2019-08-18   19:37:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 400m Vapaauinti M,P16,P13 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  3:59.54  4:07.54   
Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  4:13.35  4:21.35   
Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  50 m  4:26.60  4:26.60   
Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  4:23.74  4:31.74   
Fokin Elis  2003  HSS  03A811  25 m  4:25.36  4:33.36   
Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  4:25.77  4:33.77   
Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  50 m  4:36.64  4:36.64   
Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  25 m  4:37.34  4:45.34   
Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m  4:37.69  4:45.69   
10  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  4:38.02  4:46.02   
11  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  50 m  4:48.48  4:48.48   
12  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  50 m  4:49.06  4:49.06   
13  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  25 m  4:43.70  4:51.70   
14  Havia Olli  2004  SalU  04A584  25 m  4:43.94  4:51.94   
15  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  25 m  4:48.14  4:56.14   
16  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  4:48.26  4:56.26   
17  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  4:56.28  4:56.28   
18  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  4:51.05  4:59.05   
19  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  4:51.10  4:59.10   
20  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  4:52.85  5:00.85   
21  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  4:55.23  5:03.23   
22  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  5:00.49  5:08.49   
23  Malyshkov Alexander  2004  SalU  04B259  25 m  5:00.63  5:08.63   
24  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m  5:05.44  5:13.44   
25  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  50 m  5:17.40  5:17.40   
26  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  5:18.90  5:18.90   
27  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  50 m  5:21.31  5:21.31   
28  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  5:22.26  5:22.26   
29  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  5:26.27  5:26.27   
30  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  25 m  5:22.60  5:30.60   
31  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m  5:24.23  5:32.23   
32  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  25 m  5:24.79  5:32.79   
33  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  50 m  5:33.10  5:33.10   
34  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  25 m  5:27.87  5:35.87   
35  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m  5:29.15  5:37.15   
36  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  50 m  5:39.40  5:39.40   
37  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m  5:38.46  5:46.46   
38  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  50 m  5:47.23  5:47.23   
39  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  25 m  5:39.42  5:47.42   
40  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  5:41.59  5:49.59   
41  Koskinen Markus  2005  TaTU  05A207  25 m  5:42.73  5:50.73   
42  Kurppa Joona  2004  TaTU  04A686  25 m  5:47.53  5:55.53   
43  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  5:48.90  5:56.90   
44  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  25 m  5:49.12  5:57.12   
45  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  5:50.26  5:58.26   
46  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  5:56.11  6:04.11   
47  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  25 m  5:59.03  6:07.03   
48  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  6:06.20  6:14.20   
49  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  25 m  6:11.09  6:19.09   
50  Lehtimäki Onni  2006  ÅSK  06A760  25 m  6:16.33  6:24.33   
51  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  6:40.00  6:48.00   
52  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m  6:43.25  6:51.25   
53  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  6:46.28  6:54.28   
54  Sahla Elias  2007  SalU  07A567  25 m  6:47.68  6:55.68   
55  Akkanen Veeti  2006  SalU  06A562  25 m  6:50.69  6:58.69   
56  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m       
57  Huttunen Antti  2006  NumKis  06B101  50 m       
58  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m       
59  Cranston Robert  2006  NumKis  06B034  50 m       
60  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m       
61  Talja Joona  2007  UKK  07A040  50 m       
62  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  50 m       
63  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m       
64  Loukine Erik  2006  RaisU  06A429  50 m       
65  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  50 m       
66  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m       
67  Isotalo Jesper  2007  RaisU  07A643  50 m       
68  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m       
69  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  50 m       
70  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  50 m       
71  Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  50 m       
72  Lehti Leevi  2000  HSS  00A000  50 m       
73  Meriholvi Patric  2007  RaisU  07A625  50 m       
74  Mäkivuokko Otso  2003  Gladius  03A331  25 m  5:00.07  5:08.07  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner