2019-10-17   04:49:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

17_S
Laji 17, 200m Rintauinti N,T13 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  2:47.77  2:47.77   
Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  25 m  2:41.80  2:47.80   
Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  2:43.87  2:49.87   
Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  2:44.16  2:50.16   
Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  2:46.18  2:52.18   
Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  2:47.84  2:53.84   
Koskelo Aino  2005  NU  05A053  25 m  2:48.33  2:54.33   
Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  2:48.43  2:54.43   
Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  25 m  2:50.06  2:56.06   
10  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  25 m  2:51.03  2:57.03   
11  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  2:51.95  2:57.95   
12  Korsoff Veera  2005  HSS  05A348  25 m  2:56.45  3:02.45   
13  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  2:56.78  3:02.78   
14  Metsäkonkola Kiia  2005  SalU  05A633  25 m  2:59.38  3:05.38   
15  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  3:00.57  3:06.57   
16  Åvist Cinja  2003  NU  03A121  25 m  3:04.31  3:10.31   
17  Lähteenmäki Emma  2004  UiTa  04B219  25 m  3:05.28  3:11.28   
18  Kuusisto Aino  2006  NU  06A025  25 m  3:08.84  3:14.84   
19  Tolvanen Anu  1982  AUi  82A131  50 m  3:15.00  3:15.00   
20  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  25 m  3:09.14  3:15.14   
21  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  3:09.82  3:15.82   
22  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m  3:10.73  3:16.73   
23  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  25 m  3:19.66  3:25.66   
24  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m  3:19.75  3:25.75   
25  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  50 m  3:26.58  3:26.58   
26  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  25 m  3:22.66  3:28.66   
27  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  25 m  3:23.70  3:29.70   
28  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  25 m  3:28.83  3:34.83   
29  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  25 m  3:29.56  3:35.56   
30  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m  3:30.19  3:36.19   
31  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m  3:32.53  3:38.53   
32  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  3:40.67  3:40.67   
33  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  25 m  3:36.76  3:42.76   
34  Manninen Vilma  2005  SalU  05A869  25 m  3:38.31  3:44.31   
35  Keränen Saaga  2006  UiTa  06B047  50 m       
36  Koivisto Kiia  2007  LUS  07A314  50 m       
37  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m       
38  Raduly Baka Diana  2006  SalU  06A543  50 m       
39  Lammi Ella  1998  TaTU  98A995  50 m       
40  Rönnlund Cecilia  2006  ÅSK  06A392  50 m       
41  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m       
42  Heikkilä Sonja  2006  SalU  06A509  50 m       
43  Mäkelä Veera  2004  Gladius  04B106  50 m  3:42.71  3:42.71  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner