Program för Sundsvall Arena Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4 - Söndag - Tävlingsstart 15.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet (50m) |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
55.48 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Rio de Janeiro, BRA |
|
2016-08-07 |
|
|
SJR |
56.06 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Södertörns SS |
SWE |
Rom |
|
2009-07-27 |
|
|
WR |
55.48 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
Sweden |
Swe |
Rio de Janeiro |
|
2016-08-07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
SK ÄGIR |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:38.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
5 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
SK ÄGIR |
1:39.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
1 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
1:34.82 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Irene Nasta |
2004 |
SK ÄGIR |
1:33.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
1:26.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
1:20.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Ida Eriksson |
2005 |
HÄRNÖSAND |
1:21.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
6 |
|
Clara Renström Halling |
2004 |
SUNDSVALL |
1:27.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
7 |
|
Linnea Wallskog |
2008 |
SK ÄGIR |
1:33.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
8 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
NJURUNDA |
1:36.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Ida Sundholm |
2005 |
NJURUNDA |
1:14.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Joyce Muzito |
2001 |
NJURUNDA |
1:05.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Elise Öberg |
2002 |
NJURUNDA |
1:05.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Ebba Rosenquist |
1989 |
SUNDSVALL |
1:01.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
5 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
1:03.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
1:05.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
NJURUNDA |
1:10.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
8 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
1:15.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-08 13:35:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|