2019-11-21   07:03:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  10 mars 2019   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  14:15   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 mars 2019         
 
 
 
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer  Finaler (12) 
Heat 1 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
717  Ida Söderlund  2006  AQ2406  TUREBERG    25m   
724  Klara Broms  2006  BC8206  TUREBERG    25m   
692  Emelie Hedqvist  2008  AM9208  SALTSJÖB    25m   
1020  Sonja Knezevic  2008  AF8808  UPPLANDS-B    25m   
735  Matilda Solén  2007  AX9807  TUREBERG    25m   
               

 
Heat 2 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
1048  Molly Brinck  2007  AC1407  BÅLSTA SK    25m   
728  Kajsa Elmqvist  2007  AO6807  TUREBERG    25m   
737  Isabel Holmertz  2007  AZ1607  TUREBERG    25m   
823  Ester Fritzson  2008  AH6208  VÄSBY SS    25m   
966  Natalie Donoso Hammar  2008  AZ7008  DANDERYD    25m   
939  Ella Lynch  2007  BG8207  SS04    25m   

 
Heat 3 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
658  Emilia Bakas  2008  AC2408  SK ENA    25m  1:25.35 
698  Selma Edwall  2007  BI8607  SALTSJÖB    25m  1:03.98 
661  Aziza Osman  2008  AI3608  SK ENA    25m  56.88 
720  Selma Sjödin  2006  AQ3406  TUREBERG    25m  56.94 
695  Karina Kurbanova  2007  BF3407  SALTSJÖB    25m  1:06.49 
924  Isabella Winsnes  2007  AY0407  SS04    25m   

 
Heat 4 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
657  Kristina Lind  2007  AC1607  SK ENA    25m  54.05 
932  Nellie Edström  2008  AO9608  SS04    25m  53.08 
719  Ella Omazic  2007  AG2407  TUREBERG    25m  51.77 
659  Bernhardina Pettersson  2008  AD4808  SK ENA    25m  52.68 
931  Martha Hammes  2008  AO1608  SS04    50m  53.60 
734  Amanda Solén  2007  AX8807  TUREBERG    25m  55.55 

 
Heat 5 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
675  Jennifer Vainikka Eklund  2007  BB5207  KANAANS SS    25m  50.52 
926  Esther Hammes  2006  BN4206  SS04    25m  48.94 
745  Elvira Wänman  2008  AN3608  TUREBERG    25m  48.14 
725  Alicia Roman  2006  BC9206  TUREBERG    25m  48.76 
885  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  50.14 
664  Ella Gjälby  2008  AY1408  SK ENA    25m  50.55 

 
Heat 6 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
688  Elvira Hilbers Larsen  2007  AK4207  SALTSJÖB    25m  47.07 
956  Hanna Bolinder  2006  BD4206  DANDERYD    25m  45.81 
921  Elise Blomström  2006  BF3806  SS04    25m  45.34 
957  Agnes Arver  2006  BO1406  DANDERYD    25m  45.80 
723  Tea Hermelin  2008  AD8208  TUREBERG    25m  45.85 
733  Tina Najafzadeh  2006  BI3406  TUREBERG    25m  47.46 

 
Heat 7 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
674  Maja Wallmark  2007  AL6407  KANAANS SS    25m  44.96 
925  Emma Klingh  2006  BL0606  SS04    25m  44.40 
955  Mikaela Erneholm  2006  BA7606  DANDERYD    25m  43.85 
963  Isabelle Nilsson  2008  AU8208  DANDERYD    25m  44.05 
880  Alva Lindberg  2008  AF6608  ÖSMO SS    25m  44.81 
960  Sofia Sundström Curstedt  2008  AQ5208  DANDERYD    25m  45.30 

 
Heat 8 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
977  Elsa Kjellström  2006  AA1406  UPPLANDS-B    25m  42.99 
651  Elin Finne  2007  AG0807  BÅLSTA SK    25m  42.60 
980  Elin Söderlund  2006  AJ6206  UPPLANDS-B    25m  42.35 
917  Wilma Danielsson  2006  AJ1206  SS04    25m  42.50 
961  Hanna Wickström  2007  BC0407  DANDERYD    25m  42.79 
881  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  43.38 

 
Heat 9 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
1029  Hanna Areblad  2007  AH6607  VÄSBY SS    25m  41.17 
727  Tencie Spoormaker  2006  BC3406  TUREBERG    25m  40.79 
1031  Ebba Björkén  2007  AH8607  VÄSBY SS    25m  40.40 
731  Moa Larsson  2007  AR0407  TUREBERG    25m  40.59 
964  Beata Naumburg  2006  BQ8606  DANDERYD    25m  40.88 
713  Lilian Holfve  2007  AC3207  TUREBERG    25m  42.07 

 
Heat 10 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
922  Alice Jeansson  2008  AI7408  SS04    25m  39.35 
878  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  38.92 
920  Asta Revsäter  2007  AP4607  SS04    25m  38.33 
686  Ebba Kinnunen  2006  AK1206  SALTSJÖB    25m  38.89 
1034  Saga Johansson  2008  AH7208  VÄSBY SS    25m  39.06 
982  Ellen Sundquist  2006  AU8406  UPPLANDS-B    25m  39.38 

 
Heat 11 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
721  Emma Arnö  2008  AB6608  TUREBERG    25m  38.14 
684  Anna Kristiansson  2007  AB5807  SALTSJÖB    25m  37.78 
919  Thea Bergström  2007  AK9807  SS04    25m  36.39 
987  Ebba Fors  2006  BI7806  UPPLANDS-B    25m  36.74 
879  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  38.05 
715  Julia Marklund  2006  AO4206  TUREBERG    25m  38.25 

 
Heat 12 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
714  Vera Popova  2006  AN9406  TUREBERG    25m  35.97 
874  Freja Vesterlund  2006  AA7606  ÖSMO SS    25m  35.50 
722  Ebba Näsvall  2006  AW7406  TUREBERG    25m  34.97 
876  Meja Thunvall  2006  AG9206  ÖSMO SS    25m  35.09 
918  Cornelia Utgren  2007  AL6207  SS04    25m  35.57 
875  Agnes Öhman  2006  AG2406  ÖSMO SS    25m  36.14 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  10 mars 2019 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  14:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner