2020-04-04   18:08:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

5_S
Laji 5, 100m RU T12, N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
54  Soini Aliisa  2007  SalU  07A282  50 m  1:38.58  1:35.58   
51  Änäkkälä Aurora  2007  SalU  07A287  25 m  1:37.13  1:37.13   
166  Koivisto Kiia  2007  LUS  07A314  25 m  1:37.37  1:37.37   
116  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  1:41.57  1:41.57   
85  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  50 m  1:47.85  1:44.85   
185  Simula Siiri  2008  STR  08A664  25 m  1:50.68  1:50.68   
121  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  1:52.60  1:52.60   
188  Vanne Iisa  2008  STR  08A674  25 m  1:53.35  1:53.35   
177  Ailanen Inka  2007  STR  07A091  25 m  1:53.63  1:53.63   
10  163  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  50 m  1:58.31  1:55.31   
11  86  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m  1:59.73  1:59.73   
12  63  Mäkelä Moona  2008  SalU  08A288  50 m  2:07.03  2:04.03   
13  187  Uusitorppa Alisa  2007  STR  07A887  25 m  2:12.70  2:12.70   
13 v ja vanhemmat 
201  Kontiainen Aino  2002  UH  02A770  25 m  1:16.08  1:16.08   
49  Metsäkonkola Kiia  2005  SalU  05A633  25 m  1:17.97  1:17.97   
12  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  25 m  1:19.00  1:19.00   
93  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  1:23.67  1:20.67   
18  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  25 m  1:21.05  1:21.05   
174  Penttilä Viola  2004  STR  04A578  25 m  1:22.14  1:22.14   
16  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  1:23.84  1:23.84   
168  Åvist Cinja  2003  NU  03A121  50 m  1:28.16  1:25.16   
98  Nieminen Emma  2005  AUi  05A269  25 m  1:27.57  1:27.57   
10  34  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m  1:28.69  1:28.69   
11  105  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  1:32.03  1:29.03   
12  38  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  25 m  1:31.02  1:31.02   
13  149  Järvenpää Milla  2004  UiKaa  04A246  25 m  1:31.24  1:31.24   
14  52  Raduly Baka Diana  2006  SalU  06A543  25 m  1:31.80  1:31.80   
15  176  Kivistö Eerika  2006  STR  06A228  50 m  1:35.28  1:32.28   
16  106  Ele Veera  2006  AUi  06A310  25 m  1:32.84  1:32.84   
17  117  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:37.20  1:34.20   
18  58  Manninen Vilma  2005  SalU  05A869  25 m  1:36.87  1:36.87   
19  107  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  1:38.89  1:38.89   
20  135  Elomäki Sara  2006  AUi  06B010  50 m  1:43.81  1:40.81   
21  44  Heinä Kerttu  2006  SalU  06A261  25 m  1:41.07  1:41.07   
22  150  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  50 m  1:48.20  1:45.20   
23  47  Nurminen Maija  2005  SalU  05A597  50 m  1:54.96  1:51.96   
24  137  Herlevi Heidi  1990  AUi  90A638  25 m       
25  169  Javanainen Heidi  2003  STR  03A307  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  08:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner