Program for Skomakardoppet 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1, lördag 2/3 kl 9:00 (insim 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Allébadet |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Medley po. A-B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
66 |
|
Elliot Fielder |
Motala Simsällskap |
2003 |
AD2303 |
25m |
2:16.11 |
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Jonathan Kling |
Örebro Simallians |
1993 |
AF1193 |
25m |
2:17.08 |
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
2:18.32 |
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
2:20.43 |
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
Anton Wallin |
Örebro Simallians |
2000 |
AM7700 |
25m |
2:22.32 |
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Vilmer Jansson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2000 |
AI2100 |
25m |
2:22.82 |
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Henrik Eriksson |
Motala Simsällskap |
2002 |
AJ6902 |
25m |
2:23.07 |
|
|
|
|
|
8 |
157 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
2:30.02 |
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
Gabriel Hökemyr |
Karlskoga Simförening |
2002 |
AV0502 |
25m |
2:31.17 |
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
2:33.47 |
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Elias Anderson |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
AO8303 |
25m |
2:36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
208 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
2:36.57 |
EFT |
|
13 |
231 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
2:38.66 |
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
August Jansson |
Örebro Simallians |
2005 |
AG6505 |
25m |
2:43.59 |
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Oskar Glawing |
Finspångs Simklubb |
2005 |
AC2305 |
25m |
2:46.36 |
|
|
|
|
|
16 |
69 |
|
Marcus Manninen |
Motala Simsällskap |
2004 |
AD1104 |
25m |
2:46.38 |
|
|
|
|
|
17 |
95 |
|
Rikard Kristensson |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AL0904 |
25m |
2:47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Felix Sjögren |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2005 |
AN0705 |
25m |
2:47.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
179 |
|
Gustav Larsson |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
2:47.96 |
|
|
|
2005 |
AQ0105 |
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Max Holmberg |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
25m |
2:51.47 |
|
|
|
2005 |
AN1705 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
127 |
|
Sixten Bohlin |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
AY2903 |
25m |
2:53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100 |
|
Arvid Höglund |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2005 |
AI5505 |
25m |
2:54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50 |
|
Måns Rydergren |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AP8703 |
25m |
2:56.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
174 |
|
Adrian Tallroth |
Örebro Simallians |
2004 |
AV8504 |
25m |
3:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
182 |
|
Rasmus Falk |
Örebro Simallians |
2004 |
AW3704 |
25m |
3:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
74 |
|
Edwin Brimalm |
Motala Simsällskap |
2005 |
AE6305 |
25m |
3:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
235 |
|
Albert Gustafsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2003 |
AW0903 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-03 08:34:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|