2019-11-19   06:13:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

117_S
Løb 117, 200m Medley Damer 
 
Sponsor: Comfort Teltudlejning 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
321  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  2:29.83   
329  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:32.07   
476  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  2:32.67   
529  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:37.17   
406  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  50 m  2:37.73   
328  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  2:37.86   
399  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  50 m  2:37.95   
539  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  2:38.78   
536  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  50 m  2:38.97   
10  207  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  50 m  2:39.69   
11  349  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  2:39.82   
12  475  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:40.96   
13  400  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  50 m  2:41.03   
14  131  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:42.14   
15  100  Ipsa Olivia Klint  2005  KSLS  AK0205  50 m  2:42.21   
16  127  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:43.06   
17  350  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  2:43.90   
18  126  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:44.26   
19  206  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  50 m  2:46.66   
20  137  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:46.94   
21  136  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:46.95   
22  65  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  2:47.18   
23  130  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:48.49   
24  348  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  50 m  2:49.71   
25  472  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  50 m  2:49.75   
26  323  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  2:50.46   
27  288  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  25 m  2:51.50   
28  133  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  2:52.47   
29  343  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  50 m  2:52.83   
30  280  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  2:53.20   
31  330  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  2:53.60   
32  338  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  2:53.72   
33  73  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  2:53.74   
34  401  Weber Johanne  2005  HELSINGØR  0574AH  50 m  2:54.52   
35  117  Widerfors Emma  2005  KSLS  AQ2205  25 m  2:54.59   
36  270  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  25 m  2:54.79   
37  312  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  50 m  2:54.82   
38  60  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  2:55.04   
39  522  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  2:55.57   
40  276  Lending Kaisa Falkenberg  2005  LYNGBY  0504AM  25 m  2:55.70   
41  143  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  50 m  2:56.31   
42  396  Martinsen Filippa  2005  HELSINGØR  0524AO  25 m  2:56.68   
43  538  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  2:56.79   
44  379  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  2:57.03   
45  568  Jensen Maica  2006  HVIDOVRE  0612AE  50 m  2:57.46   
46  339  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  2:57.53   
47  177  Røpke Lærke Stenholt  2006  JYLLINGE  0698AA  25 m  2:57.98   
48  286  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  2:58.40   
49  376  Henning Caroline  2005  HILLERØD  0508AM  50 m  2:58.49   
50  303  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  25 m  2:59.78   
51  285  Nissen Nina Katrine N.  2006  LYNGBY  0656AJ  25 m  2:59.90   
52  297  Søndergaard Amalie Rose  2006  HØRSHOLM  0618AF  25 m  3:00.43   
53  345  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  50 m  3:01.71   
54  442  Skjøth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGØR  0704AD  50 m  3:01.82   
55  365  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERØD  0648AG  50 m  3:02.34   
56  490  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  3:02.56   
57  79  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  3:03.27   
58  347  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  50 m  3:03.99   
59  306  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  25 m  3:04.49   
60  103  Luc Vicky  2007  KSLS  AJ6607  50 m  3:04.84   
61  435  Kanstrup-Clausen Lucca  2006  HELSINGØR  0662AH  50 m  3:07.62   
62  561  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  50 m  3:07.83   
63  352  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  50 m  3:08.58   
64  69  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  3:08.76   
65  277  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  3:08.79   
66  570  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m  3:08.96   
67  302  Dommer Emilie  2007  HØRSHOLM  0706AF  25 m  3:09.48   
68  284  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  3:09.98   
69  438  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  50 m  3:10.06   
70  378  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  50 m  3:11.62   
71  272  Breugel Celine van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  3:11.81   
72  33  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  3:12.86   
73  274  Nygaard Ingrid Due  2007  LYNGBY  0786AD  50 m  3:13.77   
74  298  Bruun-Møller Anna  2007  HØRSHOLM  0746AI  50 m  3:13.83   
75  299  Britze Astrid Hjuler  2006  HØRSHOLM  0684AE  25 m  3:14.62   
76  533  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  3:14.99   
77  562  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  3:15.54   
78  110  Petersson Ellie  2005  KSLS  BF1405  50 m  3:15.93   
79  526  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:18.12   
80  314  Mourier Victoria Haslund  2007  HØRSHOLM  0704AC  25 m  3:22.91   
81  315  Hjortshøj Thilde  2006  HØRSHOLM  0648AO  50 m  3:31.43   
82  509  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  3:37.05   
83  582  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  3:38.33   
84  301  Sederholm Clara Katharina  2006  HØRSHOLM  0634AJ  50 m  3:38.76   
85  27  Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m     
86  363  Lythcke Amalie  2006  HILLERØD  0686AT  50 m     
87  516  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  50 m     
88  586  Handberg Mathilde Fogelberg  2005  HVIDOVRE  0504BC  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark