2019-11-22   11:29:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2018-2019, Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Ungdoms GP 3 (50m) 2018-2019 Eskilstuna
Arrangör:
Plats: Munktellbadet Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2019 till den 10 mar 2019
31 50m Frisim Damer
13-14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 296 Ella Sjöbom Grums Simsällskap 2005 AH3605 25m 27.52
2 283 Elin Logander Strängnäs Simklubb 2005 AS8605 25m 27.94
3 39 My Larsson Eskilstuna Simklubb 2005 AF8405 25m 29.31
4 51 Madeleine Bengtsson Eskilstuna Simklubb 2005 AK9205 25m 29.37
5 257 Josefina Näsén Örebro Simallians 2005 AF7805 25m 29.43
6 Karlskoga Simförening 25m 29.55
96 Isabelle Johansson 2005 AM0405
7 Örebro Simallians 25m 29.75
258 Alina Umbaeva 2005 AG4605
8 Eskilstuna Simklubb 25m 29.79
53 Maja Björkbacka 2005 AU9205
9 Upsala Simsällskap 25m 29.85
177 Matilda Holmström 2005 AF9205
10 Karlskoga Simförening 25m 29.85
107 Mia Larsson 2006 AT0206
11 Västerås Simsällskap 25m 29.86
231 Tara Klarbo Egan 2005 AQ6605
12 Upsala Simsällskap 25m 29.92
193 Clara  Frykberg 2005 AV6405
13 Säffle Simsällskap 25m 29.99
159 Amanda Orban 2005 AH9205
14 Säffle Simsällskap 25m 29.99
157 Tilde Halldan 2005 AH6205
15 Örebro Simallians 25m 30.10
252 Julia Pietsch 2005 AB0605
16 Eskilstuna Simklubb 25m 30.14
52 Sammi Thai 2005 AK6405
17 Säffle Simsällskap 25m 30.18
160 Ebba Locken 2006 AH6606
18 Eskilstuna Simklubb 25m 30.26
35 Lovisa Laine 2005 AB9405
19 Upsala Simsällskap 50m 30.33
179 Sofia  Wennerberg 2005 AH6405
20 Upsala Simsällskap 25m 30.46
181 Joanna Sundqvist 2005 AH7605
21 Örebro Simallians 25m 30.63
266 Alma Mühr 2005 BI0405
22 Karlstads Simsällskap 25m 30.76
119 Amanda Johansson 2005 AI3605
23 122 Sara Sjölander Karlstads Simsällskap 25m 30.77
2006 AE0406
24 49 Sigrid Bengtsson Eskilstuna Simklubb 25m 30.87 EFT
2005 AI3205
25 56 Selma Hasanbegovic Eskilstuna Simklubb 25m 31.02
2005 BC6605
26 6 Olivia Nyström Borlänge Simsällskap 25m 31.07
2006 BA7406
27 156 Linnéa Bruce-Holm Säffle Simsällskap 25m 31.07
2005 AH4205
28 57 Ronja Larsén Eskilstuna Simklubb 25m 31.13
2006 BB2406
29 169 Alma Bergqvist Upsala Simsällskap 25m 31.36
2005 AC5205
30 132 Katarina Pettersson Katrineholms Simsällskap 25m 31.46
2005 AL4205
31 94 Nathalie Johansson Karlskoga Simförening 25m 31.90
2006 AB2606
32 47 Emilia Widing Eskilstuna Simklubb 25m 32.03
2005 AH5405
33 81 Agnes Edvinsson Gävle Simsällskap 25m 32.18
2006 AP5606
34 50 Moa Widing Eskilstuna Simklubb 25m 32.23
2005 AI8205
35 41 Ellen Roos Eskilstuna Simklubb 25m 32.29
2005 AF1605
36 45 Frida Karlsson Eskilstuna Simklubb 25m 32.64
2005 AH0405
37 186 Lovis Lång Upsala Simsällskap 25m 32.67
2005 AM4205
38 58 Milja Milosevic Eskilstuna Simklubb 25m 32.96
2006 BD2406
39 197 Alva Stadell Upsala Simsällskap 25m 32.99
2006 AO7206
40 251 Wilma Åberg Örebro Simallians 25m 33.03
2005 AB4605
41 18 Thea Eriksson Simklubben Ena 2006 AB9606 25m 33.34
42 299 Sally Wetterskog Filipstads Simklubb 2005 AH2205 25m 33.53 EFT
43 271 Tyra Jacobsson Hallsberg Kumla Simklubb 2005 AB0805 25m 33.56
44 16 Ellen Martinez Molina Bålsta Simklubb 2006 BL0406 25m 33.63
45 281 Vera Romin Strängnäs Simklubb 2005 AG1605 25m 33.67
46 200 Ida Svensson Upsala Simsällskap 2006 AU7806 25m 33.86
47 7 Melina Abrishami Borlänge Simsällskap 2006 BF2806 25m 33.96
48 300 Greta Larsson Filipstads Simklubb 2006 AI6606 25m 33.99 EFT
49 106 Linneá Therus Karlskoga Simförening 2005 BC1805 25m 34.43
50 63 Ester Costa Eskilstuna Simklubb 2006 BK4606 25m 34.63
51 203 Märta Säfsten Upsala Simsällskap 2006 BD4806 25m 34.76
52 15 Emilia Torgén Bålsta Simklubb 2005 BR5805 25m 34.77
53 17 Tindra Bärgård Simklubben Ena 2006 AB8606 25m 34.86
54 208 Zuzanna Androsiuk Upsala Simsällskap 2005 CA8404 25m 35.14
55 125 Emilia  Tallberg Karlstads Simsällskap 2006 AO2206 25m 35.24
56 46 Linnéa Magnusson Eskilstuna Simklubb 2005 AH1405 25m 35.42
57 261 Erika Svennberg Örebro Simallians 2005 AQ0205 25m 35.50
58 158 Sofie Leander Säffle Simsällskap 2005 AH3405 25m 35.53
59 286 Thea Lundgren Strängnäs Simklubb 2006 AP7806 25m 35.62
60 138 Ida Emilsson Nora Simsällskap 2006 BK9806 25m 36.01
61 282 Thilde Roshag Strängnäs Simklubb 2006 AH3806 25m 36.01
62 104 Ester Josbo Karlskoga Simförening 2006 AO2806 25m 36.32
63 10 Ebba Axelsson Borlänge Simsällskap 2006 BT2006 25m 36.63
64 9 Stella Malm Borlänge Simsällskap 2006 BT1806 25m 36.67
65 269 Alice Larsson Örebro Simallians 2006 BD9406 25m 37.38
66 314 Ingrid Hiding Örebro Simallians 2006 AX6406 25m 38.38 EFT
67 232 Emilia Romberg Västerås Simsällskap 2005 AY6405 25m 38.89
68 289 Louise Lowe Strängnäs Simklubb 2005 BJ2805 25m 38.91
69 64 Ellen Vikström Eskilstuna Simklubb 2006 BK8606 25m 39.33
70 204 Tea Wetterbom Upsala Simsällskap 2006 BF4406 25m 40.17
71 287 Paula Edebrink Strängnäs Simklubb 2006 AP4806 25m 41.15
72 110 Mari Sletvold-Walby Karlskoga Simförening 2005 BU2805 25m 41.72
73 105 Hillevi Tiger Karlskoga Simförening 2006 AP2206 25m 1:06.34
15-16 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 42 Alva Abrahamsson Eskilstuna Simklubb 2004 AQ6604 25m 27.40
2 223 Matilda Olausson Västerås Simsällskap 2004 AI0604 25m 27.73
3 29 Josefin Fundberg Eskilstuna Simklubb 2004 AC2604 25m 27.97
4 248 Magdalena Hagsten Skarda Örebro Simallians 2003 AO6603 25m 28.66
5 4 Louise Haglöv Borlänge Simsällskap 2003 BC9603 25m 28.68
6 280 Elsa Staaf Strängnäs Simklubb 2003 AV2203 25m 28.81
7 129 Filippa Karlsson Katrineholms Simsällskap 2004 AF8804 25m 28.88
8 71 Helmi Swanson Gävle Simsällskap 2004 AB6604 25m 28.95
9 224 Astrid Engström Västerås Simsällskap 2004 AK0604 25m 29.40
10 14 Alma Norgren Bålsta Simklubb 2004 AR6404 25m 29.55
11 69 Frida Florén Gävle Simsällskap 2004 AB1404 25m 29.62
12 80 Juni  Rogström Gävle Simsällskap 2004 BN5204 25m 29.80
13 83 Tuva Blomdahl Harnäs Skutskär Simsällskap 2004 BO6204 25m 29.82
14 174 Vera Hermansson Upsala Simsällskap 2003 AY1603 25m 29.91
15 75 Lisa Löf Gävle Simsällskap 2004 AP3404 25m 30.04
16 173 Amanda Viksten Upsala Simsällskap 2004 AK8604 25m 30.12
17 192 Malva Morell Upsala Simsällskap 2004 BG2604 25m 30.27
18 12 Alice Johansson Bålsta Simklubb 2003 AJ0603 25m 30.33
19 76 Maja  Nilsson Gävle Simsällskap 2003 BF4203 25m 30.59
20 78 Hanna  Stolt Gävle Simsällskap 2004 BB8804 25m 30.98
21 298 Nova Johansson Filipstads Simklubb 2004 AA0204 25m 31.00 EFT
22 226 Sarah von der Burg Västerås Simsällskap 2004 AP6604 25m 31.05
23 322 Maja Nyberg Karlskoga Simförening 2004 BM9804 25m 31.23 EFT
24 291 Tyra Håkanson Reneström Strängnäs Simklubb 2003 CA3603 25m 31.32
25 185 Sofia Högdin Upsala Simsällskap 2004 BA3404 25m 31.77
26 84 Tyra Olsson Harnäs Skutskär Simsällskap 2003 BZ6803 25m 31.82
27 171 Emma Alfredeen Upsala Simsällskap 2003 AS7803 25m 31.84
28 162 Julia Blennrot Säffle Simsällskap 2004 BT4604 25m 31.88
29 180 Klara Pettersson Upsala Simsällskap 2004 AU6204 25m 31.96
30 263 Wilma  Pettersson Örebro Simallians 2004 BD4804 25m 32.17
31 321 Amanda Blom Grums Simsällskap 2004 BF9804 25m 32.59 EFT
32 235 Wilda Furberg Västerås Simsällskap 2003 BW0403 25m 32.68
33 253 Smilla Holgersson Eliasson Örebro Simallians 2003 AQ9803 25m 32.84
34 97 Smilla Löthgren Karlskoga Simförening 2004 BA4404 25m 32.86
35 5 Elena Mortazavi Borlänge Simsällskap 2004 BM6804 25m 32.88
36 206 Doris Larsson Upsala Simsällskap 2004 BY6804 25m 33.89
37 109 Jonna Pettersson Karlskoga Simförening 2004 BX8604 25m 33.98
38 133 Kajsa Ejdvinsson Katrineholms Simsällskap 2004 BH5604 25m 34.81
39 292 Lora Encheva Strängnäs Simklubb 2004 BV9204 25m 34.97
40 265 Linnea Andersson Örebro Simallians 2004 BN0804 25m 35.00
41 236 Terese Lundberg Västerås Simsällskap 2004 BN6604 25m 38.98
17-18 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 27 Maja Eriksson Eskilstuna Simklubb 2002 AM6602 25m 27.89
2 24 Frida Gustafsson Eskilstuna Simklubb 2001 AM5401 25m 27.97
3 22 Wilma Wennerberg Eskilstuna Simklubb 2001 AG3201 25m 28.10
4 255 Julia Månsson Örebro Simallians 2002 BL9202 25m 28.29
5 210 Julia Holmberg Västerås Simsällskap 2002 AE4402 25m 28.46
6 54 Elin Sand Eskilstuna Simklubb 2002 BV9602 25m 28.52
7 216 Edith Engström Västerås Simsällskap 2002 AW7802 25m 29.08
8 89 Sanna Lekberg Karlskoga Simförening 2001 AM4201 25m 29.19
9 168 Matilda Lantz Upsala Simsällskap 2002 AP6802 25m 29.26
10 247 Josefine Stenman Örebro Simallians 2002 AR3202 25m 29.34
11 21 Walda Jonsson Eskilstuna Simklubb 2001 AC2601 25m 29.67
12 165 Salma Gabot Upsala Simsällskap 2001 AN1801 25m 29.88
13 32 Matilda Thorsén Eskilstuna Simklubb 2001 BF0801 25m 29.90
14 277 Emelie Widhe Strängnäs Simklubb 2001 AN0401 25m 30.23
15 190 Alva Olsson Upsala Simsällskap 2002 BS5802 25m 30.87
16 166 Matilda Bohman Upsala Simsällskap 2002 AP0802 25m 31.47
17 150 Maja  Wikström Sandvikens Sim o Hoppklubb 2002 AY2602 25m 32.50
18 25 Izabella Kullman Eskilstuna Simklubb 2002 AG9202 25m 33.23
19 254 Anesa Gacic Örebro Simallians 2002 BK4202 25m 35.09
19 och äldre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 309 Amanda Kullman Eskilstuna Simklubb 2000 AN3400 50m 29.73
2 304 Adina Nyström Eskilstuna Simklubb 1999 BD3699 50m 29.92
3 308 Nora Laine Eskilstuna Simklubb 2000 AP8400 50m 31.23
2019-03-09 19:59:38 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eskilstuna Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner