2019-09-23   07:02:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viking Line -uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  13:18   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 14, 50m Perhosuinti M,P12,P11  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ian Gonzalez Caton  2008  08A328  AUi    50m     
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    50m     
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    50m     
Amos Korin  2008  08A377  ÅSK    50m     
Erik Constable  2008  08A503  AUi    50m     
Matias Seppä  2006  06A462  ÅSK    50m     
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m     
Leevi Lahtinen  2008  08A360  VeUS    50m     

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milo Kallio  2008  08A375  ÅSK    50m     
Aleksi Nurmi  2006  06A541  AUi    25m  1:17.21  1:18.21 
Eemeli Varonen  2009  09A038  ÅSK    50m  59.59  59.59 
Viljam Savolainen  2008  08A137  SalU    25m  53.59  54.59 
Oiva Saarinen  2008  08A339  AUi    50m  58.73  58.73 
Ilari Linderborg  2006  06A532  ÅSK    50m  1:00.10  1:00.10 
Niilo Lappalainen  2011  11A010  Pyry    50m     
Emil Savolainen  2007  07A560  UiTa    50m     

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Severi Saario  2008  08A420  Ui-Va    50m  53.84  53.84 
Anton Ylikoski  2007  07A188  PTU    50m  52.20  52.20 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    25m  49.58  50.58 
Kaapo Tuomainen  2008  08A063  SalU    25m  48.36  49.36 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    25m  49.30  50.30 
Roope Piironen  2007  07A584  LUS    25m  50.51  51.51 
Julius Hilaja  2007  07A240  PTU    25m  51.44  52.44 
Christian Edelman  2007  07A367  ÅSK    50m  54.12  54.12 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erik Loukine  2006  06A429  RaisU    25m  47.67  48.67 
Luka Hirvonen  2006  06A887  Pyry    50m  47.88  47.88 
Elias Tuominen  2005  05A489  UiTa    25m  43.75  44.75 
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    50m  44.19  44.19 
Max Hyvärinen  2007  07A608  AUi    25m  43.58  44.58 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    25m  43.78  44.78 
Konsta Horppu  2008  08A413  Pyry    25m  47.53  48.53 
Castor Trygg  2004  04A572  UiTa    25m  47.76  48.76 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Kallio  2005  05A806  TaTU    25m  42.73  43.73 
Roope Käär  2007  07A184  RaisU    25m  42.07  43.07 
Luukas Kallio  2005  05B025  UiTa    25m  41.41  42.41 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  41.26  41.26 
Robert Cranston  2006  06B034  NumKis    25m  40.53  41.53 
Patrik Reiman  2005  05A098  ÅSK    50m  42.72  42.72 
Jasu Nieminen  2007  07A443  LUS    50m  43.66  43.66 
Elias Salo  2007  07A366  VeUS    50m  44.05  44.05 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Kallio  2007  07A032  PUS    25m  39.79  40.79 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    25m  38.97  39.97 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  38.16  38.16 
Matias Kotilainen  2006  06A524  SalU    25m  36.69  37.69 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    25m  37.14  38.14 
Iiro Räty  2006  06A452  Pyry    50m  38.77  38.77 
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    50m  40.13  40.13 
Anton Passoja  2006  06A302  Pyry    25m  39.81  40.81 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Casper Kvist  2006  06A352  Pyry    25m  36.03  37.03 
Iliad Sioofy Khojine  2004  04B083  UiTa    25m  35.10  36.10 
Juho Törmä  2005  05A183  PUS    50m  34.96  34.96 
Lassi Walden  2004  04A149  UiTa    50m  34.54  34.54 
Luka Laaksonen  2005  05A517  ÅSK    50m  34.95  34.95 
Onni Lehtimäki  2006  06A760  ÅSK    50m  35.44  35.44 
Maksim Amosov  2005  05A932  AUi    50m  36.20  36.20 
Joona Kurppa  2004  04A686  TaTU    25m  36.16  37.16 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasper Oikarainen  2005  05A276  ÅSK    50m  34.34  34.34 
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    50m  33.73  33.73 
Lev Vlasov  2007  07A017  TaTU    50m  33.62  33.62 
Jan Byskov  2004  04A474  NU    25m  31.74  32.74 
Aaro Törnström  2006  06A160  RaisU    25m  32.22  33.22 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    25m  32.63  33.63 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  34.07  34.07 
Sakari Gummerus  2003  03B195  UiTa    25m  33.45  34.45 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Egor Malyshkov  2003  03B300  SalU    25m  31.14  32.14 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    50m  31.98  31.98 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  29.89  30.89 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    50m  30.65  30.65 
Daniel Ruotsi  2002  02A968  Gladius    50m  30.73  30.73 
Jerry Roine  2002  02B140  JUK    25m  30.54  31.54 
Joonas Arponen  2005  05A559  RaUS    25m  31.11  32.11 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m  31.45  32.45 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jon Byskov  2000  00B203  NU    25m  29.42  30.42 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    50m  29.94  29.94 
Eetu Nyrhinen  2000  00A005  UiTa    50m  29.51  29.51 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    50m  29.17  29.17 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    50m  29.26  29.26 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  28.53  29.53 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    50m  30.23  30.23 
Jeremia Varonen  2004  04A513  ÅSK    50m  30.45  30.45 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    50m  28.33  28.33 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  27.67  27.67 
Joona Korhonen  2000  00A464  UiTa    25m  26.20  27.20 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  26.09  27.09 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    50m  27.11  27.11 
Verneri Lehtovaara  2004  04A252  SalU    50m  27.67  27.67 
Aapo Kinnunen  2004  04A250  ÅSK    50m  28.28  28.28 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    25m  27.47  28.47 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    50m  27.00  27.00 
Leevi Lehti  2000  00A000  HSS    25m  25.53  26.53 
Marcus Forsel  2003  03A127  HSS    50m  26.34  26.34 
Otto Rannikko  1999  99A384  ÅSK    50m  25.69  25.69 
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    50m  26.31  26.31 
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    25m  25.37  26.37 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    50m  26.96  26.96 
Henri Koski  2000  00A803  Gladius    50m  27.03  27.03 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  13:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner