2019-12-06   21:38:47
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kronborg Open 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

4_S
Løb 4, 50m Butterfly Herrer 
 
Sponsor: REMA 1000 Helsingør 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
141  Björk Jesper  1993  HS  AU5793  25 m  23.70   
142  Carlsen Christoffer  1992  HS  AM1192  50 m  24.39   
588  Bøen Sigurd Holten  1997  Oslo IL    50 m  24.85   
414  Munk Julius  2000  HELSINGØR  0055AA  50 m  25.28   
550  Jacobsen Oliver  1997  HVIDOVRE  9781AQ  50 m  25.71   
423  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  50 m  25.95   
499  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  50 m  26.27   
606  Fedorcsak Adam  2001  Oslo IL    50 m  26.54   
594  Nygaard Marius  1997  Oslo IL    50 m  26.73   
10  213  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  50 m  26.99   
11  500  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  50 m  27.04   
12  505  Bækgaard Frederik Emil  2002  VEST  0299AI  50 m  27.33   
13  599  Welschof Joshua  1999  Oslo IL    50 m  27.46   
14  607  Vang Bengt  1999  Oslo IL    50 m  27.58   
15  391  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  25 m  27.69   
16  390  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  27.88   
17  548  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  50 m  27.99   
18  556  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  25 m  28.00   
19  422  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGØR  0389AL  50 m  28.09   
20  557  Hamid Owais  2000  HVIDOVRE  0077AP  50 m  28.14   
21  416  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  50 m  28.21   
22  602  Belsvik Magnus  2002  Oslo IL    50 m  28.38   
23  16  Knudsen Lars Reber  2003  FARUM  0365AR  50 m  28.82   
24  113  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  50 m  28.85   
25  413  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  50 m  28.88   
26  503  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  50 m  29.00   
27  470  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  50 m  29.01   
28  559  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  50 m  29.13   
29  469  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  50 m  29.17   
30  384  Stærkær Alexander  2002  HELSINGØR  0287AN  25 m  29.47   
31  99  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  50 m  29.78   
32  603  Straume Harald  2001  Oslo IL    50 m  29.89   
33  220  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  30.09   
34  605  Lockhart Noah  2003  Oslo IL    50 m  30.25   
35  419  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGØR  0257AT  50 m  30.34   
36  296  Samson Marcus Elkjær  2003  HØRSHOLM  0319AG  25 m  31.11   
37  389  Allin Julius Højgaard  2003  HELSINGØR  0361AN  50 m  31.26   
38  89  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  50 m  31.32   
39  359  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  50 m  31.72   
40  108  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  50 m  32.55   
41  558  Pontoppidan Xander  2003  HVIDOVRE  0353AD  50 m  33.01   
42  105  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  50 m  33.92   
43  292  Bødtker Carl-Johan  2003  HØRSHOLM  0321AN  50 m  35.99   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  03 marts 2019 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark