2019-08-20   15:58:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, 100m Rintauinti M,P16,P12 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  1:07.23  1:07.23   
Rautaporras Olli  2000  UiTa  00A795  25 m  1:05.23  1:08.23   
Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  25 m  1:05.92  1:08.92   
Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  25 m  1:07.29  1:10.29   
Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  1:08.32  1:11.32   
Närhi Eetu  1998  Octopus  98A620  25 m  1:08.76  1:11.76   
Broman Jere  2002  UiTa  02A116  50 m  1:15.40  1:15.40   
Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  1:12.72  1:15.72   
Roine Jerry  2002  JUK  02B140  50 m  1:15.78  1:15.78   
10  Jokinen Mikael  2001  LUS  01B302  25 m  1:13.68  1:16.68   
11  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  25 m  1:13.69  1:16.69   
12  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  1:15.03  1:18.03   
13  Huhti Aapo  2003  VeUS  03A936  25 m  1:16.26  1:19.26   
14  Rautaporras Eero  2005  UiTa  05A055  25 m  1:16.63  1:19.63   
15  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  25 m  1:17.05  1:20.05   
16  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  25 m  1:17.28  1:20.28   
17  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  25 m  1:18.32  1:21.32   
18  Pohjola Joona  2004  SalU  04A607  25 m  1:18.63  1:21.63   
19  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  50 m  1:22.16  1:22.16   
20  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  1:19.30  1:22.30   
21  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  1:19.57  1:22.57   
22  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  1:25.36  1:25.36   
23  Leväsalo Veikka  2005  HSS  05A863  50 m  1:27.68  1:27.68   
24  Nurminen Miika  2005  SalU  05A624  25 m  1:24.95  1:27.95   
25  Seger Samuli  2005  Octopus  05A605  25 m  1:25.30  1:28.30   
26  Sojolin Sebastian  2006  TaTU  06A292  25 m  1:25.47  1:28.47   
27  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  25 m  1:25.67  1:28.67   
28  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  50 m  1:29.46  1:29.46   
29  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  25 m  1:26.86  1:29.86   
30  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  1:31.16  1:31.16   
31  Vienonen Nuutti  2005  SalU  05A328  25 m  1:28.95  1:31.95   
32  Nieminen Atte  2004  TaTU  04A652  50 m  1:32.63  1:32.63   
33  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  25 m  1:29.97  1:32.97   
34  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  50 m  1:34.19  1:34.19   
35  Koskinen Markus  2005  TaTU  05A207  25 m  1:31.43  1:34.43   
36  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  1:32.24  1:35.24   
37  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  25 m  1:32.26  1:35.26   
38  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  1:33.84  1:36.84   
39  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  1:37.19  1:37.19   
40  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  50 m  1:37.62  1:37.62   
41  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:37.86  1:37.86   
42  Yrjälä Onni  2006  RaUS  06A480  50 m  1:38.82  1:38.82   
43  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  50 m  1:38.95  1:38.95   
44  Lehtimäki Onni  2006  ÅSK  06A760  25 m  1:36.67  1:39.67   
45  Kallio Tuomas  2005  TaTU  05A806  50 m  1:40.21  1:40.21   
46  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  25 m  1:37.78  1:40.78   
47  Okkonen Vilho  2006  RaUS  06A838  25 m  1:39.99  1:42.99   
48  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  1:40.24  1:43.24   
49  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  50 m  1:43.24  1:43.24   
50  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  1:40.60  1:43.60   
51  Huttunen Antti  2006  NumKis  06B101  25 m  1:40.97  1:43.97   
52  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  25 m  1:41.08  1:44.08   
53  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  1:44.30  1:44.30   
54  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m  1:42.07  1:45.07   
55  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  25 m  1:42.83  1:45.83   
56  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  50 m  1:46.01  1:46.01   
57  Ylikoski Anton  2007  PTU  07A188  50 m  1:46.05  1:46.05   
58  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m  1:43.35  1:46.35   
59  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  25 m  1:43.92  1:46.92   
60  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  25 m  1:44.20  1:47.20   
61  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  1:45.94  1:48.94   
62  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  50 m  1:50.99  1:50.99   
63  Hietarinne Joonatan  2006  SalU  06A275  25 m  1:48.55  1:51.55   
64  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  1:52.10  1:52.10   
65  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m  1:49.63  1:52.63   
66  Hilaja Julius  2007  PTU  07A240  50 m  1:52.82  1:52.82   
67  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  25 m  1:51.73  1:54.73   
68  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m  1:52.31  1:55.31   
69  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  25 m  1:53.18  1:56.18   
70  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  25 m  1:54.20  1:57.20   
71  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  25 m  1:54.79  1:57.79   
72  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m  1:57.19  2:00.19   
73  Sahla Elias  2007  SalU  07A567  25 m  1:57.81  2:00.81   
74  Akkanen Veeti  2006  SalU  06A562  25 m  1:58.89  2:01.89   
75  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  25 m  1:59.05  2:02.05   
76  Anttila Otto  2007  AUi  07A823  25 m  1:59.42  2:02.42   
77  Carne Arttu  2007  RaisU  07A768  25 m  1:59.61  2:02.61   
78  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  25 m  1:59.88  2:02.88   
79  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m  2:01.40  2:04.40   
80  Loukine Erik  2006  RaisU  06A429  25 m  2:01.44  2:04.44   
81  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  25 m  2:02.39  2:05.39   
82  Siivonen Roni  2000  ÅSK  00B296  25 m  2:02.42  2:05.42   
83  Tuominen Miika  2005  UiKaa  05B183  25 m  2:04.69  2:07.69   
84  Korin Amos  2008  ÅSK  08A377  25 m  2:05.70  2:08.70   
85  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m  2:08.94  2:11.94   
86  Carne Eero  2009  RaisU  09A205  25 m  2:16.73  2:19.73   
87  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m  2:17.40  2:20.40   
88  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m  2:19.23  2:22.23   
89  Visuri Niko  2007  AUi  07A783  25 m  2:20.88  2:23.88   
90  Haikonen Vilho  2009  SalU  09A180  25 m  2:27.86  2:30.86   
91  Jalonen Dilen  2006  ÅSK  06B040  50 m       
92  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  50 m       
93  Snickars Kasper  2008  ÅSK  08A666  50 m       
94  Meriholvi Patric  2007  RaisU  07A625  50 m       
95  Nissilä Aleksi  2001  VeUS  01B358  50 m       
96  Käär Juuso  2009  RaisU  09A161  50 m       
97  Erkkilä Juho  2004  VeUS  04B213  50 m       
98  Malmelin Teemu  1981  Pyry  81A101  50 m       
99  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m       
100  Lehtinen Matias  2007  RaisU  07A853  50 m       
101  Salonen Thomas  2009  RaisU  09A270  50 m       
102  Rautala Oliver  2007  AUi  07A782  50 m       
103  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  1:08.55  1:11.55  JÄL 
104  Väkeväinen Heikki  2002  Gladius  02B021  50 m  1:19.06  1:19.06  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner