2019-09-22   22:31:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Fynske Børnemesterskaber

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
128  Rasmussen Sofie Dyrelund  2007  RINGE  0722AG  25 m  46.01   
145  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  25 m  46.57   
108  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m  46.81   
67  Stahl Dagmar  2007  H2Odense  0738AK  25 m  48.24   
68  Pedersen Atalie R. L.  2007  H2Odense  0752AS  25 m  49.64   
53  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m  49.99   
59  Andersen Helena Bett  2007  FREM  0768AG  25 m  50.59   
173  Rasmusssen Andrea Høi  2007  FREM  0728AP  25 m  51.04   
151  Johansen Marie Hartmann  2007  FREM  0776AJ  25 m  51.30   
10  125  Ploug Frida  2007  RINGE  0746AD  25 m  52.32   
11  31  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  54.11   
12  54  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  56.00   
13  109  Keinicke Thea  2007  RINGE  0774AR  25 m  57.04   
14  148  Jørgensen Lea Romer  2008  SVENDBORG  0866AG  25 m  57.54   
15  139  Bak Sofie  2008  RINGE  0856AG  25 m  58.52   
16  165  Buch Matilde A. B.  2008  H2Odense  0834AH  25 m  58.63   
17  147  Jensen Ella Krogager  2008  SVENDBORG  0874AK  25 m  1:00.73   
18  112  Korsgaard Carla  2009  RINGE  0936AB  25 m  1:03.05   
19  58  Alstrup-Lopez Maya K.  2007  FREM  0702AQ  25 m  1:03.38   
20  154  Peters Cornelia Gardias  2008  H2Odense  0864AH  25 m  1:03.88   
21  21  Mühring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  1:04.35   
22  29  Mühring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  25 m  1:04.65   
23  15  Simonsen Sava Mathilde  2008  FREM  0886AH  25 m  1:04.68   
24  114  Larsen Sara Lund  2008  RINGE  0818AB  25 m  1:05.77   
25  25  Hårbøl Kamilla  2008  NYBORG  0896AD  25 m  1:07.12   
26  33  Christiansen Signe  2008  NYBORG  0838AJ  25 m  1:09.76   
27  61  Jensen Lisa Bergmann  2007  FREM  0746AP  25 m  1:14.54   
28  124  Plaugborg Sisse  2009  RINGE  0956AB  25 m  1:14.91   
29  10  Kristensen Elvira Køstner  2008  FREM  0838AF  25 m  1:15.69   
30  Larsen Trine  2009  FREM  0954AF  25 m     
31  26  Vølund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  25 m     
32  62  Ercaliskan Meryem  2007  FREM  0788AU  25 m     
33  115  Larsen Sofie Trolle  2009  RINGE  0914AI  25 m     
34  118  Lundgreen Mille  2010  RINGE  1076AE  25 m     
35  131  Rasmussen Freja Zaugg  2008  RINGE    25 m     
36  140  Bierbaum Daphne Kessler  2007  RINGE  0784AN  25 m     
37  146  Henriksen Ella Broby  2009  RINGE  0946AB  25 m     
38  160  Knudsen Josefine  2009  H2Odense  0916AJ  25 m     
39  166  Müller Meta Ostenfeldt  2010  H2Odense  1010AG  25 m     
40  167  Elholm Rebekka  2009  H2Odense  0916AI  25 m     
41  168  Tranekjer Sarah  2008  H2Odense  0898AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  08 marts 2019 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  15:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark