2019-08-25   22:36:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viking Line -uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  08:38   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 7, 100m Rintauinti N,T15,T11  Loppukilpailut (16) 
Erä 1 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Anna-Sofia Isomäki  2007  07A711  PTU    50m     
Alma Paavilainen  2006  06B102  VeUS    50m     
Eevi Ålander  2007  07A795  PTU    50m     
Sagdiana Rakhimova  2008  08A244  RaisU    50m     
               
               

 
Erä 2 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Paula Peltola  2001  01B032  ÅSK    50m     
Anni Lappalainen  2010  10A042  Pyry    50m     
Annika Leinonen  2008  08A265  RaUS    50m     
Nanna Kotkatvuori  2006  06A920  UiKaa    50m     
Unna Heino  2006  06B103  VeUS    50m     
Cecilia Rönnlund  2006  06A392  ÅSK    50m     
Milka Tuomela  2004  04B316  VeUS    50m     
Ronja Mäkelä  2005  05A899  SalU    50m     

 
Erä 3 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kira Viitanen  2006  06B028  AUi    50m     
Elsa Hirvensalo  2008  08A585  AUi    50m     
Silvia Jauhiainen  2007  07A703  AUi    50m  2:19.11  2:19.11 
Nella Hyvärinen  2004  04B245  AUi    50m  2:17.10  2:17.10 
Mea Stigell  2008  08A698  ÅSK    25m  2:14.93  2:17.93 
Aliisa Kunttu  2008  08A303  AUi    25m  2:32.10  2:35.10 
Moona Mäkelä  2008  08A288  SalU    50m     
Milja Norgård  2007  07A813  PTU    50m     

 
Erä 4 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Räikkönen  2008  08A396  AUi    50m  2:13.61  2:13.61 
Aava Sulanterä  2007  07A155  UiKaa    50m  2:12.55  2:12.55 
Vilja Suominen  2009  09A159  ÅSK    25m  2:02.93  2:05.93 
Armi Wahlroos  2006  06B072  RaisU    25m  2:02.65  2:05.65 
Minni-Maria Vesma  2007  07A480  RaisU    25m  2:02.67  2:05.67 
Selma Mäenpää  2007  07A661  ÅSK    25m  2:09.20  2:12.20 
Matilda Karvonen  2009  09A209  RaisU    25m  2:10.09  2:13.09 
Vilma Koivula  2008  08A446  Pyry    25m  2:12.14  2:15.14 

 
Erä 5 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Kanervo  2009  09A217  UiKaa    25m  2:01.66  2:04.66 
Amanda Ruusuvaara  2008  08A071  UiKaa    25m  1:58.79  2:01.79 
Lotta Luotola  2008  08A400  ÅSK    25m  1:53.81  1:56.81 
Matilda Jokinen  2008  08A029  LUS    25m  1:53.31  1:56.31 
Emma Tieaho  2008  08A368  Pyry    25m  1:53.79  1:56.79 
Selma Syrjänen  2009  09A058  ÅSK    25m  1:57.72  2:00.72 
Mona Järveläinen  2007  07A629  UiKaa    25m  1:59.00  2:02.00 
Noora Riionheimo  2006  06A873  RaisU    25m  2:02.54  2:05.54 

 
Erä 6 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maisa Savisto  2006  06A209  UiTa    50m  1:55.39  1:55.39 
Justiina Junnila  2007  07A471  AUi    25m  1:51.55  1:54.55 
Linda Grönlund  2003  03B285  PUS    25m  1:50.59  1:53.59 
Nea Nirhamo  2008  08A142  LUS    25m  1:49.88  1:52.88 
Iiris Paloposki  2007  07A571  AUi    25m  1:50.04  1:53.04 
Veera Helkkala  2006  06A911  RaisU    25m  1:50.98  1:53.98 
Emilia Pirttijärvi  2000  00B303  AUi    25m  1:51.76  1:54.76 
Maija Salokorpi  2007  07A627  ÅSK    25m  1:52.58  1:55.58 

 
Erä 7 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilie Sjösten  2008  08A074  AUi    25m  1:49.80  1:52.80 
Sabina Rakhimova  2005  05A752  RaisU    50m  1:50.16  1:50.16 
Emmi Rauhanen  2003  03B056  PUS    25m  1:45.58  1:48.58 
Piitu Perkola  2006  06A035  TaTU    25m  1:45.48  1:48.48 
Veera Knuutila  2008  08A346  AUi    25m  1:45.48  1:48.48 
Agnes Ruusumo  2007  07A278  ÅSK    25m  1:46.20  1:49.20 
Sara Suonio  2006  06A654  SalU    25m  1:47.52  1:50.52 
Emilia Häjänen  2006  06A890  RaisU    25m  1:49.87  1:52.87 

 
Erä 8 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Heikkilä  2006  06A509  SalU    25m  1:45.00  1:48.00 
Saara Lehto  2007  07A352  RaUS    25m  1:44.13  1:47.13 
Iida Kallio  2004  04A705  LUS    25m  1:42.94  1:45.94 
Rianna Hoda  2006  06A326  LUS    25m  1:42.36  1:45.36 
Saima Peltonen  2007  07A481  SalU    25m  1:42.82  1:45.82 
Vilma Saarimäki  2007  07A277  RaisU    25m  1:43.23  1:46.23 
Sofia Danska  2009  09A016  UiKaa    25m  1:44.59  1:47.59 
Aino Norrdal  2006  06A065  UiKaa    25m  1:45.25  1:48.25 

 
Erä 9 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Elomäki  2006  06B010  AUi    50m  1:43.81  1:43.81 
Nella Pesonen  2006  06A883  UiTa    50m  1:43.57  1:43.57 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  ÅSK    50m  1:42.79  1:42.79 
Kiia Koivisto  2007  07A314  LUS    25m  1:37.37  1:40.37 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    50m  1:41.99  1:41.99 
Janna Tepsa  2005  05A214  ÅSK    50m  1:43.42  1:43.42 
Hilla-Maaria Juhola  2007  07A039  PUS    50m  1:43.65  1:43.65 
Kristiina Kangastalo-Hoda  1978  78A132  LUS    50m  1:44.61  1:44.61 

 
Erä 10 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    50m  1:39.25  1:39.25 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    50m  1:38.54  1:38.54 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    50m  1:37.20  1:37.20 
Veera Ele  2006  06A310  AUi    25m  1:32.84  1:35.84 
Lyyli Järvi  2007  07A623  PUS    50m  1:36.19  1:36.19 
Linnea Koski  2007  07A075  AUi    25m  1:35.47  1:38.47 
Tilda Aaltonen  2006  06A311  ÅSK    25m  1:35.86  1:38.86 
Vilma Manninen  2005  05A869  SalU    25m  1:36.87  1:39.87 

 
Erä 11 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ulla Haarala  2004  04A086  UiKaa    25m  1:32.21  1:35.21 
Diana Raduly Baka  2006  06A543  SalU    25m  1:31.80  1:34.80 
Ippi Ranta  2006  06A207  UiTa    25m  1:30.25  1:33.25 
Enni Huttunen  2005  05A919  RaUS    25m  1:29.92  1:32.92 
Eeva Toroi  2005  05A230  UiTa    25m  1:30.10  1:33.10 
Essi Pyykkö  2006  06A100  SalU    25m  1:31.02  1:34.02 
Aino Kurki  2005  05A264  AUi    25m  1:32.19  1:35.19 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    50m  1:35.64  1:35.64 

 
Erä 12 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Malva Salmelin  2006  06A091  SalU    25m  1:28.69  1:31.69 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    25m  1:26.88  1:29.88 
Sanni Räty  2005  05B048  HSS    25m  1:26.51  1:29.51 
Ella Nore  2002  02A880  PUS    25m  1:25.62  1:28.62 
Cinja Åvist  2003  03A121  NU    25m  1:26.32  1:29.32 
Anu Tolvanen  1982  82A131  AUi    25m  1:26.62  1:29.62 
Saaga Keränen  2006  06B047  UiTa    50m  1:30.53  1:30.53 
Hanna Törmä  2007  07A117  PUS    25m  1:29.30  1:32.30 

 
Erä 13 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaisla Korvonen  2006  06A473  ÅSK    25m  1:24.43  1:27.43 
Viola Karismaa  2005  05B056  PUS    25m  1:23.73  1:26.73 
Ranja Ruotoistenmäki  2004  04A384  UiTa    25m  1:22.90  1:25.90 
Salla Rantala  2004  04A102  UiTa    50m  1:24.88  1:24.88 
Ida Töyrylä  2004  04A450  UiTa    25m  1:22.20  1:25.20 
Ronja Maude  2005  05A886  AUi    25m  1:23.64  1:26.64 
Ella Alanko  2003  03A643  AUi    25m  1:23.91  1:26.91 
Isla Leinonen  2006  06A206  UiTa    50m  1:27.97  1:27.97 

 
Erä 14 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Mattila  2004  04A644  HSS    50m  1:24.05  1:24.05 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  TaTU    50m  1:22.96  1:22.96 
Milla Lempiälä  2005  05A436  LUS    25m  1:19.20  1:22.20 
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    25m  1:18.27  1:21.27 
Janina Granberg  2006  06A403  HSS    25m  1:19.14  1:22.14 
Helmi Heinonen  2002  02A204  AUi    50m  1:22.73  1:22.73 
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    25m  1:20.96  1:23.96 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    50m  1:24.17  1:24.17 

 
Erä 15 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiia Metsäkonkola  2005  05A633  SalU    25m  1:17.97  1:20.97 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    25m  1:17.43  1:20.43 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:20.25  1:20.25 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    25m  1:16.72  1:19.72 
Siiri Mätäsjärvi  2004  04A412  UiTa    25m  1:17.06  1:20.06 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  1:17.27  1:20.27 
Milla Karttunen  2005  05A220  RaisU    25m  1:17.95  1:20.95 
Essi Turkki  2004  04A884  UiTa    25m  1:18.05  1:21.05 

 
Erä 16 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Vesalainen  2004  04B162  HSS    25m  1:15.86  1:18.86 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    25m  1:14.62  1:17.62 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    50m  1:16.95  1:16.95 
Fanny Grönvall  2000  00A574  UiTa    50m  1:14.25  1:14.25 
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    25m  1:11.42  1:14.42 
Erika Bergström  1996  96A630  AUi    25m  1:14.30  1:17.30 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  1:15.49  1:18.49 
Senni Tuominen  2003  03B134  VeUS    25m  1:16.49  1:19.49 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner