2019-12-10   23:08:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, 100m Perhosuinti M,P16,13 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Forsel Marcus  2003  HSS  03A127  25 m  56.19  58.19   
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  58.99  58.99   
Sula Jani-markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  57.46  59.46   
Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  57.70  59.70   
Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  59.86  59.86   
Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  59.86  59.86   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  1:00.09  1:00.09   
Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  58.09  1:00.09   
Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  1:00.61  1:00.61   
10  Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  25 m  58.99  1:00.99   
11  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  1:00.47  1:02.47   
12  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  25 m  1:01.21  1:03.21   
13  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  25 m  1:01.26  1:03.26   
14  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  1:01.92  1:03.92   
15  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  1:03.13  1:05.13   
16  Kinnunen Aapo  2004  ÅSK  04A250  25 m  1:03.21  1:05.21   
17  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  1:03.94  1:05.94   
18  Lindholm Davin  2004  HSS  04B010  25 m  1:04.95  1:06.95   
19  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  1:05.44  1:07.44   
20  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  1:07.53  1:09.53   
21  Varonen Jeremia  2004  ÅSK  04A513  25 m  1:08.54  1:10.54   
22  Malyshkov Egor  2003  SalU  03B300  25 m  1:09.26  1:11.26   
23  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  50 m  1:11.83  1:11.83   
24  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  1:10.26  1:12.26   
25  Roine Jerry  2002  JUK  02B140  25 m  1:10.35  1:12.35   
26  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  1:12.10  1:14.10   
27  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  25 m  1:13.13  1:15.13   
28  Pohjola Joona  2004  SalU  04A607  25 m  1:13.78  1:15.78   
29  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  25 m  1:13.81  1:15.81   
30  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  1:14.35  1:16.35   
31  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  1:14.37  1:16.37   
32  Byskov Jan  2004  NU  04A474  25 m  1:15.28  1:17.28   
33  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  1:17.37  1:19.37   
34  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  1:17.69  1:19.69   
35  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m  1:18.76  1:20.76   
36  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  25 m  1:19.40  1:21.40   
37  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m  1:19.78  1:21.78   
38  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  1:20.44  1:22.44   
39  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  1:23.12  1:23.12   
40  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  1:22.32  1:24.32   
41  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m  1:22.49  1:24.49   
42  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  25 m  1:22.76  1:24.76   
43  Yrjälä Onni  2006  RaUS  06A480  25 m  1:27.09  1:29.09   
44  Törnström Aaro  2006  RaisU  06A160  25 m  1:31.10  1:33.10   
45  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  1:31.48  1:33.48   
46  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  25 m  1:32.76  1:34.76   
47  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  25 m  1:36.25  1:38.25   
48  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  1:37.36  1:39.36   
49  Okkonen Vilho  2006  RaUS  06A838  25 m  1:40.18  1:42.18   
50  Saarinen Leevi  2006  Ui-Va  06A231  25 m  1:42.71  1:44.71   
51  Hietarinne Joonatan  2006  SalU  06A275  25 m  1:47.47  1:49.47   
52  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  50 m       
53  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  1:06.34  1:06.34  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner