
2007 |
SKK |
56.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Elvira Hilbers Larsen |
2007 |
SALTSJÖB |
53.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Nora Andreasdotter |
2007 |
SKK |
55.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Karina Kurbanova |
2007 |
SALTSJÖB |
1:06.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Fjärilsim FL 12 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
SK NEPTUN |
48.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Lotta Lande |
2007 |
SÖDERTÖRN |
47.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
TYRESÖ SS |
44.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Mia Subotic |
2007 |
SÖDERTÖRN |
43.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Teresa Giocoli |
2007 |
SÖDERTÖRN |
44.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
SK NEPTUN |
45.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
7 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
48.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
8 |
|
Ella Pahlén |
2007 |
TYRESÖ SS |
50.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Fjärilsim FL 12 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Felicia Berg |
2007 |
SK NEPTUN |
40.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Nadja Travar |
2007 |
SÖDERTÖRN |
39.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
38.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
SK NEPTUN |
33.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Freja Löfgren |
2007 |
SÖDERTÖRN |
36.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Sofia Bang |
2007 |
SK NEPTUN |
39.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
7 |
|
Leah Sandelius |
2007 |
ÖSMO SS |
39.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
8 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
41.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-16 09:15:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|