2019-08-17   22:57:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

16_S
Laji 16, 100m Vapaauinti M,P16,P11 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  54.13  54.13   
Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  54.35  54.35   
Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  52.55  54.55   
Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  54.63  54.63   
Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  25 m  53.29  55.29   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  53.51  55.51   
Sula Jani-markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  53.58  55.58   
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  56.06  56.06   
Laine Elias  2002  TaTU  02A521  50 m  56.49  56.49   
10  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  25 m  54.55  56.55   
11  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  54.57  56.57   
12  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  55.10  57.10   
13  Rautaporras Eero  2005  UiTa  05A055  50 m  57.13  57.13   
14  Rautaporras Olli  2000  UiTa  00A795  25 m  55.29  57.29   
15  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  57.70  57.70   
16  Cranston Joonas  2003  NumKis  03B233  25 m  56.03  58.03   
17  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  56.18  58.18   
18  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  50 m  58.44  58.44   
19  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  56.88  58.88   
20  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  58.91  58.91   
21  Broman Jere  2002  UiTa  02A116  25 m  57.00  59.00   
22  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  57.02  59.02   
23  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  50 m  59.27  59.27   
24  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  25 m  58.00  1:00.00   
25  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  1:00.17  1:00.17   
26  Nissilä Aleksi  2001  VeUS  01B358  25 m  58.61  1:00.61   
27  Nyman Henry  2003  HSS  03A870  50 m  1:01.54  1:01.54   
28  Pohjola Joona  2004  SalU  04A607  25 m  59.56  1:01.56   
29  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m  59.76  1:01.76   
30  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  1:00.05  1:02.05   
31  Varonen Jeremia  2004  ÅSK  04A513  25 m  1:00.57  1:02.57   
32  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  25 m  1:00.82  1:02.82   
33  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  25 m  1:00.85  1:02.85   
34  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  1:00.86  1:02.86   
35  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  25 m  1:01.51  1:03.51   
36  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  50 m  1:03.55  1:03.55   
37  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  1:01.61  1:03.61   
38  Havia Olli  2004  SalU  04A584  50 m  1:04.06  1:04.06   
39  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  1:02.34  1:04.34   
40  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  1:02.36  1:04.36   
41  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  50 m  1:04.39  1:04.39   
42  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  50 m  1:04.47  1:04.47   
43  Nieminen Atte  2004  TaTU  04A652  25 m  1:02.56  1:04.56   
44  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  1:02.59  1:04.59   
45  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  50 m  1:04.73  1:04.73   
46  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  1:03.72  1:05.72   
47  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  25 m  1:04.86  1:06.86   
48  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m  1:05.51  1:07.51   
49  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  1:05.53  1:07.53   
50  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  25 m  1:05.68  1:07.68   
51  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  1:05.73  1:07.73   
52  Vienonen Nuutti  2005  SalU  05A328  25 m  1:06.00  1:08.00   
53  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  1:06.13  1:08.13   
54  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  1:08.72  1:08.72   
55  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  1:06.86  1:08.86   
56  Leväsalo Veikka  2005  HSS  05A863  50 m  1:08.86  1:08.86   
57  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  1:07.08  1:09.08   
58  Leo Casper  2004  AUi  04A635  50 m  1:10.77  1:10.77   
59  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  50 m  1:11.41  1:11.41   
60  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  25 m  1:10.22  1:12.22   
61  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  1:12.39  1:12.39   
62  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  25 m  1:10.74  1:12.74   
63  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  25 m  1:10.77  1:12.77   
64  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m  1:10.81  1:12.81   
65  Seger Samuli  2005  Octopus  05A605  50 m  1:13.01  1:13.01   
66  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:11.57  1:13.57   
67  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  1:13.59  1:13.59   
68  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  1:11.72  1:13.72   
69  Sojolin Sebastian  2006  TaTU  06A292  50 m  1:14.50  1:14.50   
70  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m  1:12.52  1:14.52   
71  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  25 m  1:12.91  1:14.91   
72  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  50 m  1:15.21  1:15.21   
73  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  1:13.44  1:15.44   
74  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  50 m  1:15.66  1:15.66   
75  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  50 m  1:15.79  1:15.79   
76  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  1:14.44  1:16.44   
77  Yrjälä Onni  2006  RaUS  06A480  50 m  1:16.46  1:16.46   
78  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  25 m  1:15.17  1:17.17   
79  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:17.20  1:17.20   
80  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  50 m  1:17.54  1:17.54   
81  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  25 m  1:15.85  1:17.85   
82  Okkonen Vilho  2006  RaUS  06A838  50 m  1:18.87  1:18.87   
83  Saarinen Leevi  2006  Ui-Va  06A231  50 m  1:19.26  1:19.26   
84  Cranston Robert  2006  NumKis  06B034  25 m  1:17.31  1:19.31   
85  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  1:20.43  1:20.43   
86  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  1:21.99  1:21.99   
87  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  1:20.75  1:22.75   
88  Hirvonen Luka  2006  Pyry  06A887  25 m  1:20.86  1:22.86   
89  Jewander Rasmus  2002  ÅSK  02B303  25 m  1:21.07  1:23.07   
90  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  50 m  1:23.23  1:23.23   
91  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  50 m  1:23.33  1:23.33   
92  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  1:21.51  1:23.51   
93  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m  1:22.97  1:24.97   
94  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  25 m  1:23.28  1:25.28   
95  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  1:24.10  1:26.10   
96  Savolainen Viljam  2008  SalU  08A137  50 m  1:26.25  1:26.25   
97  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m  1:24.35  1:26.35   
98  Tuominen Miika  2005  UiKaa  05B183  25 m  1:24.43  1:26.43   
99  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  1:26.52  1:26.52   
100  Hietarinne Joonatan  2006  SalU  06A275  25 m  1:24.53  1:26.53   
101  Akkanen Veeti  2006  SalU  06A562  25 m  1:24.54  1:26.54   
102  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m  1:25.31  1:27.31   
103  Ylikoski Anton  2007  PTU  07A188  50 m  1:27.83  1:27.83   
104  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  1:28.26  1:28.26   
105  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  25 m  1:26.62  1:28.62   
106  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  50 m  1:28.80  1:28.80   
107  Korin Amos  2008  ÅSK  08A377  25 m  1:27.04  1:29.04   
108  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  25 m  1:28.22  1:30.22   
109  Hilaja Julius  2007  PTU  07A240  50 m  1:31.84  1:31.84   
110  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  25 m  1:30.16  1:32.16   
111  Sahla Elias  2007  SalU  07A567  25 m  1:30.76  1:32.76   
112  Anton Venuel  2008  RaisU  08A566  25 m  1:32.90  1:34.90   
113  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  50 m  1:34.94  1:34.94   
114  Isotalo Jesper  2007  RaisU  07A643  25 m  1:34.21  1:36.21   
115  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  25 m  1:34.41  1:36.41   
116  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m  1:35.06  1:37.06   
117  Lusenius Marco  2007  AUi  07A609  25 m  1:35.17  1:37.17   
118  Jalonen Dilen  2006  ÅSK  06B040  25 m  1:36.55  1:38.55   
119  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m  1:37.07  1:39.07   
120  Visuri Niko  2007  AUi  07A783  25 m  1:37.35  1:39.35   
121  Kinnunen Juko  1999  ÅSK  99B359  25 m  1:37.67  1:39.67   
122  Lappalainen Niilo  2011  Pyry  11A010  25 m  1:38.39  1:40.39   
123  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  25 m  1:38.46  1:40.46   
124  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  25 m  1:38.60  1:40.60   
125  Vantala Wille  2009  AUi  09A203  25 m  1:38.69  1:40.69   
126  Honkanen Niklas  2008  ÅSK  08A378  25 m  1:38.86  1:40.86   
127  Heinonen Topi  2008  UiKaa  08A404  25 m  1:39.14  1:41.14   
128  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  25 m  1:39.43  1:41.43   
129  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m  1:40.12  1:42.12   
130  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  25 m  1:40.17  1:42.17   
131  Constable Erik  2008  AUi  08A503  25 m  1:40.64  1:42.64   
132  Rautala Oliver  2007  AUi  07A782  25 m  1:40.82  1:42.82   
133  Ääri Eetu  2010  UiKaa  10A019  25 m  1:41.53  1:43.53   
134  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  25 m  1:41.80  1:43.80   
135  Lahtinen Leevi  2008  VeUS  08A360  50 m  1:43.91  1:43.91   
136  Anttila Otto  2007  AUi  07A823  25 m  1:42.21  1:44.21   
137  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  25 m  1:46.44  1:48.44   
138  Sagulin Frans  2008  RaisU  08A365  25 m  1:46.51  1:48.51   
139  Käär Miska  2009  RaisU  09A160  25 m  1:49.75  1:51.75   
140  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  50 m  1:56.00  1:56.00   
141  Havia Eemeli  2010  SalU  10A026  25 m  2:02.96  2:04.96   
142  Pihlava Jasper  2008  ÅSK  08A695  50 m       
143  Kirjonen Lauri  2007  ÅSK  07A901  50 m       
144  Fedulin Ismail  2006  ÅSK  06B125  50 m       
145  Rantanen Roope  2008  ÅSK  08A646  50 m       
146  Eloranta Eemeli  2008  ÅSK  08A682  50 m       
147  Salmi Mikko  2007  NumKis  07A942  50 m       
148  Sauhula Wili  2010  AUi  10A127  50 m       
149  Heino Hannes  2009  RaUS  09A411  50 m       
150  Kolhi Onni  2009  RaisU  09A265  50 m       
151  Lehtinen Matias  2007  RaisU  07A853  50 m       
152  Snickars Kasper  2008  ÅSK  08A666  50 m       
153  Aaltonen Taito  2009  ÅSK  09A283  50 m       
154  Rauhala Matias  2008  ÅSK  08A645  50 m       
155  Virtanen Onni  2008  SalU  08A779  50 m       
156  Przado Daniel  2008  RaUS  08A638  50 m       
157  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  25 m  1:06.16  1:08.16  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner