2019-11-19   21:54:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2018-2019, Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Ungdoms GP 3 (50m) 2018-2019 Eskilstuna
Arrangör:
Plats: Munktellbadet Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 9 mar 2019 till den 10 mar 2019
5 400m Medley Damer
13 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 142 Lisa Nystrand Sala Simsällskap 2006 AA1206 25m 4:57.93
2 94 Nathalie Johansson Karlskoga Simförening 2006 AB2606 25m 6:01.69
3 107 Mia Larsson Karlskoga Simförening 2006 AT0206 25m 6:08.21
4 200 Ida Svensson Upsala Simsällskap 2006 AU7806 25m 6:14.26
5 197 Alva Stadell Upsala Simsällskap 2006 AO7206 50m 6:20.00
6 Upsala Simsällskap 50m 6:50.00
203 Märta Säfsten 2006 BD4806
7 Eskilstuna Simklubb 50m
57 Ronja Larsén 2006 BB2406
14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 121 Linnea Lindberg Karlstads Simsällskap 2005 AJ2205 25m 5:29.43
2 252 Julia Pietsch Örebro Simallians 2005 AB0605 25m 5:29.87
3 114 Joline Bakken Karlstads Simsällskap 2005 AC1405 25m 5:32.78
4 177 Matilda Holmström Upsala Simsällskap 2005 AF9205 25m 5:44.76
5 175 Lisen Myrelid Upsala Simsällskap 2005 AD0805 25m 5:48.39
6 35 Lovisa Laine Eskilstuna Simklubb 2005 AB9405 50m 5:51.40
7 169 Alma Bergqvist Upsala Simsällskap 2005 AC5205 25m 5:53.27
8 320 Anna Busacca Hjärtquist Grums Simsällskap 2005 AH4605 25m 5:53.50 EFT
9 53 Maja Björkbacka Eskilstuna Simklubb 2005 AU9205 25m 5:55.68
10 181 Joanna Sundqvist Upsala Simsällskap 2005 AH7605 50m 6:04.02
11 39 My Larsson Eskilstuna Simklubb 2005 AF8405 25m 6:06.95
12 49 Sigrid Bengtsson Eskilstuna Simklubb 2005 AI3205 25m 6:19.09
13 106 Linneá Therus Karlskoga Simförening 2005 BC1805 25m 6:28.33
14 208 Zuzanna Androsiuk Upsala Simsällskap 2005 CA8404 50m 6:55.00 EFT
15 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 69 Frida Florén Gävle Simsällskap 2004 AB1404 25m 5:22.91
2 228 Hanna Degerlund Västerås Simsällskap 2004 AX9404 25m 5:23.50
3 192 Malva Morell Upsala Simsällskap 2004 BG2604 25m 5:42.01
4 189 Edith Lindhagen Upsala Simsällskap 2004 BF3204 25m 6:22.85
5 321 Amanda Blom Grums Simsällskap 2004 BF9804 25m 6:29.61 EFT
16 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 246 Cornelia Johansson Örebro Simallians 2003 AF1803 25m 5:13.09
2 248 Magdalena Hagsten Skarda Örebro Simallians 2003 AO6603 25m 5:16.95
3 111 Isabelle Rydahl Karlstads Simsällskap 2003 AC0203 25m 5:22.42
4 174 Vera Hermansson Upsala Simsällskap 2003 AY1603 25m 5:36.79
5 171 Emma Alfredeen Upsala Simsällskap 2003 AS7803 25m 5:48.30
6 4 Louise Haglöv Borlänge Simsällskap 2003 BC9603 25m 5:49.78
17-18 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 210 Julia Holmberg Västerås Simsällskap 2002 AE4402 25m 5:24.41
2 220 Lina Rehnman Västerås Simsällskap 2002 AZ4802 25m 5:30.86
3 209 Sofia Båvenäs Västerås Simsällskap 2002 AD9802 25m 5:39.34
4 32 Matilda Thorsén Eskilstuna Simklubb 2001 BF0801 25m 5:41.01
5 225 Mira Myllylä Västerås Simsällskap 2002 BL0202 25m 6:16.68
19 och äldre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
No participants
2019-03-09 19:59:37 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Eskilstuna Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner