2019-11-11   21:44:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

127_S
Løb 127, 200m Medley Herrer 
 
Sponsor: Jacob Ernst Food 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
128  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:12.70   
132  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:21.07   
408  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  50 m  2:22.12   
135  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  2:22.89   
129  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:22.98   
267  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  2:24.26   
224  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  2:25.53   
537  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:25.92   
48  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:28.18   
10  223  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  50 m  2:31.02   
11  565  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  2:31.72   
12  367  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  50 m  2:31.91   
13  337  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  2:32.22   
14  179  Hirsbak Frederik Lund  2004  JYLLINGE  0481AB  50 m  2:32.38   
15  530  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:32.75   
16  305  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  2:33.28   
17  397  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  2:35.21   
18  366  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  50 m  2:36.83   
19  138  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  50 m  2:38.30   
20  58  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  2:38.47   
21  340  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  50 m  2:39.38   
22  181  Røpke Emil Stenholt  2004  JYLLINGE  0429AA  50 m  2:39.98   
23  107  Olsson Jacob  2006  KSLS  AE8506  50 m  2:40.03   
24  477  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  2:40.42   
25  510  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  2:40.97   
26  134  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  2:41.59   
27  178  From Mads Holger  2004  JYLLINGE  0445AL  25 m  2:44.26   
28  241  Lassen Oliver  2005  BIRKERØD  0571AF  25 m  2:44.50   
29  336  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD  0443AS  50 m  2:45.00   
30  308  Retbøll-Bauer Mikkel  2006  HØRSHOLM  0637AD  25 m  2:45.92   
31  521  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  50 m  2:46.18   
32  564  Hoelgaard Marius Kjær  2004  HVIDOVRE  0445AD  50 m  2:46.33   
33  50  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  2:47.08   
34  563  Aunsholm Bertram T.  2004  HVIDOVRE  0499AJ  50 m  2:47.14   
35  278  Christiansen Mads Emil  2006  LYNGBY  0611AH  25 m  2:47.49   
36  346  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  50 m  2:49.43   
37  493  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  2:49.89   
38  49  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  2:50.36   
39  525  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:50.54   
40  63  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  2:50.95   
41  372  Larsen Sebastian Roesen  2006  HILLERØD  0669AF  25 m  2:51.53   
42  371  Thorngreen Mikkel Nyvang  2005  HILLERØD  0543AN  25 m  2:51.86   
43  170  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m  2:52.17   
44  515  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:53.81   
45  535  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:59.32   
46  567  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE  0595AJ  50 m  2:59.52   
47  369  Jensen Elias  2006  HILLERØD  0691AN  50 m  3:00.95   
48  268  Hartvigsen Alexander  2006  LYNGBY  0661AL  25 m  3:06.08   
49  572  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  3:06.11   
50  279  Hammergart Marcus  2006  LYNGBY  0649AG  25 m  3:07.61   
51  90  Ekelund Gabriel  2006  KSLS  AI7906  50 m  3:07.70   
52  578  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  3:09.34   
53  571  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  50 m  3:10.31   
54  527  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  50 m  3:12.93   
55  114  Svensson Linus  2005  KSLS  AN8905  50 m  3:20.95   
56  37  Cruse Victor Enemark  2004  FR.SUND  0425AN  50 m  3:29.08   
57  162  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  50 m  3:40.29   
58  304  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  50 m     
59  370  Klitten Johan  2006  HILLERØD  0667AL  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark