2019-11-18   19:58:48
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

12_S
Løb 12, 200m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: REMA 1000 Helsingør 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
189  Paaske Andrea  2001  JYLLINGE  0186AF  25 m  2:02.70   
186  Brendstrup Anna Aavang  2000  JYLLINGE  0066AO  25 m  2:06.32   
216  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  2:06.54   
187  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  JYLLINGE  0232AJ  25 m  2:06.97   
195  Schelde-Mollerup Lærke  2003  JYLLINGE  0358AB  25 m  2:07.43   
120  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  2:09.52   
188  Andersen Ingrid Bo  2001  JYLLINGE  0126AC  25 m  2:09.59   
291  Jakobsen Marina Nissen  2000  HØRSHOLM  0022AI  25 m  2:10.43   
506  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  50 m  2:11.45   
10  549  Hansen Mie Bidsted  2003  HVIDOVRE  0392AG  25 m  2:11.80   
11  412  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  50 m  2:12.47   
12  589  Fjeldstad Malene  2000  Oslo IL    50 m  2:13.01   
13  418  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  50 m  2:13.94   
14  355  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  50 m  2:14.03   
15  417  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  50 m  2:14.11   
16  590  Fornasari Julie  2003  Oslo IL    50 m  2:15.10   
17  410  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  50 m  2:15.14   
18  415  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  50 m  2:16.37   
19  260  Nygaard Cassandra G.  2003  ALLERØD  0398AD  25 m  2:16.76   
20  411  Stenbækgård Freja  2003  HELSINGØR  0306AJ  50 m  2:16.78   
21  544  Mertins Frederikke  2000  HVIDOVRE  0014AE  50 m  2:16.99   
22  507  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  2:17.87   
23  420  Madsen Olivia Ida  2003  HELSINGØR  0404AF  50 m  2:19.96   
24  109  Permarker Anna-Luisa  2002  KSLS  AH1401  50 m  2:20.40   
25  57  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  2:20.52   
26  482  Järund Ida Lund  2003  FR.VÆRK  0316AO  25 m  2:22.99   
27  421  Sylvander Pil  2003  HELSINGØR  0386AN  50 m  2:23.00   
28  618  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  50 m  2:23.36   
29  32  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:23.61   
30  612  Holm Elena Westmark  2003  HØRSHOLM  0336AD  50 m  2:24.53   
31  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  50 m  2:25.82   
32  22  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  50 m  2:25.89   
33  485  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  50 m  2:26.26   
34  387  Kolstrup-Timm Amalie  2003  HELSINGØR  0314AK  50 m  2:26.63   
35  595  Paus Emilie  2002  Oslo IL    50 m  2:27.53   
36  19  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  2:27.78   
37  51  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  2:28.16   
38  159  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  2:28.84   
39  295  Haugbølle Kaya Vennick  2004  HØRSHOLM  0418AB  50 m  2:29.39   
40  541  Devantier Anne Sofie  2004  HVIDOVRE  0406AG  50 m  2:32.61   
41  404  Skjærbæk Kristine G.  2004  HELSINGØR  0442AO  50 m  2:34.58   
42  263  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  50 m  2:36.52   
43  386  Rouse Emma F.  2004  HELSINGØR  0412AJ  25 m  2:37.13   
44  362  Klitten Amalie  2004  HILLERØD  0448BA  25 m  2:40.29   
45  566  Steen Laura Sonne  2004  HVIDOVRE  0408AV  50 m  2:55.43   
46  573  Larsen Caja Cederblad  2004  HVIDOVRE  0442BD  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark