Startliste for Järfälla Nationella 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Järfällabadet |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2019 till den 17 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
400m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
127 |
|
Tor Leander |
Simklubben Neptun |
1999 |
AA5999 |
50m |
4:35.92 |
|
|
|
|
|
2 |
553 |
|
Carl Göransson |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AQ8300 |
50m |
4:42.08 |
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Elias Fröde |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AE9901 |
50m |
4:44.73 |
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Simon Fröde |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AB0303 |
50m |
4:49.20 |
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Edwin Nystrand |
Sala Simsällskap |
2002 |
AE8902 |
50m |
4:50.39 |
|
|
|
|
|
6 |
393 |
|
Niklas Nyblom |
Täby Sim |
1999 |
AK2999 |
50m |
4:53.76 |
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Nils Malmberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AI3504 |
25m |
5:00.07 |
|
|
|
|
|
8 |
548 |
|
Eric Hansson |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AD0302 |
25m |
5:00.97 |
|
|
|
|
|
9 |
278 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
50m |
5:09.15 |
|
|
|
|
|
10 |
511 |
|
Petter Jörud |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AN9903 |
25m |
5:11.39 |
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
50m |
5:12.57 |
|
|
|
|
|
12 |
512 |
|
Noel Ahlbin |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2004 |
AI8304 |
25m |
5:13.04 |
|
|
|
|
|
13 |
270 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
50m |
5:13.66 |
|
|
|
|
|
14 |
417 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
50m |
5:14.75 |
|
|
|
|
|
15 |
617 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AM1302 |
50m |
5:15.64 |
|
|
|
|
|
16 |
113 |
|
Elliot Fielder |
Motala Simsällskap |
2003 |
AD2303 |
50m |
5:17.24 |
|
|
|
|
|
17 |
40 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
25m |
5:25.48 |
|
|
|
|
|
18 |
354 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
5:33.95 |
|
|
|
|
|
19 |
566 |
|
Linus Areblad |
Väsby Simsällskap |
2004 |
AI9504 |
50m |
5:36.00 |
|
|
|
|
|
20 |
424 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
50m |
5:41.13 |
|
|
|
|
|
21 |
224 |
|
Olle Nilsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AL3104 |
50m |
5:47.37 |
|
|
|
|
|
22 |
489 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AQ5305 |
25m |
6:20.51 |
|
|
|
|
|
23 |
484 |
|
Artur Norman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL2705 |
50m |
7:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-10 21:02:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|