2019-10-18   18:05:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Viking Line -uinnit    Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  08:38   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  09 helmikuu 2019         
 
 
 
Laji 8, 100m Rintauinti M,P16,P12  Loppukilpailut (13) 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Nissilä  2001  01B358  VeUS    50m     
Thomas Salonen  2009  09A270  RaisU    50m     
Juuso Käär  2009  09A161  RaisU    50m     
Matias Lehtinen  2007  07A853  RaisU    50m     
Teemu Malmelin  1981  81A101  Pyry    50m     
Juho Erkkilä  2004  04B213  VeUS    50m     
Dilen Jalonen  2006  06B040  ÅSK    50m     
Patric Meriholvi  2007  07A625  RaisU    50m     

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasper Snickars  2008  08A666  ÅSK    50m     
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    50m     
Niko Visuri  2007  07A783  AUi    25m  2:20.88  2:23.88 
Aleksi Nurmi  2006  06A541  AUi    25m  2:17.40  2:20.40 
Robert Pukki  2007  07A716  AUi    25m  2:19.23  2:22.23 
Vilho Haikonen  2009  09A180  SalU    25m  2:27.86  2:30.86 
Oliver Rautala  2007  07A782  AUi    50m     
Eliel Lintula  2007  07A564  UiKaa    50m     

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikke Laine  2007  07A548  AUi    25m  2:08.94  2:11.94 
Miika Tuominen  2005  05B183  UiKaa    25m  2:04.69  2:07.69 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    25m  2:02.39  2:05.39 
Max Hyvärinen  2007  07A608  AUi    25m  2:01.40  2:04.40 
Erik Loukine  2006  06A429  RaisU    25m  2:01.44  2:04.44 
Roni Siivonen  2000  00B296  ÅSK    25m  2:02.42  2:05.42 
Amos Korin  2008  08A377  ÅSK    25m  2:05.70  2:08.70 
Eero Carne  2009  09A205  RaisU    25m  2:16.73  2:19.73 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Carne  2007  07A768  RaisU    25m  1:59.61  2:02.61 
Milo Kallio  2008  08A375  ÅSK    25m  1:59.05  2:02.05 
Elias Sahla  2007  07A567  SalU    25m  1:57.81  2:00.81 
Kasper Kaskela  2004  04A761  UiTa    25m  1:54.79  1:57.79 
Roope Piironen  2007  07A584  LUS    25m  1:57.19  2:00.19 
Veeti Akkanen  2006  06A562  SalU    25m  1:58.89  2:01.89 
Otto Anttila  2007  07A823  AUi    25m  1:59.42  2:02.42 
Juuso Silfver  2007  07A547  AUi    25m  1:59.88  2:02.88 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    25m  1:53.18  1:56.18 
Peter Kanninen  2006  06A587  AUi    25m  1:51.73  1:54.73 
Ilari Linderborg  2006  06A532  ÅSK    25m  1:49.63  1:52.63 
Joonatan Hietarinne  2006  06A275  SalU    25m  1:48.55  1:51.55 
Oliver Jokinen  2005  05B022  AUi    50m  1:52.10  1:52.10 
Julius Hilaja  2007  07A240  PTU    50m  1:52.82  1:52.82 
Thomas Korvela  2005  05B071  AUi    25m  1:52.31  1:55.31 
Jasu Nieminen  2007  07A443  LUS    25m  1:54.20  1:57.20 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roope Koskela  2007  07A255  RaisU    25m  1:45.94  1:48.94 
Linus Korin  2006  06A619  ÅSK    25m  1:43.92  1:46.92 
Anton Ylikoski  2007  07A188  PTU    50m  1:46.05  1:46.05 
Aapo Koivuniemi  2004  04A890  UiTa    25m  1:42.83  1:45.83 
Henrik Leinonen  2005  05A619  UiTa    50m  1:46.01  1:46.01 
Kasper Kainonen  2005  05A680  ÅSK    25m  1:43.35  1:46.35 
Anton Passoja  2006  06A302  Pyry    25m  1:44.20  1:47.20 
Castor Trygg  2004  04A572  UiTa    50m  1:50.99  1:50.99 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Salo  2007  07A366  VeUS    50m  1:44.30  1:44.30 
Antti Huttunen  2006  06B101  NumKis    25m  1:40.97  1:43.97 
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    25m  1:40.24  1:43.24 
Vilho Okkonen  2006  06A838  RaUS    25m  1:39.99  1:42.99 
Max Nikkari  2004  04A992  UiTa    50m  1:43.24  1:43.24 
Tomas Laine  2006  06A077  ÅSK    25m  1:40.60  1:43.60 
Max Yli-Salomäki  2006  06A459  AUi    25m  1:41.08  1:44.08 
Christian Edelman  2007  07A367  ÅSK    25m  1:42.07  1:45.07 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Kallio  2005  05A806  TaTU    50m  1:40.21  1:40.21 
Sauli Gummerus  2004  04A876  UiTa    50m  1:38.95  1:38.95 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  1:37.86  1:37.86 
Felix Kandolin  2007  07A090  AUi    50m  1:37.19  1:37.19 
Max Allén  2005  05A484  ÅSK    50m  1:37.62  1:37.62 
Onni Yrjälä  2006  06A480  RaUS    50m  1:38.82  1:38.82 
Onni Lehtimäki  2006  06A760  ÅSK    25m  1:36.67  1:39.67 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    25m  1:37.78  1:40.78 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alex Lehtola  2005  05A840  UiTa    25m  1:32.26  1:35.26 
Markus Koskinen  2005  05A207  TaTU    25m  1:31.43  1:34.43 
Aku Hyrsylä  2003  03A838  SalU    25m  1:29.97  1:32.97 
Nuutti Vienonen  2005  05A328  SalU    25m  1:28.95  1:31.95 
Atte Nieminen  2004  04A652  TaTU    50m  1:32.63  1:32.63 
Alex Mukkulainen  2006  06A534  AUi    50m  1:34.19  1:34.19 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    25m  1:32.24  1:35.24 
Matias Saarinen  2006  06A268  SalU    25m  1:33.84  1:36.84 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Pajumäki  2004  04A396  UiTa    25m  1:26.86  1:29.86 
Juho Törmä  2005  05A183  PUS    25m  1:25.67  1:28.67 
Samuli Seger  2005  05A605  Octopus    25m  1:25.30  1:28.30 
Veikka Leväsalo  2005  05A863  HSS    50m  1:27.68  1:27.68 
Miika Nurminen  2005  05A624  SalU    25m  1:24.95  1:27.95 
Sebastian Sojolin  2006  06A292  TaTU    25m  1:25.47  1:28.47 
Mio Heinola  2005  05A011  NumKis    50m  1:29.46  1:29.46 
Samuel Salminen  2003  03A786  ÅSK    50m  1:31.16  1:31.16 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    25m  1:19.57  1:22.57 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    50m  1:22.16  1:22.16 
Samuel Halminen  2005  05A578  HSS    25m  1:18.32  1:21.32 
Santeri Ahinko  2004  04B029  VeUS    25m  1:17.05  1:20.05 
Samuel Sainio  2005  05A041  UiTa    25m  1:17.28  1:20.28 
Joona Pohjola  2004  04A607  SalU    25m  1:18.63  1:21.63 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    25m  1:19.30  1:22.30 
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    50m  1:25.36  1:25.36 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Huhti  2003  03A936  VeUS    25m  1:16.26  1:19.26 
Seweryn Pastucha  2004  04A100  RaisU    25m  1:15.03  1:18.03 
Mikael Jokinen  2001  01B302  LUS    25m  1:13.68  1:16.68 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m  1:12.72  1:15.72 
Jerry Roine  2002  02B140  JUK    50m  1:15.78  1:15.78 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    25m  1:13.69  1:16.69 
Heikki Väkeväinen  2002  02B021  Gladius    50m  1:19.06  1:19.06 
Eero Rautaporras  2005  05A055  UiTa    25m  1:16.63  1:19.63 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Närhi  1998  98A620  Octopus    25m  1:08.76  1:11.76 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  1:08.32  1:11.32 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    25m  1:05.92  1:08.92 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    50m  1:07.23  1:07.23 
Olli Rautaporras  2000  00A795  UiTa    25m  1:05.23  1:08.23 
Eetu Nyrhinen  2000  00A005  UiTa    25m  1:07.29  1:10.29 
Henri Koski  2000  00A803  Gladius    25m  1:08.55  1:11.55 
Jere Broman  2002  02A116  UiTa    50m  1:15.40  1:15.40 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner