Program for Ouneva -uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Kilpailu
# | Discipline | Skupine | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m VU Naiset Masters | Timed final | PKO | Prijave | Startna lista |
2 | 50m VU Miehet Masters | Timed final | Sähköasennus Kuronen Oy | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset | Heats | Scanpole Oy | Prijave | Startna lista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet | Heats | Asianajotoimisto Surakka | Prijave | Startna lista |
5 | 200m Rintauinti Naiset | Timed final | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Prijave | Startna lista |
6 | 200m Rintauinti Miehet | Timed final | HKK-Kuljetus Oy | Prijave | Startna lista |
7 | 100m Selkäuinti Naiset | Timed final | Intersport | Prijave | Startna lista |
8 | 100m Selkäuinti Miehet | Timed final | Sennebogen | Prijave | Startna lista |
9 | 50m Rintauinti Naiset | Timed final | Joensuun Kauppa ja Kone | Prijave | Startna lista |
10 | 50m Rintauinti Miehet | Timed final | Pihlajalinna ITE Oy | Prijave | Startna lista |
11 | 100m Perhosuinti Naiset | Timed final | Joensuun Laivaus Oy | Prijave | Startna lista |
12 | 100m Perhosuinti Miehet | Timed final | Vatupassi Oy | Prijave | Startna lista |
13 | 200m Sekauinti Naiset | Timed final | Rakennusliike Anres Oy | Prijave | Startna lista |
14 | 200m Sekauinti Miehet | Timed final | Fabrik | Prijave | Startna lista |
15 | 50m Selkäuinti Naiset | Timed final | Reijolan Tilipalvelu | Prijave | Startna lista |
16 | 50m Selkäuinti Miehet | Timed final | Karjalainen Oy | Prijave | Startna lista |
17 | 200m Vapaauinti Naiset | Timed final | Eero Reijonen Oy | Prijave | Startna lista |
18 | 200m Vapaauinti Miehet | Timed final | WP Putki | Prijave | Startna lista |
19 | 100m Rintauinti Naiset | Timed final | Nanocomp Oy Ltd | Prijave | Startna lista |
20 | 100m Rintauinti Miehet | Timed final | Xerox Partner Joensuu Oy | Prijave | Startna lista |
21 | 50m Perhosuinti Naiset | Timed final | Kuljetusliike E Mäkinen | Prijave | Startna lista |
22 | 50m Perhosuinti Miehet | Timed final | Prima Timber Oy | Prijave | Startna lista |
23 | 100m Vapaauinti Naiset | Timed final | Ab Koppers Finland Oy | Prijave | Startna lista |
24 | 100m Vapaauinti Miehet | Timed final | Oy Tritanium Finland Ltd | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset | Final | Scanpole Oy | Rezultati - Heats | Startna lista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet | Final | Asianajotoimisto Surakka | Rezultati - Heats | Startna lista |
27 | 4X50m Sekauinti Naiset | Timed final | E Hartikainen Oy Fysios | Prijave | Startna lista |
28 | 4X50m Sekauinti Miehet | Timed final | If Vakuutus Kaivospuu Oy | Prijave | Startna lista |