2020-01-19   16:53:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00

Document
Heatlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Norrland
Plats: Himlabadet Arrangör: Sundsvalls Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16
Direktfinal 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:11
Anm tid
Start ca:
1 25m
190 2 Jonna Hellgren 2004 IKSU 2:53.13 25m
105 3 Elin Öberg 2004 UMEÅ SS 2:46.38 25m
56 4 Selma Westerlund 2004 SKELLEFTEÅ 2:52.04 25m
5 25m
6 25m
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16 Direktfinal 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:14
7 1 Kristina Vestman 2004 HÄRNÖSAND 2:40.73 25m
58 2 Linnea Engström 2004 SOLLEFTEÅ 2:37.68 25m
64 3 Clara Renström Halling 2004 SUNDSVALL 2:34.36 25m
160 4 Ida Nyberg 2004 SK ÄGIR 2:35.39 25m
171 5 Ella Wesslau 2004 SK ÄGIR 2:39.30 25m
6 25m
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16 Direktfinal 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:18
65 1 Nora Sundström 2004 SUNDSVALL 2:33.29 25m
8 2 Moa Berglund 2004 HÄRNÖSAND 2:32.10 25m
166 3 Irene Nasta 2004 SK ÄGIR 2:29.45 25m
163 4 Amanda Boson 2004 SK ÄGIR 2:30.30 25m
149 5 Kajsa Söderlind 2003 Ö-VIKS ASS 2:33.23 25m
124 6 Alice Granström 2003 UMEÅ SS 2:34.22 25m
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16 Direktfinal 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:21
102 1 Emelie Ohlin 2003 UMEÅ SS 2:25.58 25m
101 2 Astrid Gustafsson 2003 UMEÅ SS 2:22.82 25m
32 3 Isabelle Grönlund 2004 NJURUNDA 2:19.01 25m
114 4 Tyra Östberg 2004 UMEÅ SS 2:22.24 25m
10 5 Ronja Widell 2004 HÄRNÖSAND 2:24.07 25m
29 6 Ebba Lindblom 2004 NJURUNDA 2:25.96 25m
Gren 6, 200m frisim flickor 15-16 Direktfinal 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:24
106 1 Tindra Norling 2003 UMEÅ SS 2:15.42 25m
155 2 Sofia Boije 2003 SK ÄGIR 2:14.69 25m
103 3 Johanna Persson 2003 UMEÅ SS 2:11.57 25m
154 4 Ebba Hann 2004 SK ÄGIR 2:13.31 25m
25 5 Saga Persson 2003 NJURUNDA 2:14.76 25m
152 6 Selma Zachrisson 2003 SK ÄGIR 2:15.67 25m
2019-11-08 18:18:25 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner