2020-02-27   22:10:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Aquarena Race 2019
Arrangör:
Plats: Aquarena Hällåsen Söderhamns Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 30 mar 2019 till den 31 mar 2019
14 100m Ryggsim Flickor A-E
10 och yngre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 27 Saimi Lylander Borlänge Simsällskap 2009 AJ6209 25m 1:44.72
2 142 Ebba Eklund Sundsvalls Simsällskap 2009 AJ5209 25m
11-12 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 2 Edith Wallberg Bollnäs Simsällskap 2007 AA3807 25m 1:19.01
2 69 Junie Mattsson Gävle Simsällskap 2007 AP1407 25m 1:21.45
3 85 Isabelle Nilsson Harnäs Skutskär Simsällskap 2007 AM4607 25m 1:23.21
4 92 Hillevi Östlund Harnäs Skutskär Simsällskap 2007 AX0807 25m 1:24.64
5 39 Alice Lundin Falu Simsällskap 2007 AJ3207 25m 1:29.98
6 152 Märta Karlsson Söderhamns Simsällskap 2007 AV4407 25m 1:32.61
7 42 Doris von Hofsten Falu Simsällskap 2008 AE9808 25m 1:33.20
8 48 Josefin Zetterberg Falu Simsällskap 2008 AN0208 25m 1:44.99
9 114 Emilia Sundholm Njurunda Simsällskap 2007 AG8807 25m 1:49.14
10 11 Tindra Byqvist Bollnäs Simsällskap 2008 AQ0208 25m
11 95 Ida Hellström Harnäs Skutskär Simsällskap 2008 AP4608 25m
12 158 Klara Runarsson Söderhamns Simsällskap 2007 BJ4007 25m
13 97 Alice Byström Harnäs Skutskär Simsällskap 2008 AU6608 25m
13-14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 146 Junia Eklund Söderhamns Simsällskap 2006 AH0806 25m 1:09.69
2 87 Alva Eriksson Harnäs Skutskär Simsällskap 2005 BN3405 25m 1:19.13
3 63 Agnes Edvinsson Gävle Simsällskap 2006 AP5606 25m 1:20.72
4 153 Saga Andersson Söderhamns Simsällskap 2006 BH8806 25m 1:21.16
5 110 Wilja Edin Njurunda Simsällskap 2006 AR0606 25m 1:23.48
6 150 Emelie Runarsson Söderhamns Simsällskap 2006 BD5206 25m 1:23.55
7 155 Ida Furuström Söderhamns Simsällskap 2005 BR2205 25m 1:24.24
8 62 Lisa Holfve Gävle Simsällskap 2005 AR9605 25m 1:24.54
9 43 Hanna Frank Falu Simsällskap 2006 BB9406 25m 1:24.93
10 64 Tekle Batsikadze Gävle Simsällskap 2005 BJ4405 25m 1:24.98
11 56 Stella Karlsson Gimo Simsällskap 2006 AD9406 25m 1:25.00
12 109 Elin Clarin Njurunda Simsällskap 2005 AG7205 25m 1:28.17
13 38 Sara Strömsöe Falu Simsällskap 2006 AV2406 25m 1:28.84
14 149 Emma  Mossnelid Söderhamns Simsällskap 2006 BB6406 25m 1:29.13
15 73 Stina Hedlund Loman Gävle Simsällskap 2006 BM8406 25m 1:30.61
16 157 Linn Biller Söderhamns Simsällskap 2006 BQ2206 25m 1:30.63
17 71 Rebecca Öhman Gävle Simsällskap 2006 BJ1806 25m 1:33.57
18 137 Maija Andersson Sollefteå Allmänna
Simsällskap
2005 AV1405 25m 1:34.09
19 151 Ida Karlsson Söderhamns Simsällskap 2005 BQ1205 25m 1:39.35
20 135 Signe Domeij Sollefteå Allmänna
Simsällskap
2005 AI5805 25m 1:43.69
15-16 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 143 Clara Bergh Söderhamns Simsällskap 2004 AD0404 25m 1:12.78
2 61 Hanna  Stolt Gävle Simsällskap 2004 BB8804 25m 1:13.49
3 81 Tuva Blomdahl Harnäs Skutskär Simsällskap 2004 BO6204 25m 1:17.35
4 145 Filippa Eklund Söderhamns Simsällskap 2004 AS6204 25m 1:20.21
5 80 Ella Lindblad Harnäs Skutskär Simsällskap 2003 BW0603 25m 1:22.49
6 134 Linnea Engström Sollefteå Allmänna
Simsällskap
2004 AM8404 25m 1:23.37
7 60 Nathalie Stigenberg Gävle Simsällskap 2004 AY3804 25m 1:38.94
17-99 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 126 Maja  Wikström Sandvikens Sim o Hoppklubb 2002 AY2602 25m 1:17.98
2 67 Maja Edring Gävle Simsällskap 2002 BX0802 25m 1:38.60
2019-03-30 09:14:29 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner