2019-08-18   19:14:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 16
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viking Line -uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  13:19   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 16, 100m Vapaauinti M,P16,P11  Loppukilpailut (20) 
Erä 1 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kasper Snickars  2008  08A666  ÅSK    50m     
Ismail Fedulin  2006  06B125  ÅSK    50m     
Mikko Salmi  2007  07A942  NumKis    50m     
Matias Lehtinen  2007  07A853  RaisU    50m     
               
               

 
Erä 2 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasper Pihlava  2008  08A695  ÅSK    50m     
Lauri Kirjonen  2007  07A901  ÅSK    50m     
Taito Aaltonen  2009  09A283  ÅSK    50m     
Daniel Przado  2008  08A638  RaUS    50m     
Matias Rauhala  2008  08A645  ÅSK    50m     
Hannes Heino  2009  09A411  RaUS    50m     
Wili Sauhula  2010  10A127  AUi    50m     
Eemeli Eloranta  2008  08A682  ÅSK    50m     

 
Erä 3 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Virtanen  2008  08A779  SalU    50m     
Eemeli Havia  2010  10A026  SalU    25m  2:02.96  2:04.96 
Miska Käär  2009  09A160  RaisU    25m  1:49.75  1:51.75 
Arttu Carne  2007  07A768  RaisU    25m  1:46.44  1:48.44 
Frans Sagulin  2008  08A365  RaisU    25m  1:46.51  1:48.51 
Juuso Silfver  2007  07A547  AUi    50m  1:56.00  1:56.00 
Roope Rantanen  2008  08A646  ÅSK    50m     
Onni Kolhi  2009  09A265  RaisU    50m     

 
Erä 4 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Lahtinen  2008  08A360  VeUS    50m  1:43.91  1:43.91 
Eetu Ääri  2010  10A019  UiKaa    25m  1:41.53  1:43.53 
Erik Constable  2008  08A503  AUi    25m  1:40.64  1:42.64 
Nikke Laine  2007  07A548  AUi    25m  1:40.12  1:42.12 
Eero Carne  2009  09A205  RaisU    25m  1:40.17  1:42.17 
Oliver Rautala  2007  07A782  AUi    25m  1:40.82  1:42.82 
Thomas Salonen  2009  09A270  RaisU    25m  1:41.80  1:43.80 
Otto Anttila  2007  07A823  AUi    25m  1:42.21  1:44.21 

 
Erä 5 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topi Heinonen  2008  08A404  UiKaa    25m  1:39.14  1:41.14 
Wille Vantala  2009  09A203  AUi    25m  1:38.69  1:40.69 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    25m  1:38.46  1:40.46 
Niko Visuri  2007  07A783  AUi    25m  1:37.35  1:39.35 
Niilo Lappalainen  2011  11A010  Pyry    25m  1:38.39  1:40.39 
Oiva Saarinen  2008  08A339  AUi    25m  1:38.60  1:40.60 
Niklas Honkanen  2008  08A378  ÅSK    25m  1:38.86  1:40.86 
Eliel Lintula  2007  07A564  UiKaa    25m  1:39.43  1:41.43 

 
Erä 6 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Dilen Jalonen  2006  06B040  ÅSK    25m  1:36.55  1:38.55 
Ilari Linderborg  2006  06A532  ÅSK    25m  1:35.06  1:37.06 
Jesper Isotalo  2007  07A643  RaisU    25m  1:34.21  1:36.21 
Venuel Anton  2008  08A566  RaisU    25m  1:32.90  1:34.90 
Peter Kanninen  2006  06A587  AUi    50m  1:34.94  1:34.94 
Ian Gonzalez Caton  2008  08A328  AUi    25m  1:34.41  1:36.41 
Marco Lusenius  2007  07A609  AUi    25m  1:35.17  1:37.17 
Robert Pukki  2007  07A716  AUi    25m  1:37.07  1:39.07 

 
Erä 7 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Käär  2009  09A161  RaisU    25m  1:30.16  1:32.16 
Milo Kallio  2008  08A375  ÅSK    25m  1:28.22  1:30.22 
Kaapo Virtanen  2008  08A295  ÅSK    50m  1:28.80  1:28.80 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  1:28.26  1:28.26 
Eemeli Varonen  2009  09A038  ÅSK    25m  1:26.62  1:28.62 
Amos Korin  2008  08A377  ÅSK    25m  1:27.04  1:29.04 
Julius Hilaja  2007  07A240  PTU    50m  1:31.84  1:31.84 
Elias Sahla  2007  07A567  SalU    25m  1:30.76  1:32.76 

 
Erä 8 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Max Hyvärinen  2007  07A608  AUi    25m  1:25.31  1:27.31 
Joonatan Hietarinne  2006  06A275  SalU    25m  1:24.53  1:26.53 
Miika Tuominen  2005  05B183  UiKaa    25m  1:24.43  1:26.43 
Viljam Savolainen  2008  08A137  SalU    50m  1:26.25  1:26.25 
Thomas Korvela  2005  05B071  AUi    25m  1:24.35  1:26.35 
Elias Salo  2007  07A366  VeUS    50m  1:26.52  1:26.52 
Veeti Akkanen  2006  06A562  SalU    25m  1:24.54  1:26.54 
Anton Ylikoski  2007  07A188  PTU    50m  1:27.83  1:27.83 

 
Erä 9 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaron Hannula  2005  05A690  UiKaa    25m  1:23.28  1:25.28 
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    25m  1:21.51  1:23.51 
Aapo Koivuniemi  2004  04A890  UiTa    50m  1:23.23  1:23.23 
Luka Hirvonen  2006  06A887  Pyry    25m  1:20.86  1:22.86 
Rasmus Jewander  2002  02B303  ÅSK    25m  1:21.07  1:23.07 
Roope Käär  2007  07A184  RaisU    50m  1:23.33  1:23.33 
Roope Piironen  2007  07A584  LUS    25m  1:22.97  1:24.97 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    25m  1:24.10  1:26.10 

 
Erä 10 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m  1:21.99  1:21.99 
Robert Cranston  2006  06B034  NumKis    25m  1:17.31  1:19.31 
Vilho Okkonen  2006  06A838  RaUS    50m  1:18.87  1:18.87 
Juho Kallio  2007  07A032  PUS    50m  1:17.54  1:17.54 
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    25m  1:15.85  1:17.85 
Leevi Saarinen  2006  06A231  Ui-Va    50m  1:19.26  1:19.26 
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    50m  1:20.43  1:20.43 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    25m  1:20.75  1:22.75 

 
Erä 11 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kalle Heinonen  2006  06A105  TaTU    25m  1:15.17  1:17.17 
Matias Seppä  2006  06A462  ÅSK    25m  1:14.44  1:16.44 
Ville Suojasto  2006  06A272  RaisU    50m  1:15.66  1:15.66 
Leevi Luoma  2005  05A842  UiTa    50m  1:15.21  1:15.21 
Matias Saarinen  2006  06A268  SalU    25m  1:13.44  1:15.44 
Sauli Gummerus  2004  04A876  UiTa    50m  1:15.79  1:15.79 
Onni Yrjälä  2006  06A480  RaUS    50m  1:16.46  1:16.46 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:17.20  1:17.20 

 
Erä 12 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    25m  1:12.52  1:14.52 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    25m  1:11.72  1:13.72 
Max Allén  2005  05A484  ÅSK    25m  1:11.57  1:13.57 
Santeri Holmberg  2006  06A484  ÅSK    25m  1:10.81  1:12.81 
Samuli Seger  2005  05A605  Octopus    50m  1:13.01  1:13.01 
Alex Lehtola  2005  05A840  UiTa    50m  1:13.59  1:13.59 
Sebastian Sojolin  2006  06A292  TaTU    50m  1:14.50  1:14.50 
Ossi Barck  2005  05A116  UiKaa    25m  1:12.91  1:14.91 

 
Erä 13 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaro Törnström  2006  06A160  RaisU    25m  1:10.74  1:12.74 
Iiro Räty  2006  06A452  Pyry    25m  1:10.22  1:12.22 
Casper Leo  2004  04A635  AUi    50m  1:10.77  1:10.77 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m  1:06.86  1:08.86 
Konsta Vainio  2005  05A299  AUi    25m  1:07.08  1:09.08 
Patrik Reiman  2005  05A098  ÅSK    50m  1:11.41  1:11.41 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  1:12.39  1:12.39 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    25m  1:10.77  1:12.77 

 
Erä 14 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    50m  1:08.72  1:08.72 
Lauri Aho  2006  06A014  RaisU    25m  1:06.13  1:08.13 
Aarni Linderborg  2005  05A268  ÅSK    25m  1:05.73  1:07.73 
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    25m  1:05.53  1:07.53 
Jasper Oikarainen  2005  05A276  ÅSK    25m  1:05.68  1:07.68 
Nuutti Vienonen  2005  05A328  SalU    25m  1:06.00  1:08.00 
Matteus Einiö  2004  04A376  Gladius    25m  1:06.16  1:08.16 
Veikka Leväsalo  2005  05A863  HSS    50m  1:08.86  1:08.86 

 
Erä 15 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aku Hyrsylä  2003  03A838  SalU    25m  1:04.86  1:06.86 
Oliver Aspholm  2005  05A594  UiTa    50m  1:04.73  1:04.73 
Atte Nieminen  2004  04A652  TaTU    25m  1:02.56  1:04.56 
Joonas Arponen  2005  05A559  RaUS    50m  1:04.39  1:04.39 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    50m  1:04.47  1:04.47 
Kasperi Heikkinen  2005  05A084  RaisU    25m  1:02.59  1:04.59 
Luka Laaksonen  2005  05A517  ÅSK    25m  1:03.72  1:05.72 
Santeri Gummerus  2003  03B183  UiTa    25m  1:05.51  1:07.51 

 
Erä 16 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    25m  1:02.34  1:04.34 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  1:01.61  1:03.61 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    25m  1:01.51  1:03.51 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    25m  1:00.85  1:02.85 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    25m  1:00.86  1:02.86 
Ivan Chupakhin  2005  05A628  UiTa    50m  1:03.55  1:03.55 
Olli Havia  2004  04A584  SalU    50m  1:04.06  1:04.06 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    25m  1:02.36  1:04.36 

 
Erä 17 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jeremia Varonen  2004  04A513  ÅSK    25m  1:00.57  1:02.57 
Jon Byskov  2000  00B203  NU    25m  59.76  1:01.76 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    50m  1:01.54  1:01.54 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    50m  1:00.17  1:00.17 
Aleksi Nissilä  2001  01B358  VeUS    25m  58.61  1:00.61 
Joona Pohjola  2004  04A607  SalU    25m  59.56  1:01.56 
Akseli Ylikoski  2002  02A113  PTU    25m  1:00.05  1:02.05 
Samuel Halminen  2005  05A578  HSS    25m  1:00.82  1:02.82 

 
Erä 18 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    50m  59.27  59.27 
Jere Broman  2002  02A116  UiTa    25m  57.00  59.00 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  56.88  58.88 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  56.18  58.18 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    50m  58.44  58.44 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    50m  58.91  58.91 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    25m  57.02  59.02 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    25m  58.00  1:00.00 

 
Erä 19 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Mäenpää  2003  03A892  ÅSK    50m  57.70  57.70 
Eero Rautaporras  2005  05A055  UiTa    50m  57.13  57.13 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  54.57  56.57 
Elias Laine  2002  02A521  TaTU    50m  56.49  56.49 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    25m  54.55  56.55 
Aleksi Seger  2001  01A401  Octopus    25m  55.10  57.10 
Olli Rautaporras  2000  00A795  UiTa    25m  55.29  57.29 
Joonas Cranston  2003  03B233  NumKis    25m  56.03  58.03 

 
Erä 20 (20) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    25m  53.58  55.58 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HSS    25m  53.29  55.29 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    25m  52.55  54.55 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    50m  54.13  54.13 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    50m  54.35  54.35 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    50m  54.63  54.63 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  53.51  55.51 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    50m  56.06  56.06 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner