2019-11-22   11:31:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2018-2019, Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Ungdoms GP 3 (50m) 2018-2019 Eskilstuna
Arrangör:
Plats: Munktellbadet Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2019 till den 10 mar 2019
25 200m Ryggsim Herrar
13 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 199 Ludvig Glantz Upsala Simsällskap 2006 AJ9906 25m 2:37.35
2 100 Viktor  Hellberg Karlskoga Simförening 2006 AC0706 25m 2:51.27
3 202 Gabriel Leijon Upsala Simsällskap 2006 AL8706 25m 2:52.68
4 187 Filip Hallin Upsala Simsällskap 2006 AD6106 25m 3:06.40
5 205 Martin Carlsson Upsala Simsällskap 2006 AR5306 50m 3:15.00
6 Eskilstuna Simklubb 50m
65 Hanliang Xie 2006 AS5706
14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 178 Rasmus Loklint Upsala Simsällskap 2005 AD2105 50m 2:37.00
2 144 Botvid Wiell Sala Simsällskap 2005 AB3305 50m 2:40.48
3 123 Erik Pellfolk Karlstads Simsällskap 2005 AG7305 25m 2:45.40
4 196 Ravi Parekh Upsala Simsällskap 2005 AL7705 25m 2:46.51
5 102 Linus Åkesson Karlskoga Simförening 2005 AK1105 25m 2:52.98
6 201 Johan Bjersand-Hellström Upsala Simsällskap 2005 AQ5305 25m 3:04.73
7 195 Artur Norman Upsala Simsällskap 2005 AL2705 25m 3:22.37
15 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 72 Albin Östlund Gävle Simsällskap 2004 AC1304 25m 2:20.80
2 79 Olle Wikholm Gävle Simsällskap 2004 AO9904 25m 2:26.71
3 147 Olle Nilsson Sala Simsällskap 2004 AL3104 25m 2:30.42
4 172 Felix Do Upsala Simsällskap 2004 AF4304 25m 2:37.31
5 115 Marcus Bülund Karlstads Simsällskap 2004 AE4304 25m 2:39.21
6 28 Fredrik Karlsson Eskilstuna Simklubb 2004 AB7104 25m 2:41.35
7 259 Axel Skoglund Örebro Simallians 2004 AN6904 25m 2:46.93
8 270 Rasmus Falk Örebro Simallians 2004 AW3704 25m 2:53.07
16 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 128 Kevin Grahn Katrineholms Simsällskap 2003 AH9103 25m 2:13.74
2 154 Julius Grell Sandvikens Sim o Hoppklubb 2003 AS9903 25m 2:17.47
3 91 Philip Löfbom Karlskoga Simförening 2003 AC0903 25m 2:21.00
4 23 Eskil Jonsson Eskilstuna Simklubb 2003 AA5303 25m 2:22.86
5 112 Ludvig Mathisen Karlstads Simsällskap 2003 AD7903 25m 2:23.05
6 118 Elias Sjölander Karlstads Simsällskap 2003 AO3903 25m 2:24.96
7 230 Gustav Ulfvebrand Västerås Simsällskap 2003 AT4103 25m 2:27.12
8 214 Gustaf Walldén Västerås Simsällskap 2003 AE8503 25m 2:33.78
9 148 Felix Mårvad Sala Simsällskap 2003 AS2303 25m 2:38.54
10 134 Amadeus Ahlman Katrineholms Simsällskap 2003 AW4703 25m 2:50.13
11 103 Gabriel Raicu Karlskoga Simförening 2003 AW8103 25m 3:14.39
17-18 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 68 Jakob Källquist Gävle Simsällskap 2001 AC0901 25m 2:06.89
2 140 Edwin Nystrand Sala Simsällskap 2002 AE8902 25m 2:10.91
3 249 William Forsström Örebro Simallians 2002 AM0902 25m 2:35.21
19 och äldre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
No participants
2019-03-09 19:59:48 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eskilstuna Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner