Program för Arena Daloc Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1 - Lördag fm (Insim 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ekudden |
Arrangör: |
Mariestads simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 8 jun 2019 till den 9 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 400m Frisim Damer 16 år o äldre
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Alig Ventilation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Mathilda Svensson |
2003 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
4 |
|
Anesa Gacic |
2002 |
ÖSA |
6:29.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Alice Nordén |
2003 |
LINDESBERG |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 400m Frisim Damer 16 år o äldre |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
|
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
ÖSA |
5:47.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
3 |
|
Isabella Wahlström |
2003 |
SKÖVDE SS |
5:42.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Elsa Olsson |
2003 |
MARIESTAD |
5:30.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Emilia Esborn |
2003 |
ELFSBORG |
5:36.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Josefine Stensson |
2003 |
FALKÖPING |
5:42.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Sarah Nilsson |
2003 |
ELFSBORG |
5:58.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 400m Frisim Damer 16 år o äldre |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
1 |
|
Ellen Kampe |
2003 |
MARIESTAD |
5:21.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
2 |
|
Malin Vestman |
2003 |
SKÖVDE SS |
4:55.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
3 |
|
Hilja Schimmel |
2003 |
SKÖVDE SS |
4:43.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Ebba Olsson |
2001 |
MARIESTAD |
4:27.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
5 |
|
Linn Suchomel |
2003 |
SKÖVDE SS |
4:37.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
6 |
|
Trine Forss |
2003 |
SKÖVDE SS |
4:49.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
7 |
|
Jennifer Titus |
2002 |
ÖSA |
5:17.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-07 22:12:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mariestads Simsällskap |
|
|
|
|