2019-11-22   03:00:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

103_S
Løb 103, 50m Butterfly Damer 
 
Sponsor: Coffee Trade 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
208  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  30.33   
400  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  50 m  30.41   
250  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  30.62   
300  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  31.12   
248  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  50 m  31.21   
321  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  31.52   
290  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  31.53   
282  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  31.79   
329  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  31.92   
10  320  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  32.08   
11  398  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  50 m  32.44   
12  92  Gulin Alice  2006  KSLS  AT3206  50 m  32.49   
13  425  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  50 m  32.66   
14  473  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  33.06   
15  139  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  33.53   
16  280  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  33.62   
17  536  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  33.62   
18  334  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  33.69   
19  100  Ipsa Olivia Klint  2005  KSLS  AK0205  50 m  33.86   
20  127  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  33.95   
21  249  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  34.09   
22  324  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  34.09   
23  475  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  50 m  34.15   
24  330  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  34.76   
25  472  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  34.87   
26  570  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  35.00   
27  130  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  35.19   
28  60  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  35.20   
29  253  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m  35.28   
30  531  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  35.44   
31  251  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  35.48   
32  297  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  25 m  35.48   
33  117  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  35.53   
34  577  Munch Natacha  2005  HVIDOVRE  0506AD  50 m  35.54   
35  532  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  50 m  35.66   
36  394  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  50 m  35.67   
37  126  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  35.81   
38  23  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  50 m  35.82   
39  116  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  50 m  35.97   
40  323  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  36.05   
41  534  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  50 m  36.05   
42  59  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  36.12   
43  396  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  25 m  36.47   
44  277  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  25 m  36.51   
45  426  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  36.51   
46  273  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  25 m  36.53   
47  286  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  36.54   
48  103  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  50 m  36.78   
49  73  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  36.84   
50  440  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  50 m  36.91   
51  276  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  37.18   
52  133  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  37.20   
53  312  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  50 m  37.27   
54  64  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  38.17   
55  79  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  38.54   
56  438  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  50 m  38.77   
57  576  Andersen Nicoline Mørch  2005  HVIDOVRE  0534AL  25 m  38.85   
58  110  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  50 m  38.98   
59  584  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  39.36   
60  442  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  50 m  39.58   
61  526  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  39.71   
62  69  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  39.79   
63  538  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  40.16   
64  568  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  50 m  40.50   
65  106  Molin Filippa  2005  KSLS  AK1205  50 m  40.61   
66  512  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  40.69   
67  435  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  50 m  40.70   
68  94  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  50 m  40.74   
69  272  Breugel Celine van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  41.23   
70  274  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  50 m  42.12   
71  302  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  25 m  42.22   
72  56  Vejlbo Asta Fehrend  2007  FR.SUND  0772AK  25 m  42.62   
73  55  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  42.79   
74  306  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  50 m  42.87   
75  562  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  25 m  43.09   
76  314  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  25 m  43.21   
77  275  Jørgensen Juuliie  2007  LYNGBY  0722AL  50 m  43.43   
78  581  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  43.82   
79  461  Gjedsted Sofie Kofoed  2006  HELSINGØR  0648AR  50 m  44.04   
80  284  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  44.17   
81  444  Eriksen Amelia  2008  HELSINGØR  0892AD  50 m  44.55   
82  44  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  45.78   
83  54  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  46.55   
84  35  Asmussen Merle  2006  FR.SUND  0626AL  25 m  46.74   
85  82  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  50 m  46.95   
86  78  Powers Anna  2007  HERLEV  0702AC  25 m  47.08   
87  582  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  47.24   
88  533  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  48.17   
89  523  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  52.09   
90  301  Sederholm Clara Katharina  2006  HØRSHOLM  0634AJ  50 m  57.32   
91  36  Cederlund Nicoline B.  2007  FR.SUND  0724AF  25 m  58.87   
92  39  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  59.51   
93  520  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:03.77   
94  443  Azman Alesha  2008  HELSINGØR  0862AF  50 m     
95  449  Knuhtsen Asta Krumm  2008  HELSINGØR  0844AJ  50 m     
96  456  Weber Katrine Beenfeldt  2008  HELSINGØR  0844AD  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark