2019-11-18   20:30:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

14_S
Laji 14, 50m Perhosuinti M,P12,P11 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  50 m  25.69  25.69   
Sula Jani-markus  1999  ÅSK  99A052  50 m  26.31  26.31   
Forsel Marcus  2003  HSS  03A127  50 m  26.34  26.34   
Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  25.37  26.37   
Lehti Leevi  2000  HSS  00A000  25 m  25.53  26.53   
Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  26.96  26.96   
Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  27.00  27.00   
Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  26.09  27.09   
Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  27.11  27.11   
10  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m  26.20  27.20   
11  Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  50 m  27.67  27.67   
12  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  27.67  27.67   
13  Kinnunen Aapo  2004  ÅSK  04A250  50 m  28.28  28.28   
14  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  28.33  28.33   
15  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  25 m  27.47  28.47   
16  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  29.17  29.17   
17  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  29.26  29.26   
18  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  29.51  29.51   
19  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  28.53  29.53   
20  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  29.94  29.94   
21  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  50 m  30.23  30.23   
22  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m  29.42  30.42   
23  Varonen Jeremia  2004  ÅSK  04A513  50 m  30.45  30.45   
24  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  50 m  30.65  30.65   
25  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  29.89  30.89   
26  Roine Jerry  2002  JUK  02B140  25 m  30.54  31.54   
27  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  31.98  31.98   
28  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  31.11  32.11   
29  Malyshkov Egor  2003  SalU  03B300  25 m  31.14  32.14   
30  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  31.45  32.45   
31  Byskov Jan  2004  NU  04A474  25 m  31.74  32.74   
32  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  33.03  33.03   
33  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  25 m  32.22  33.22   
34  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m  33.62  33.62   
35  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m  32.63  33.63   
36  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  33.73  33.73   
37  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  34.07  34.07   
38  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  50 m  34.34  34.34   
39  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  25 m  33.45  34.45   
40  Walden Lassi  2004  UiTa  04A149  50 m  34.54  34.54   
41  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  50 m  34.95  34.95   
42  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  50 m  34.96  34.96   
43  Lehtimäki Onni  2006  ÅSK  06A760  50 m  35.44  35.44   
44  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  25 m  35.10  36.10   
45  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  36.20  36.20   
46  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  25 m  36.03  37.03   
47  Kurppa Joona  2004  TaTU  04A686  25 m  36.16  37.16   
48  Kotilainen Matias  2006  SalU  06A524  25 m  36.69  37.69   
49  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  37.14  38.14   
50  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  38.16  38.16   
51  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  50 m  38.77  38.77   
52  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m  38.97  39.97   
53  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  40.13  40.13   
54  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  25 m  39.79  40.79   
55  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  25 m  39.81  40.81   
56  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  41.26  41.26   
57  Cranston Robert  2006  NumKis  06B034  25 m  40.53  41.53   
58  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m  41.41  42.41   
59  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  50 m  42.72  42.72   
60  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  42.07  43.07   
61  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  50 m  43.66  43.66   
62  Kallio Tuomas  2005  TaTU  05A806  25 m  42.73  43.73   
63  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  44.05  44.05   
64  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  44.19  44.19   
65  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m  43.58  44.58   
66  Tuominen Elias  2005  UiTa  05A489  25 m  43.75  44.75   
67  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  43.78  44.78   
68  Hirvonen Luka  2006  Pyry  06A887  50 m  47.88  47.88   
69  Horppu Konsta  2008  Pyry  08A413  25 m  47.53  48.53   
70  Loukine Erik  2006  RaisU  06A429  25 m  47.67  48.67   
71  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  25 m  47.76  48.76   
72  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  25 m  48.36  49.36   
73  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  49.30  50.30   
74  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  25 m  49.58  50.58   
75  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m  50.51  51.51   
76  Ylikoski Anton  2007  PTU  07A188  50 m  52.20  52.20   
77  Hilaja Julius  2007  PTU  07A240  25 m  51.44  52.44   
78  Saario Severi  2008  Ui-Va  08A420  50 m  53.84  53.84   
79  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  50 m  54.12  54.12   
80  Savolainen Viljam  2008  SalU  08A137  25 m  53.59  54.59   
81  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  50 m  58.73  58.73   
82  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  50 m  59.59  59.59   
83  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  50 m  1:00.10  1:00.10   
84  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m  1:17.21  1:18.21   
85  Savolainen Emil  2007  UiTa  07A560  50 m       
86  Constable Erik  2008  AUi  08A503  50 m       
87  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  50 m       
88  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m       
89  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  50 m       
90  Lahtinen Leevi  2008  VeUS  08A360  50 m       
91  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m       
92  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  50 m       
93  Korin Amos  2008  ÅSK  08A377  50 m       
94  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  50 m       
95  Lappalainen Niilo  2011  Pyry  11A010  50 m       
96  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  27.03  27.03  JÄL 
97  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  50 m  30.73  30.73  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner