Startliste for Kronborg Open 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2019 |
|
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
08:43 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 14, 100m Brystsvømning Damer |
Indledende (4) |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:44.95 |
494 |
4 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:37.33 |
375 |
5 |
Lise Elton Jokumsen |
2004 |
0482AZ |
HILLERØD |
|
50m |
1:39.28 |
309 |
6 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:56.67 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
489 |
1 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:25.23 |
96 |
2 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
50m |
1:22.48 |
502 |
3 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
1:18.01 |
101 |
4 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
50m |
1:13.93 |
393 |
5 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:16.60 |
545 |
6 |
Frida Hvirring Kragh |
2004 |
0474AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:19.91 |
619 |
7 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
1:23.82 |
163 |
8 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:31.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
409 |
1 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
0492AV |
HELSINGØR |
|
50m |
1:25.08 |
354 |
2 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:20.95 |
597 |
3 |
Maria Rølland |
1998 |
|
Oslo IL |
|
50m |
1:17.88 |
190 |
4 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
JYLLINGE |
|
25m |
1:12.36 |
6 |
5 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
50m |
1:16.17 |
552 |
6 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:19.57 |
169 |
7 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:23.46 |
164 |
8 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:28.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
380 |
1 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:24.47 |
97 |
2 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
1:20.39 |
212 |
3 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
1:17.49 |
209 |
4 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
1:11.12 |
551 |
5 |
Silja Nielsdóttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:15.56 |
185 |
6 |
Katja Korbo Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:19.55 |
593 |
7 |
Bingying Liu |
2002 |
|
Oslo IL |
|
50m |
1:22.79 |
590 |
8 |
Julie Fornasari |
2003 |
|
Oslo IL |
|
50m |
1:25.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:43 |
|