2021-04-17   23:25:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2018-2019, Lödde

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag pass 1 start 09.00

Document
Startlista
UGP 2 SKåne-Blekinge
Arrangör:
Plats: Tolvåkersbadet Skånesim/Simklubben Lödde
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019
3 100m Bröstsim Damer
SR 1:04.94 Jennie Johansson 1988 SK Neptun SWE Stockholm 2014-11-19
SJR 1:05.26 Sophie Hansson 1998 Helsingborgs S SWE Helsingborg 2016-11-04
DR 1:05.26 Sophie Hansson Helsingborgs S Stockholm
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 207 Maja Björnström Simklubben Triton 2005 AD2205 25m 1:16.10
2 211 Siri Bokander Simklubben Triton 2003 BF8403 25m 1:17.00
3 255 Emmie Andersson Ängelholms Simsällskap 2003 AR1403 25m 1:18.54
4 208 Zinna Bengtsson Nimander Simklubben Triton 2005 AD1405 25m 1:19.17
5 100 Isabel Smideberg Simklubben Lödde 2004 AJ7804 25m 1:19.82
6 198 Antonia Sandblom Simklubben Triton 2003 AG4603 25m 1:19.92
7 295 Matilda Liljekvist Simklubben Sydsim 2004 AD7204 25m 1:20.05 EFT
8 197 Isabel Persson Simklubben Triton 2004 AB3804 25m 1:20.53
9 181 Emmy Johnsson Sjöbo Simsällskap 2001 AT6801 25m 1:21.68
10 310 Victoria Andersson Ängelholms Simsällskap 2003 BP7803 25m 1:22.14 EFT
11 124 Vanessa Johansson Simklubben Poseidon 2006 AA4606 25m 1:22.87
12 214 Moa Järnegren Simklubben Triton 2003 BK6803 25m 1:23.28
13 129 Julia Rieschel Simklubben Poseidon 2003 BF8203 25m 1:23.69
14 210 Emma Ramic Simklubben Triton 2004 AJ2804 25m 1:24.03
15 284 Thea Brünjes Kiviks Simklubb 2004 BF3604 25m 1:24.71 EFT
16 130 Ida Nordberg Simklubben Poseidon 2006 AB4406 25m 1:24.88
17 116 Alma Lindberg Simklubben Poseidon 2002 AQ4202 25m 1:26.17
18 220 Julia Erkselius Simklubben Triton 2006 AK7806 25m 1:26.24
19 309 Johanna Andersson Ängelholms Simsällskap 2003 BP5803 25m 1:27.03 EFT
20 105 Emma Martinsson Simklubben Lödde 2004 AZ6204 25m 1:27.56
21 215 Lina Plantin Simklubben Triton 2005 AJ7605 25m 1:27.70
22 102 Emilia Berg Simklubben Lödde 2005 AJ2605 25m 1:28.01
23 256 Frida Pekberg Ängelholms Simsällskap 2004 AG0404 25m 1:28.10
24 153 Emma Pjanic Simklubben Poseidon 2005 BH3605 25m 1:28.31
25 136 Emelie Stridh Simklubben Poseidon 2004 AW3404 25m 1:29.18
26 199 Julia Stenström Simklubben Triton 2002 AO5402 25m 1:29.30
27 155 Linnea Costa Caesar Simklubben Poseidon 2006 AW7606 25m 1:29.93
28 299 Jennie Christiansen Simklubben Sydsim 2004 AL3204 25m 1:30.18 EFT
29 265 Leah Ljungerud Ängelholms Simsällskap 2006 AC8406 25m 1:30.50
30 228 Mollie Dalengran Simklubben Triton 2004 BT1604 25m 1:31.57
31 304 Maja Kiceec Simklubben Sydsim 2006 AL9806 25m 1:32.47 EFT
32 306 Ella Bodell Simklubben Sydsim 2005 AX2605 25m 1:32.80 EFT
33 159 Elin  Jannasch Simklubben Poseidon 2005 BN1405 25m 1:33.54
34 303 Lova Flemming Simklubben Sydsim 2004 AZ2204 25m 1:34.08 EFT
35 260 Klara Harrysson Ängelholms Simsällskap 2004 AM3604 25m 1:34.85
36 221 Jenny Nilsson Simklubben Triton 2005 AV9805 25m 1:35.56
37 108 Nelly Gustavsson Simklubben Lödde 2004 BD7804 25m 1:35.60
38 268 Felicia Zander Ängelholms Simsällskap 2004 BK9804 25m 1:35.87
39 307 Lovisa Yngvesson Simklubben Sydsim 2004 BK5204 25m 1:39.01 EFT
40 301 Emilia Sandström Simklubben Sydsim 2004 AY7204 25m 1:40.37 EFT
41 308 Clara Hilfing Simklubben Sydsim 2005 AX7605 25m 1:43.00 EFT
42 111 Julia Keldebäk Simklubben Lödde 2005 BG2405 25m 1:46.59
43 160 Mia Kajic Simklubben Poseidon 2006 BJ2406 25m 1:47.36
44 227 Nellie Hånell Simklubben Triton 2006 AN4606 25m 1:49.46
45 305 Jennifer Norlén Simklubben Sydsim 2005 AX8405 25m 1:52.51 EFT
46 277 Anna Markenlöv Simklubben Poseidon 2005 AX4805 25m 1:59.13 EFT
2019-01-25 21:21:45 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Simklubben Lödde

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner