2021-04-12   06:53:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Wasa Winter Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Wasa Winter Games
Place: Organizer: VUS-VSS
Pool: 50m Competition Date: tammi 19, 2019 to tammi 19, 2019
Event 9, 50m Backstroke Women
Final 1 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.55
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
291 3 Seela Ristimäki 2010 VUS-VSS 50m
287 4 Viola Saranpää 2008 VUS-VSS 50m
303 5 Emmy Tolonen 2009 VUS-VSS 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 2 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.56
284 1 Arina Karasonova 2007 VUS-VSS 50m
326 2 Isabelle Fellman 2009 VUS-VSS 50m
280 3 Aava Alavillamo 2009 VUS-VSS 50m
278 4 Maija Rönn 2008 VUS-VSS 50m
13 5 Hanna Lövsund 2006 JS-PU 50m
62 6 Sanni Sirén 2007 Virkiä 50m
274 7 Iida-sofia Jylhä 2009 VUS-VSS 50m
285 8 Emilia Kalliokoski 2007 VUS-VSS 50m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 3 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.58
273 1 Alisha Kubal 2009 VUS-VSS 50m
281 2 Ella Köykkä 2007 VUS-VSS 50m
289 3 Fanni Perälä 2008 VUS-VSS 50m
260 4 Sara Backman 2008 VUS-VSS 1:09.63 50m
279 5 Nella Rönnholm 2008 VUS-VSS 50m
267 6 Lilja Seppä 2008 VUS-VSS 50m
121 7 Oona Alanko 2008 SeUi 50m
286 8 Sara Kärki 2007 VUS-VSS 50m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 4 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.59
4 1 Vilma Luomaranta 2009 IK 1:03.37 25m
248 2 Elsa Rantatalo 2006 VUS-VSS 1:00.24 50m
275 3 Molly Riska 2011 VUS-VSS 59.25 50m
108 4 Peppi Lintilä 2008 SeUi 58.59 25m
301 5 Tilda-maria Paschinsky 2009 VUS-VSS 58.96 50m
119 6 Minea Kangas 2009 SeUi 59.88 25m
282 7 Heidi Kerttula 2008 VUS-VSS 1:00.94 50m
104 8 Senni Kaatikko 2010 SeUi 1:06.46 25m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 5 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
16.01
Entry time
Pool
Start:
97 1 Ilona Potinkara 2007 SeUi 57.01 25m
256 2 Jenni Ilonen 2009 VUS-VSS 56.06 25m
120 3 Enni Kataja 2009 SeUi 55.76 25m
94 4 Fanny Laiho 2010 SeUi 54.35 25m
266 5 Alma Jämsä 2011 VUS-VSS 55.52 50m
271 6 Tilde Rönnholm 2009 VUS-VSS 55.94 50m
8 7 Marika Thors 2007 IK 56.90 25m
254 8 Siiri Lintala 2009 VUS-VSS 57.52 50m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 6 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.03
113 1 Kerttu Ylinen 2009 SeUi 53.71 25m
60 2 Irmeli Kitinoja 2008 Virkiä 52.59 25m
118 3 Sohvi Kiviluoma 2006 SeUi 51.94 25m
295 4 Siiri Saartenoja 2007 VUS-VSS 51.28 50m
239 5 Laura Björkstrand 2009 VUS-VSS 51.87 50m
251 6 Emma Hertsbacka 2010 VUS-VSS 52.17 50m
225 7 Ada Sainio 2008 VUS-VSS 52.84 50m
93 8 Siiri Kaatikko 2007 SeUi 54.02 25m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 7 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.04
43 1 Minea Kynnäs 2007 KUS-GSS 50.04 50m
45 2 Sofia Heiskanen 2005 KUS-GSS 46.34 50m
269 3 Milena Elomaa 2008 VUS-VSS 45.32 50m
168 4 Anna Villför 2004 VUS-VSS 42.24 25m
90 5 Eeva Finnilä 2006 SeUi 42.97 25m
44 6 Jonna Känsäkangas 2004 KUS-GSS 46.33 50m
102 7 Helmi Koivisto 2009 SeUi 49.69 25m
112 8 Liina Ylinen 2008 SeUi 50.60 25m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 8 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.06
33 1 Ronya Rajala 2005 KUS-GSS 41.44 25m
139 2 Laura Vierikko 2000 VUS-VSS 41.01 50m
322 3 Maria Hautala 2003 KuRy 37.84 50m
136 4 Wendela Vuorinen 2000 VUS-VSS 35.98 50m
25 5 Tessa Tattari 2004 KUS-GSS 36.21 50m
78 6 Minttu-marie Rasinpää 2001 SeUi 38.81 25m
321 7 Riina Uimonen 2003 KuRy 41.35 25m
143 8 Anniina Haarala 2004 VUS-VSS 41.57 50m
Event 9, 50m Backstroke Women Final 9 (9)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.07
23 1 Vilma Rintala 2005 KUS-GSS 35.70 50m
27 2 Teea Jestoi 2005 KUS-GSS 34.78 50m
157 3 Viivi Kylkisalo 2004 VUS-VSS 34.56 25m
173 4 Milla Laiteenmäki 2001 VUS-VSS 31.93 25m
54 5 Heta Veikkola 2003 Virkiä 34.29 50m
21 6 Maiju Rajaniemi 2002 KUS-GSS 34.60 25m
26 7 Tuulia Harju 2005 KUS-GSS 35.57 25m
191 8 Lise Strandberg 2003 VUS-VSS 35.93 25m
2019-01-19 13.13.16 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner