2019-11-17   15:36:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  10 mars 2019   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  09:36   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 mars 2019         
 
 
 
Gren 6, 25m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
709  Maximilian Mazya  2010    TUREBERG    25m   
863  Amadeus Suhr  2009  AI2709  VÄSBY SS    25m   
819  Vilgot Levander  2011    VÄSBY SS    25m   
941  Hugo Bentzer  2009  AG6309  SS04    25m   
905  Gösta Karlsson  2010  AD5310  ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
743  Erik Broms  2009  AB7909  TUREBERG    25m   
896  Hampus Nygren  2010  AB6310  ÖSMO SS    25m   
873  Arman Rana  2012  AA5512  ÅKERSBERGA    25m   
993  Raul Noori  2010  AA8910  UPPLANDS-B    25m   
755  Dennis Omazic  2009  AI0309  TUREBERG    25m   
844  Bosse Johansson  2010  AB8310  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
744  Otto Bernström  2009  AB8909  TUREBERG    25m   
1026  Elias Birgander  2010  AC9310  UPPLANDS-B    25m  42.94 
892  Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  32.23 
901  Nils Lindfors  2009  AH3109  ÖSMO SS    25m  39.43 
865  Jesselton von Walden  2010  AD0910  VÄSBY SS    25m   
757  Tim Hermelin  2010  AD5110  TUREBERG    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
697  Daniel Kursitis Kuzyaev  2009  AE3509  SALTSJÖB    25m  30.36 
681  Altinus Danielsson-Liegnell  2009  AI9709  NORRTÄLJE    25m  28.04 
822  Elton Rosén  2010  AA8310  VÄSBY SS    25m  26.96 
886  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  27.14 
989  Axel Segercrantz Zaske  2010  AA6111  UPPLANDS-B    25m  29.37 
662  Jino Atiwit Osman  2010  AB7310  SK ENA    25m  31.42 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
900  Robin Andersson  2009  AH2909  ÖSMO SS    25m  25.88 
690  Vasilis Maximilian Rosenqvist  2009  AA9709  SALTSJÖB    25m  25.55 
680  Hugo Hedqvist  2009  AC9709  NORRTÄLJE    25m  24.79 
663  Mohammed Oulaywan  2009  AE8909  SK ENA    25m  25.44 
832  Milo Peterson  2009  AB4909  VÄSBY SS    25m  25.73 
845  Erik Andrén  2009  AE2509  VÄSBY SS    25m  26.71 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  10 mars 2019 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  09:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner