2019-10-18   18:05:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viking Line -uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  08:38   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 11, 400m Sekauinti N,T12  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anni Törmänen  2005  05B035  RaUS    50m     
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m     
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m     
Wilma Sundt  2006  06A142  HSS    50m     
Katriina Kallio  2006  06A022  RaisU    50m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erin Heinikangas  2007  07A193  RaUS    50m     
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    50m     
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m     
Liisa Siikala  2003  03A292  UiTa    25m  5:58.07  6:08.07 
Hilla Känkänen  2006  06A139  PUS    25m  6:06.57  6:16.57 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    50m     
Sofia Oksa  2007  07A269  NumKis    50m     
Anita Mäkinen  2007  07A113  NumKis    50m     

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    25m  5:38.84  5:48.84 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  5:30.29  5:40.29 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    25m  5:23.44  5:33.44 
Louna Kasvio  2006  06A151  HSS    25m  5:23.07  5:33.07 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    25m  5:23.17  5:33.17 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    25m  5:27.33  5:37.33 
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    25m  5:36.07  5:46.07 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    50m  6:00.84  6:00.84 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    25m  5:20.59  5:30.59 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    25m  5:13.95  5:23.95 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    25m  5:06.63  5:16.63 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  4:56.72  5:06.72 
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    25m  5:01.10  5:11.10 
Ada Hakkarainen  2005  05A123  HSS    25m  5:08.59  5:18.59 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    25m  5:18.48  5:28.48 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  5:22.85  5:32.85 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner