2020-01-19   22:26:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neppan Knatte 27 jan

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

9_S
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
75  Pavlovic Cano Nicola  2007  SÖDERTÖRN  AC2507  25 m  1:12.87   
12  Rundström Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  25 m  1:18.57   
Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  25 m  1:19.14   
31  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  25 m  1:20.17   
Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  1:24.23   
33  Rehn Simon  2008  SK NEPTUN  AG0308  25 m  1:25.77   
140  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  1:26.17   
82  Karlsson Moritz  2008  SÖDERTÖRN  AC8908  25 m  1:26.92   
80  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  1:27.25   
10  32  Sandström Zacharias  2007  SK NEPTUN  AL7307  25 m  1:31.44   
11  28  Holmlund Hugo  2007  SK NEPTUN  AL4307  25 m  1:33.11   
12  11  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  25 m  1:33.16   
13  29  Blix Grimaldi Marco  2007  SK NEPTUN  AL3307  25 m  1:36.43   
14  101  Andersson Otto  2008  TYRESÖ SS  AG5308  25 m  1:37.94   
15  100  Förborgen Erik  2008  TYRESÖ SS  AF0708  25 m  1:39.40   
16  26  Fridliand Daniel  2007  SK NEPTUN  AL6307  25 m  1:42.74   
17  30  Priftakis Abascal Theo  2007  SK NEPTUN  AL2307  25 m  1:47.04   
18  17  Hammarén William  2008  SK NEPTUN  AG7108  25 m     
19  34  Bang Felix  2009  SK NEPTUN  AB5909  25 m     
20  35  Simoes Grundell Leon  2008  SK NEPTUN  AG3308  25 m     
21  36  Nilsson Jonathan  2008  SK NEPTUN  AG2308  25 m     
22  38  Edin Jonatan  2008  SK NEPTUN  AG8908  25 m     
23  119  Stridh Gustav  2008  SPIF SF  AG5908  25 m     
24  124  Frisendahl Jonatan  2008  SPIF SF  AI9308  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 januari 2019 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner