2019-11-16   22:31:02
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

112_S
Løb 112, 200m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: OLKA Sportsrejser 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
77  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  2:13.46   
324  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  2:14.04   
399  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  2:15.08   
180  Bramm Sif  2006  JYLLINGE  0624AE  25 m  2:16.45   
321  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  2:16.56   
569  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  2:18.20   
329  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:18.81   
136  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:18.95   
131  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:19.06   
10  193  Brage Silja  2005  JYLLINGE  0544AL  50 m  2:19.11   
11  208  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  50 m  2:20.14   
12  137  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:21.16   
13  300  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  2:22.65   
14  475  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:23.51   
15  317  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:23.82   
16  378  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  2:23.91   
17  290  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  50 m  2:24.34   
18  349  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:24.41   
19  127  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:24.48   
20  536  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  2:25.16   
21  534  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:25.28   
22  472  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  2:25.70   
23  483  Nielsen Josefine  2005  FR.VÆRK  0564AI  25 m  2:25.85   
24  100  Ipsa Olivia Klint  2005  KSLS  AK0205  50 m  2:26.73   
25  476  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  2:26.83   
26  126  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:27.34   
27  577  Munch Natacha  2005  HVIDOVRE  0506AD  50 m  2:27.35   
28  342  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  50 m  2:28.75   
29  252  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  50 m  2:28.95   
30  139  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  2:29.30   
31  531  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:29.65   
32  70  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  50 m  2:30.25   
33  111  Petersson Elly  2005  KSLS  AU5805  50 m  2:30.31   
34  328  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  2:31.29   
35  17  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  2:31.72   
36  253  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m  2:32.07   
37  529  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:32.31   
38  276  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  2:33.58   
39  568  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  50 m  2:33.64   
40  117  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  2:34.15   
41  377  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  2:34.44   
42  330  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  2:34.66   
43  23  Møller Mathilde Thor  2005  FARUM  0564AU  50 m  2:34.99   
44  312  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  50 m  2:34.99   
45  236  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  2:35.29   
46  250  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  2:36.19   
47  323  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  2:36.33   
48  570  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  2:36.69   
49  343  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  50 m  2:37.01   
50  365  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  50 m  2:37.38   
51  84  Axelsson Liv  2005  KSLS  AP9805  50 m  2:37.46   
52  473  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  2:37.90   
53  522  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:37.96   
54  348  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  2:38.57   
55  143  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  50 m  2:38.63   
56  116  Wahlund Isabella  2006  KSLS  AT9406  50 m  2:39.21   
57  353  Franck Olivia  2005  HILLERØD  0548AS  25 m  2:40.52   
58  338  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  2:40.61   
59  374  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERØD  0638AD  50 m  2:40.96   
60  364  Mølholm Emma  2005  HILLERØD  0514AM  50 m  2:41.02   
61  492  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  50 m  2:41.86   
62  438  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  50 m  2:42.08   
63  69  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  2:42.87   
64  363  Lythcke Amalie  2006  HILLERØD  0686AT  50 m  2:42.88   
65  532  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:43.07   
66  83  Andersson Hanna  2005  KSLS  BF8805  50 m  2:44.95   
67  286  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  2:45.15   
68  347  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  2:45.34   
69  426  Søeborg Andrea  2006  HELSINGØR  0624AC  50 m  2:45.68   
70  395  Bagger Rebecca Maria  2005  HELSINGØR  0544AP  25 m  2:46.64   
71  71  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  2:47.93   
72  435  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  50 m  2:48.39   
73  394  Kristensen Katrine G.  2005  HELSINGØR  0576AI  50 m  2:49.81   
74  93  Gulin Novalie  2006  KSLS  AS9806  50 m  2:50.16   
75  298  Bruun-Møller Anna  2007  HØRSHOLM  0746AI  50 m  2:50.27   
76  94  Gustafsson Johanna  2005  KSLS  BI3205  50 m  2:51.07   
77  76  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  2:51.27   
78  509  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  2:52.12   
79  226  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  2:52.22   
80  478  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  2:53.57   
81  301  Sederholm Clara Katharina  2006  HØRSHOLM  0634AJ  50 m  2:57.42   
82  314  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  25 m  2:59.19   
83  480  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  3:02.83   
84  440  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  50 m  3:07.83   
85  74  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  50 m  3:08.46   
86  526  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:09.97   
87  425  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  50 m  3:10.40   
88  315  Hjortshøj Thilde  2006  HØRSHOLM  0648AO  50 m  3:13.24   
89  516  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:17.71   
90  33  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  3:23.87   
91  514  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  3:27.36   
92  272  Breugel Celine van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  3:29.62   
93  227  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:31.98   
94  53  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  3:34.73   
95  488  Christensen Patricia  2007  FR.VÆRK  0794AI  25 m  3:50.25   
96  106  Molin Filippa  2005  KSLS  AK1205  50 m     
97  144  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  50 m     
98  168  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  50 m     
99  172  Witzell Anna  2007  SK LÖDDE  AD1607  50 m     
100  228  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  50 m     
101  229  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  50 m     
102  441  Nielsen Sofie Anker  2006  HELSINGØR  0694AU  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark