2020-01-29   08:54:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 november 2019 kl. 09:00

Document
Heatlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Norrland
Plats: Himlabadet Arrangör: Sundsvalls Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y
Direktfinal 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:43
Anm tid
Start ca:
83 1 Noelia Frank 2007 SUNDSVALL 3:46.39 50m
84 2 Vendela Holmvall 2007 SUNDSVALL 3:38.05 25m
138 3 Alva Stenerås Strand 2007 UMEÅ SS 3:32.76 25m
199 4 Molly Linder 2006 HÖGAKUSTEN 3:35.34 25m
90 5 Lily Utterberg 2008 SUNDSVALL 3:43.60 50m
40 6 Emilia Sundholm 2007 NJURUNDA 3:51.71 50m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:47
178 1 Carolina Sönner 2007 SK ÄGIR 3:29.36 25m
140 2 Marie Nilsson 2006 UMEÅ SS 3:25.92 50m
192 3 Ida Hällman 2007 IKSU 3:24.49 50m
133 4 Alva Löfgren 2008 UMEÅ SS 3:25.54 50m
129 5 Elsa Åström 2006 UMEÅ SS 3:28.21 25m
173 6 Emelie Betzel 2008 SK ÄGIR 3:32.21 25m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:52
197 1 Lovisa Brygt 2006 HÖGAKUSTEN 3:22.22 25m
72 2 Alva Norgren 2006 SUNDSVALL 3:15.79 25m
43 3 Alexandra Blomqvist 2007 NJURUNDA 3:14.35 50m
167 4 Nike Wassberg 2006 SK ÄGIR 3:15.28 25m
74 5 Maja Henningsson 2008 SUNDSVALL 3:21.02 25m
136 6 Sofia Izarra 2008 UMEÅ SS 3:23.12 50m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:56
87 1 Milla Zell 2008 SUNDSVALL 3:07.83 50m
172 2 Linnea Betzel 2007 SK ÄGIR 3:06.83 25m
22 3 Mirjam Edin 2006 LULEÅ SS 2:59.26 25m
36 4 Wilja Edin 2006 NJURUNDA 3:00.09 25m
19 5 Fanny Landstedt Aldengren 2006 LULEÅ SS 3:07.72 25m
85 6 Astrid Newsham 2008 SUNDSVALL 3:10.35 50m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:00
123 1 Elena Henze 2006 UMEÅ SS 2:55.82 25m
127 2 Tuva Lindvall 2006 UMEÅ SS 2:55.15 50m
76 3 Nike Norlander 2007 SUNDSVALL 2:51.81 25m
73 4 Kajsa Burman 2007 SUNDSVALL 2:53.82 50m
165 5 Meja Boson 2006 SK ÄGIR 2:55.45 25m
79 6 Tilde Sjöberg 2006 SUNDSVALL 2:58.52 25m
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y Direktfinal 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:03
53 1 Millie Eriksson 2007 SKELLEFTEÅ 2:50.07 25m
67 2 Olivia Ericsson 2006 SUNDSVALL 2:47.50 25m
168 3 Arwen Wikström 2006 SK ÄGIR 2:44.46 25m
11 4 Linnea Sjöberg 2006 HÄRNÖSAND 2:47.50 25m
126 5 Alva Gustavsson 2006 UMEÅ SS 2:47.60 25m
68 6 Anna Öberg 2006 SUNDSVALL 2:50.59 25m
2019-11-08 18:18:26 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner