2019-11-22   11:50:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2018-2019, Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Ungdoms GP 3 (50m) 2018-2019 Eskilstuna
Arrangör:
Plats: Munktellbadet Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2019 till den 10 mar 2019
24 100m Ryggsim Damer
13 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 142 Lisa Nystrand Sala Simsällskap 2006 AA1206 25m 1:05.26
2 160 Ebba Locken Säffle Simsällskap 2006 AH6606 25m 1:12.72
3 107 Mia Larsson Karlskoga Simförening 2006 AT0206 25m 1:19.83
4 81 Agnes Edvinsson Gävle Simsällskap 2006 AP5606 25m 1:20.72
5 57 Ronja Larsén Eskilstuna Simklubb 2006 BB2406 25m 1:22.73
6 Bålsta Simklubb 25m 1:22.81
16 Ellen Martinez Molina 2006 BL0406
7 Upsala Simsällskap 25m 1:23.15
197 Alva Stadell 2006 AO7206
8 Upsala Simsällskap 25m 1:24.62
200 Ida Svensson 2006 AU7806
9 Örebro Simallians 25m 1:25.09
269 Alice Larsson 2006 BD9406
10 Upsala Simsällskap 25m 1:29.81
203 Märta Säfsten 2006 BD4806
11 Strängnäs Simklubb 25m 1:30.59
286 Thea Lundgren 2006 AP7806
12 Upsala Simsällskap 25m 1:33.39
204 Tea Wetterbom 2006 BF4406
13 Simklubben Ena 25m 1:33.91
17 Tindra Bärgård 2006 AB8606
14 Örebro Simallians 25m 1:34.51 EFT
314 Ingrid Hiding 2006 AX6406
15 Västerås Simsällskap 25m 1:39.56
244 Astrid Eriksson 2006 BP0806
16 Eskilstuna Simklubb 25m 1:40.07
63 Ester Costa 2006 BK4606
17 Eskilstuna Simklubb 25m 1:41.76
64 Ellen Vikström 2006 BK8606
18 Karlskoga Simförening 25m 1:42.76
104 Ester Josbo 2006 AO2806
19 Karlstads Simsällskap 25m 1:44.40
125 Emilia  Tallberg 2006 AO2206
20 Strängnäs Simklubb 50m
287 Paula Edebrink 2006 AP4806
14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 39 My Larsson Eskilstuna Simklubb 2005 AF8405 25m 1:10.14
2 193 Clara  Frykberg Upsala Simsällskap 2005 AV6405 25m 1:10.52
3 Eskilstuna Simklubb 25m 1:11.88
51 Madeleine Bengtsson 2005 AK9205
4 Örebro Simallians 25m 1:12.18
258 Alina Umbaeva 2005 AG4605
5 Säffle Simsällskap 25m 1:13.67
156 Linnéa Bruce-Holm 2005 AH4205
6 Eskilstuna Simklubb 25m 1:13.70
52 Sammi Thai 2005 AK6405
7 Örebro Simallians 25m 1:14.03
252 Julia Pietsch 2005 AB0605
8 Upsala Simsällskap 25m 1:14.49
175 Lisen Myrelid 2005 AD0805
9 Säffle Simsällskap 25m 1:17.32
159 Amanda Orban 2005 AH9205
10 Karlstads Simsällskap 25m 1:19.81
124 Alice Johnson 2005 AU2805
11 Karlstads Simsällskap 25m 1:19.91
119 Amanda Johansson 2005 AI3605
12 Upsala Simsällskap 25m 1:21.30
186 Lovis Lång 2005 AM4205
13 Eskilstuna Simklubb 25m 1:21.37
49 Sigrid Bengtsson 2005 AI3205
14 Karlskoga Simförening 25m 1:22.08
106 Linneá Therus 2005 BC1805
15 Eskilstuna Simklubb 25m 1:24.04
56 Selma Hasanbegovic 2005 BC6605
16 Eskilstuna Simklubb 25m 1:27.51
50 Moa Widing 2005 AI8205
17 Eskilstuna Simklubb 25m 1:28.84
46 Linnéa Magnusson 2005 AH1405
18 Västerås Simsällskap 25m 1:31.56
232 Emilia Romberg 2005 AY6405
19 Säffle Simsällskap 25m 1:33.57
158 Sofie Leander 2005 AH3405
20 Bålsta Simklubb 25m 1:34.53
15 Emilia Torgén 2005 BR5805
21 208 Zuzanna Androsiuk Upsala Simsällskap 25m 1:37.00
2005 CA8404
15 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 Västerås Simsällskap 25m 1:07.88
228 Hanna Degerlund 2004 AX9404
2 Gävle Simsällskap 25m 1:09.60
69 Frida Florén 2004 AB1404
3 Eskilstuna Simklubb 25m 1:11.49
42 Alva Abrahamsson 2004 AQ6604
4 Västerås Simsällskap 25m 1:11.96
226 Sarah von der Burg 2004 AP6604
5 Bålsta Simklubb 25m 1:12.74
14 Alma Norgren 2004 AR6404
6 Gävle Simsällskap 25m 1:13.21
75 Lisa Löf 2004 AP3404
7 Katrineholms Simsällskap 25m 1:13.98
129 Filippa Karlsson 2004 AF8804
8 Karlstads Simsällskap 25m 1:14.75
120 Minea Dautbegovic 2004 AV9804
9 Upsala Simsällskap 25m 1:14.92
180 Klara Pettersson 2004 AU6204
10 Upsala Simsällskap 25m 1:17.49
192 Malva Morell 2004 BG2604
11 Örebro Simallians 25m 1:17.52
263 Wilma  Pettersson 2004 BD4804
12 Karlskoga Simförening 25m 1:17.96
97 Smilla Löthgren 2004 BA4404
13 Upsala Simsällskap 25m 1:19.22
167 Kajsa Franzén 2004 AC7204
14 Västerås Simsällskap 25m 1:19.93
222 Matilda Lindgren 2004 AG5804
15 Sandvikens Sim o Hoppklubb 25m 1:21.00
153 Moa Kvarnlöf 2004 BA7404
16 Örebro Simallians 25m 1:24.12
265 Linnea Andersson 2004 BN0804
17 162 Julia Blennrot Säffle Simsällskap 25m 1:24.67
2004 BT4604
18 133 Kajsa Ejdvinsson Katrineholms Simsällskap 25m 1:31.58
2004 BH5604
19 109 Jonna Pettersson Karlskoga Simförening 50m
2004 BX8604
16 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 Västerås Simsällskap 25m 1:15.77
235 Wilda Furberg 2003 BW0403
2 Sandvikens Sim o Hoppklubb 25m 1:16.21
152 Anna Jönsson 2003 BC5203
3 Grums Simsällskap 25m 1:17.64 EFT
316 Pauline Grubb 2003 AA4403
17-18 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 215 Emilia Boberg Västerås Simsällskap 2002 AV9602 25m 1:08.48
2 54 Elin Sand Eskilstuna Simklubb 2002 BV9602 25m 1:12.12
3 277 Emelie Widhe Strängnäs Simklubb 2001 AN0401 25m 1:12.18
4 150 Maja  Wikström Sandvikens Sim o Hoppklubb 2002 AY2602 25m 1:17.98
5 25 Izabella Kullman Eskilstuna Simklubb 2002 AG9202 25m 1:18.12
19 och äldre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
No participants
2019-03-09 19:59:47 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eskilstuna Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner