2019-10-20   14:28:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass5 finaler

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  ARENA USO 2019    Utskriftsdatum  08 september 2019   
  Tävlingsort  UDDEVALLA    Utskriftstid  20:29   
  Arrangör  UDDEVALLA SIM         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 september 2019         
 
 
 
Gren 29, 200m Medley Herr A-B-C  Finaler (3) 
Heat 1 (3) (14 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
230  Jakob Simonsson  2005  AF7705  UDDEVALLA    25m  2:39.17 
279  Tim Nageus  2005  AB1505  ELFSBORG    25m  2:32.35 
284  William Dahlqvist  2005  AG5305  ELFSBORG    25m  2:30.55 
390  Axel Sebastian Karal Melberg  2005  10276871  OI SVØM    25m  2:21.96 
109  Henry Plavans  2005  AB6105  SÖDERTÖRN    25m  2:22.93 
113  Kevin Hellman  2005  AC6705  SÖDERTÖRN    25m  2:31.55 
237  Petter Lundberg  2005  AP6905  UDDEVALLA    25m  2:38.95 
231  Marcus Östblom  2005  AF2705  UDDEVALLA    25m  2:40.11 

 
Heat 2 (3) (15 - 16 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
119  Lucas Vainio  2004  AN2504  SÖDERTÖRN    25m  2:37.33 
312  Olle Sköld  2004  AR6904  S 02    25m  2:32.20 
302  Linus Olofsson  2003  AL6503  S 02    25m  2:28.96 
200  Marcus Larsson  2003  AM0903  SS04    25m  2:26.11 
389  Noah Jake Lockhart  2003  20311490  OI SVØM    25m  2:27.76 
340  Gustav Lokrantz  2004  AH6704  TROLLHÄTTA    25m  2:30.81 
198  Tim Carlberg  2003  AI5503  SS04    25m  2:33.93 
221  Anton Olsson  2004  AF2104  UDDEVALLA    25m  2:44.06 

 
Heat 3 (3) (17 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
52  Albin Svenneby  2001  AL4301  ELFSBORG    25m  2:20.49 
99  Markus Charlton  2001  AD7701  SÖDERTÖRN    25m  2:19.46 
264  Christer Melberg  2001    Haldens SK    25m  2:18.81 
55  Oskar Johansson  1993  AY7593  KUNGSBACKA    25m  2:14.90 
97  Anton Mylläri  2001  AB9501  SÖDERTÖRN    25m  2:18.57 
96  Filip Antlöv  1998  AE5998  SÖDERTÖRN    25m  2:19.31 
104  Klaudius Schreck  2001  AN2701  SÖDERTÖRN    25m  2:19.47 
100  Alexis Camacho  2001  AE5301  SÖDERTÖRN    25m  2:21.12 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  08 september 2019 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  20:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner