2019-08-18   11:07:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viking Line -uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  13:19   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 17, 200m Rintauinti N,T13  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kiia Koivisto  2007  07A314  LUS    50m     
Viivi Laiho  2005  05B007  AUi    50m     
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    50m     
               
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Lammi  1998  98A995  TaTU    50m     
Saaga Keränen  2006  06B047  UiTa    50m     
Vilma Manninen  2005  05A869  SalU    25m  3:38.31  3:44.31 
Veera Mäkelä  2004  04B106  Gladius    50m  3:42.71  3:42.71 
Nelli Lehtonen  2006  06A529  UiTa    25m  3:36.76  3:42.76 
Cecilia Rönnlund  2006  06A392  ÅSK    50m     
Sonja Heikkilä  2006  06A509  SalU    50m     
Diana Raduly Baka  2006  06A543  SalU    50m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Parviainen  2006  06A385  UiTa    25m  3:32.53  3:38.53 
Anna Selin  2006  06A738  UiTa    25m  3:29.56  3:35.56 
Minea Kumlander  2007  07A507  ÅSK    25m  3:23.70  3:29.70 
Eeva Toroi  2005  05A230  UiTa    50m  3:26.58  3:26.58 
Enni Huttunen  2005  05A919  RaUS    25m  3:22.66  3:28.66 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    25m  3:28.83  3:34.83 
Sofia Mustonen  2006  06A913  TaTU    25m  3:30.19  3:36.19 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m  3:40.67  3:40.67 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Essi Pyykkö  2006  06A100  SalU    25m  3:19.66  3:25.66 
Ronja Vilska  2006  06A239  AUi    25m  3:09.82  3:15.82 
Anu Tolvanen  1982  82A131  AUi    50m  3:15.00  3:15.00 
Emma Lähteenmäki  2004  04B219  UiTa    25m  3:05.28  3:11.28 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    25m  3:08.84  3:14.84 
Nea Elomaa  2006  06A565  UiTa    25m  3:09.14  3:15.14 
Erin Gonzalez Catón  2005  05A579  AUi    25m  3:10.73  3:16.73 
Veera Olli  2005  05B095  UiTa    25m  3:19.75  3:25.75 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaisla Korvonen  2006  06A473  ÅSK    25m  3:00.57  3:06.57 
Kiona Inkilä  2004  04B098  UiTa    25m  2:56.78  3:02.78 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    25m  2:51.95  2:57.95 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    25m  2:50.06  2:56.06 
Senni Tuominen  2003  03B134  VeUS    25m  2:51.03  2:57.03 
Veera Korsoff  2005  05A348  HSS    25m  2:56.45  3:02.45 
Kiia Metsäkonkola  2005  05A633  SalU    25m  2:59.38  3:05.38 
Cinja Åvist  2003  03A121  NU    25m  3:04.31  3:10.31 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    25m  2:48.33  2:54.33 
Siiri Mätäsjärvi  2004  04A412  UiTa    25m  2:46.18  2:52.18 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    25m  2:43.87  2:49.87 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  2:47.77  2:47.77 
Ellen Kaituri  2006  06A086  ÅSK    25m  2:41.80  2:47.80 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  2:44.16  2:50.16 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  2:47.84  2:53.84 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  2:48.43  2:54.43 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner